Prázdninová brigáda

Od: Datum: 28.03.13 21:09 odpovědí: 3 změna: 29.03.13 11:20

Dobrý den, je mi 16 let. Potřeboval bych poradit kde a jak si sehnat brigádu na prázdniny. Třeba v supermarketu a podobně - měl bych se chodit ptát po obchodech jestli na léto nepříjmají brigádníky? nebo jak? zatím jsem na brigádě nebyl ale letos potřebuji více peněz takže bych potřeboval něco najít. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.13 21:19

Jistě jedině když se sám zeptáš najdeš .Čím dříve tím lépe, nejlépe začni hned po velikonocích.

Od: sylvana
Datum: 29.03.13 07:44
Nevím v jakém (jak velkém) městě žiješ, ale pokud je ti šestnáct, tak moc velkou šanci sehnat brigádu jinak, než přes rodiče a známé nemáš.. Před rokem jsme s kamarádkou hledali jakoukoliv brigádu na léto. Prošli jsme snad všechna obchodní centra, různé firmy a odpovídali jsme na desítky inzerátů. Marně. Bylo nám sedmnáct a ti vstřícnější nám řekli, že jsme moc mladé ať se ozveme za rok.
Ty máš možná krapítek větší šanci pokud jsi kluk a nebojíš se manuální práce, ale měj na paměti, že zájemců je hodně a pro zaměstnavate je většinou výhodnější zaměstnat zletilého.
Od: 011
Datum: 29.03.13 11:20

jsem ze zlína, je mi vcelku jedno co bych měl dělat, manuálně klidně a právě mi přišli supermarkety jako nejlepší volba

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.