Přestup na jinou školu

Od: Datum: 29.09.15 23:24 odpovědí: 3 změna: 01.10.15 00:13

Ahoj,

řeším takový menší problém. Přemýšlím že přejdu na jinou střední školu, obor mě sice baví, ale hlavním problémem je moje třídní učitelka. Je divná, a co je ještě horší, zná se s otcem. Nebylo mi dobře, takže jsem zůstal jeden doma a prodloužil si víkend (oba rodíče o tom věděli) ale otec šel stejně do školy a udělal tam ze mě trolla jakej jsem flákač, a to co si spolu říkali mě pak třídní řekla před celou třídou, takže jsem vypadal za trolla dvojtě. Nehledě na to že mi pak mezi čtyřma očima řekla že to že se zná s otcem je pro mě horší než pro ostatní spolužáky. Když mi nebylo dobře podruhé, už jsem si to radši pojistil a šel jsem k doktroce která mě uznala a dala mi razítko. Když se ji děcka ptali co se mnou je, tak jim zase připravěla půlku mého emailu který jsem ji psal jako omluvu absence - opět za trolla. Bud opustím obor kterej mě baví (bohužel jediná škola která nabízí tento obor bez talentovek) nebo ji napráskám na vedení, což mi vyhovuje víc a udělal bych to asi i kdybych odešel, jen pro ten pocit abych ji vytočil. Bohužel nemám podporu rodíčů, otci jsem ukraden a matka to neschvaluje Už jeden rok jsem díky otci a jeho hrdosti na SŠ ztratil, a bez zbytečných otázek můžu říct že vztahy mezi náma nejsou dobrý.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.15 05:52
avatar

Není jednodušší do školy chodit a neprodlužovat si víkend a tím v podstatě podvádětm hlavně sám sebe, Pokud dělám něco o čem tvrdím, že mne to baví tak asi tohle nemám zapotřebí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.15 10:31
avatar

A co takhle sekat dobrotu?! Bude ti to jen ku prospěchu. Nesnaž se čurat proti větru! Fakt se to nevyplatí. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.15 00:13
avatar

Nikdo nedokáže udělat trolla z někoho dalšího.

Člověk dokáže udělat trolla jen sám ze sebe (i k tomu je však potřeba "určité nadání").

S tímto přístupem ke škole, třídní i rodičům (otci) budete mít problém všude.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.