Kde vzít penize

Od: Datum: 03.11.15 22:26 odpovědí: 5 změna: 04.11.15 03:04
Dobry den , potřebují poradit opustil mě manžel a zůstala sem sama se synem potřebují sehnat do 20 na nájem a nevim vůbec kde bohužel mam díky manželi exekuci nikde mi nepujci nemám možnost aby mi rodina pomohla mám pouze matku a otce kteří jsou radi že zijou prosím poradte :(
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: danis
Datum: 03.11.15 22:40

bud vydělat - najít si práci...další práci atd.. nebo požádát o půjčku širší příbuzenstvo, pokud nějaké máte. Popř. prodat nějakou věc..

Datum: 03.11.15 22:46

A z čeho by jste půjčku chtěla splácet?

Doporučuji vám zajít na sociálku tam si podat žádost o mimořádnou dávku. Vše jim vysvětlete a oni vám poradí na co máte nárok.

doplněno 03.11.15 22:48:

Ještě mě napadá, podejte si žádost o domov pro svobodné matky, po dobu než splatíte exekuce by to pro vás mohlo být finančně výhodné a hlavně jistotou, že vám někdo v těch právní věcech bude nápomocen. Mají tam odborníky i sociální pracovnice.

Datum: 03.11.15 23:33

Půjčka by byla tak jako tak to nejhorší řešení. Opravdu navštivte sociálku, tam vám pomůžou. V případě nějakých právních sporů vám pomůžou na některých z bezplatných právnických poraden, třeba Bílý kruh bezpečí. Okamžitý problém řešte přes policii, manžel vás nesmí nechat bez prostředků. Mnoho štěstí! ;)

Datum: 04.11.15 00:04
Bruno. Ja si myslim,ze nejdriv musi probehnout rozvodove rizeni,vyporadani majetku a urceni alimentu na dite a na nezaopatrenou matku. Coz v prvni rade resi rodinne pravo a tedy obcanskopravni soudy. Policie toto resi az kdyz ex-manzel neplni vyzivovaci povinnost danou soudem. A uprimne ani policie ji penize do 20teho dne v mesici neseze.
Od: ctenar
Datum: 04.11.15 03:04

Nejlepsi je vice vydelat (vecerni/vikendova brigada), pak pujcka od rodiny/pratel/znamych, pak zkusit si dohodnout s veritelem odlozeni/oddaleni splatek (dluh, najmu, energii, ...) o 14dní/měsíc/jednu splátku apod.. Pokud presto nebudete mit dost na zaplaceni vseho, tak nezaplatit (cele nebo částečně) platby, kde zpožděná platba nemá velké následky (je např. úročena malým procentem nebo malým poplatkem za zpoždění).

Zajit do bezplatne dluhove poradny, kde poradi co s tim dluhem. Prispevek ze socialky je take dobry napad.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.