Potřebuji urychleně poradit ohledně tv stanic

Od: Datum: 30.09.15 17:49 odpovědí: 4 změna: 30.09.15 20:44

Dobrý večer, nerada tady vkládám tak ,,banální dotaz" ale jsem mimo domov a pravidelně každý večer sleduji jeden seriál na disney channel ... je mi 17 :D ... a budu mimo domov déle... najdu jej někde na internetu? prosím! :/ začíná to v 6 a já jej nikde nemohu najít :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.15 18:41

Ne. Proto za to lidi platí. Domluvte se, ať vám to někdo nahraje.

Od: atj®
Datum: 30.09.15 19:51

proc jsi tu nenapsala nazev serialu?

treba to najdeme.

Od: jmlc®
Datum: 30.09.15 19:59

rychle se ani pes nevy...

17 let a disney channel se závislostí? Zajímavé - já v tom věku myslel na něco jiného...

Prostě mi to nedalo - pardon... pokud se někomu nelíbí, může smazat... - na http://www.disney.cz/disney-channel/porady/ najdete historická videa a pořady - s dobrým připojením to jde sledovat...

A když to nestihnete dnes, bude to za 15 dnů znovu - všechno se tam pořád opakuje...někdy za týden, někdy za půl roku...

Od: pepr®
Datum: 30.09.15 20:44

Předpokládám, že myslíš Violettu. Tak počkej den, dva a bude to na Zkounkni to. Ale jelikož mají tragický vyhledávač, tak sleduj tadyten blog. Slečna tam dává odkazy právě na Zkoukni to.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.