Proč na mě sedají mouchy, když spím?

Od: Datum: 26.03.13 12:38 odpovědí: 9 změna: 28.03.13 22:49

Dobrý den, mám dotaz... Proč když spím a je u mě v pokoji moucha tak si musí sednout zrovna na mě a když ji milionkrát odeženu tak stejně si na mě zase musí sednout... PROČ?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.13 12:59

To je opravdu složitý dotaz. Asi by to chtělo zeptat se té mouchy.

Obvykle se v této souvislosti podotýká, že pravděpodobně moucha cítí mrtvolu.

Od: pb®
Datum: 26.03.13 13:01

To nevím, ale situaci znám. Takové mouše přezdívám moucha ranní obtěžovatelka. Stačí jediná v místnosti a nedá člověku pokoj, dokud nevstane a mouchu nezlikviduje.

Od: andrea1*
Datum: 26.03.13 13:10

Proč? To je přece jednoduchý. Moucha má ráda teplo a vaše tělesná schránka, která kouká z pod peřiny, ho vyzařuje. Tak proto ji přitahujete. Takové mouchy se také nazývají mouchy buditelky.

Datum: 26.03.13 14:27

Konecne aspon jedna normalni odpoved. *palec*

Datum: 26.03.13 14:12

Tento výrok je jen vtip:

Mouchy sedají obvykle na dobytek a na H...O

JABRAKA

Datum: 28.03.13 22:14
jabraka, nic ve zlem, ale kdybych tohle napsal ja, nechal by mi admin na staromestskem namesti u husova pomniku verejne uriznout hlavu a pribil by ji na vrata bustehradskeho ovcina...
Datum: 28.03.13 22:37

Jenomže ono je to pravda. Jak už napsala Andrea, mouchy jdou za teplem. Kde je teplo, tam je pro ně většinou i potrava.

Datum: 28.03.13 22:49
Nevím jak mouchy, ale komáří samičky přitahuje vydechovaný oxid uhličitý. Umí ho detekovat čichovým ústrojím na tykadlech.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.