Učitelka v MŠ konvertovala k islámu

Od: Datum: 26.03.13 11:23 odpovědí: 29 změna: 28.03.13 18:20
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 26.03.13 11:36

Pokud do školky nebude tahat svoji víru a vnucovat ji dětem, ale bude řádně plnit svoje povinosti, tak proč ne. Když píšu víru, je mi upln jedo jestli jde o islám, křesťanství, judaismus, buddhismus atd. atd. To tam stejně jako politika nepatří.

doplněno 26.03.13 12:05:

" Muslimové ať táhnout odkud přišli, JÁ JE TADY NECHCI ANI VIDĚT " Hm, možná podobně uvažovali i pohané a další náboženství kam vkročila noha křeštana, ale to nechci rozebírat.

Já jsem zase proto aby "táhli" lidi s podobným "mýšlením" jako vy. Nejste náhodou modrooký blonďák:

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.13 11:47
avatar

Jsem toho názoru, že člověk si může věřit čemu chce, ale NESMÍ nikdy jeho víru nutit ostatním včetně rodinných příslušníků. A dále si myslím, že by se člověk měl chovat jako naprostá většina lidí v zemi, kde žije a kde má trvalé bydlište potažmo občanství. Pokud se bude cítít ukřivděně, nebo dokonce utlačován jistými xenofobiky, tak ať se sebere a táhne do země, kde jeho víra má větší zastoupení a zapomene na onu zemi. Zkrátka a dobře, Muslimové ať táhnout odkud přišli, JÁ JE TADY NECHCI ANI VIDĚT, natož, abych je za pár let potkával všude možně (práce, škola, volný čas). Hnusí se mi, jsou mi odporní, slaboduší a nejsou to předsudky, nejsou! A první velkou mešitu, která se tady někde bude stavět, osobně půjdu zbořit ... pro mě to jsou šmejdi krvelační a nic jim není svaté. Ani ten jejich ho*nomed nebo co to jako má být *blee**cert*

A teď mne tu ukamenujte, sypte to do mně *haha*

Od: koudalak*
Datum: 26.03.13 12:02

proč? vždyť máš pravdu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 26.03.13 12:05

Souhlasím s Michalem. Jednou se nám ta naše tolerance vymstí. Ale to už bude pozdě.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.13 12:18
avatar

*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 26.03.13 12:26

*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:14
avatar

Nn jsem docela obyčejný kluk s docela obyčejnými zájmy, kamarády, vztahem, rodinou a tak. Nejsem žádný nacista nebo rasista. Když už by mě někdo chtěl chodit do nějakého pytle, tak prosím pěkně k VLASTencům, děkuji *placni*

Od: ar*
Datum: 26.03.13 12:26

To vite že nejste nácek ani rasista jen máte stejné myšlenkové pochody jako Anders Breivik. Ač jsem hluboce nevěřící, musím říct Bůh (jakýkoliv) nás ochraňuj před takovými lidmi a jejich "myšenkami"

doplněno 26.03.13 12:27:

On i Vandas se považuje za vlastence.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.13 12:39
avatar

Stejně jako mě, i já Vás mohu teď klidně nařknout z předsudkářství. Je to jedna jedna ;)

Datum: 26.03.13 12:55
avatar

*bzum**modla*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 13:00
avatar

Díky médiím a zprávám na nově a podobně, vypadám mezi některými kamarády a známými jako fašista a rasista. A to vždy jenom řeknu, že bych chtěl svoji zemi malou Českou pro nás pár Čechů a mít klid a mír .. a hned slyším "Jsi rasista ne?! Nejsi ty nácek? Hele tohle říkal i Hitler!" ... to se mi pak otevírá kudla v kapse (jak se říká). A nejhorší je, že tihle lidé zastávají názor, že ať si každý dělá co chce, stejně jako oni .. oni si najdou bydlení někde na samotě, na vsi, v přírodě a podobne. Ale že tím strkají hlavu do písku a chovají se zbaběle, to už jim nevadí a nikdo jim to nevysvětlí.

Datum: 26.03.13 11:48
avatar

Doma ať si žije jak chce ale žádná víra do MŠ nepatří. Rozhodně by se měla modlit v soukromí a do práce chodit oblečená jako všichni ostatní. Pokud by mi dítě říkalo, že se učitelka modlí když děti obědvají a chodí zahalená určitě bych se bránila a žádala zřizovatele MŠ o nápravu. Píše, že se modlí v šatně a kdo hlídá děti? Myslím, že za to aby se v práci modlila ji neplatí. Jinak bych se na to dívala pokud by sem přišla muslimka vychovaná tak od narození (ale i tak bych byla proti tomu aby učila mé dítě). Nejsem rasista ale myslím si, že kdo chce v naši zemi žít měl by se chovat tak jak je tu zvykem.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.03.13 11:52
avatar

Souhlas. A je prokázáno už x případů, kdy muslimka, která se jako muslimka narodila do muslimské rodiny a která v pubertě chtěla z této víry vystoupit, byla zavřažděna rukama vlastních rodičů. Do p*dele tak co to je za mírumilovnou víru krucinál?! Ta učitelka je absolutně vymydlená a znát jí, tak jí denně fackuju kudy chodim, aby se probrala ... nána. A toho jejího manžela bych teda chtěl vidět. Ten bude mít asi taky v hlavě (i)slámu.

Od: axus®
Datum: 26.03.13 12:34
avatar

Ja jsem od prirody tolerantni a po pravde je mi uplne jedno kdo v co veri a vazne bych chtel kliknout na to, ze maji pravo atd.

Ale nemuzu. V tomto pripade proste nemuzu.

Jak si tohle nechame prerust pres hlavu, tak splaceme nad vydelkem. Nase hodnoty, kultura, minulost, vsechno pujde do prdele.

Jsem realista, tak si rikam, ze drive nebo pozdeji se to stejne stane (historie to ukazuje jasne), ale souhlasit s tim nemuzu.

V tomhle se klidne priznam ke xenofobii a konzervatismu. Ja chci cesky narod s ceskou historii a kulurou. A hlavne chci ceskou narodni budoucnost a do toho meho pohledu CIR - Ceska Islamska Republika nezapada.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.03.13 12:39

Maslím, že to je špatně, když zrovna ve školce. Děti se budou ptát minimálně proč má muslimský šátek atd. No a pokud bude vychovatelka po pravdě odpovídat proč, tak vlastně bude v tak mladém věku děti ovlivňovat. A ty budou nepřirozeně inklinovat možná k jinému životnímu stylu. Doma odmítat běžné věci, třeba typ stravy, protože paní učitelka říkala atd. Poroste napětí, puberta, cesta třeba do Pakistánu a problém nafurt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:42
avatar

Kdybych si mohl vybírat, od takové učitelky bych se držel dál. Ne pro její víru, ale pro její viditelně nízkou inteligenci a ovlivnitelnost. Co když si někde za pár dní přečte, že její bůh už nechce jen modlení 5x denně, ale třeba se i zbavit pár desítek dětí bezvěrců?

Nechci vypadat jako xenofob, ale na tu extrémní toleranci všeho a všech naše evropská společnost dojede. Když přijdete do muslimské země, musíte se chovat přesně podle jejich pravidel. Nějaké veřejné projevy vlastního náboženství nepřipadají v úvahu. Postavit si v muslimské zemi kostel? Nosit na krku křížek? Ani náhodou.

Když přijde muslim do Evropy, může se chovat stále jako by byl doma. Když se 10x za den modlí a zanedbává práci, zaměstnavatel ho nesmí propustit. Extrém je to třeba u řidiče autobusu v Londýně - klidně si zastaví uprostřed silnice, vyleze ven, položí koberec na zem a modlí se. Bohužel, prý na to má nárok a nelze to brát jako porušení povinností.

Jak už jsem kdysi psal, pokud chcete znát blízkou budoucnost Evropy, jeďte na dovolenou do Francie. Ve všední dny jsou na ulicích z 90% muslimové. Oficiálně tam je 20% obyvatel muslimů, neoficiálně celá čtvrtina a číslo stále roste - porodnost v průměru 7 dětí, u původních Francouzů 1 dítě, takže je brzo přečíslí a díky demokratickým principům země si už potom prohlasují cokoliv, třeba i tu šaríu. Některé periferie měst vypadají jako po zemětřesení. Vypálená auta, sutiny, odpadky. Ve školách nebývá výjimkou, že je ve třídě jen jedno dítě "bílé". A mimochodem, pozdě ale přece tam ve školách zavedli zákaz jakýchkoliv projevů náboženství - žádné chození s šátkem, žádné kříže. Tak by to mělo být všude - nelze měnit tyto instituce na náborové centrály jakéhokoliv náboženství.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 26.03.13 12:55
avatar

*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:57
avatar

Docela rád bych zde uvítal dva lidi, kteří mají v té školce dítě. Ale aby měli oba odlišný názor. To bychom pak viděli diskuzi, to by bylo něco. Stejně nevěřím, že jsou tam všichni proto, aby ta učitelka nosila šátek a modlila se .. .podle mne jsou tam i rodiče, kteří to netolerují a možná už si tam třeba někdo děcko ze školy odhlásil. Jenže o tom média nenapíšou. Ano, možná se pletu, ale rád bych to věděl přímo od nich.

Od: ar*
Datum: 26.03.13 14:14

" Postavit si v muslimské zemi kostel? Nosit na krku křížek? Ani náhodou."

To je pouze vaše neznalost. http://ocadlik.blog.idnes.cz/…emich-krestanske-kostely.html

Podobné je to s tím tvrezím o řidiči autobusu.

V minulosti byl islám daleko tolerantnější než křesťansví, proto nejen nové ,ale i staré kostely najdete v islámských zemích. Křesťani každou mešitu přestaveli na kostel,hned jak území ovládli (např Cordoba). Ve Francii to je důsledek její dřívější koloniální politiky, teď se jí tehdejší levná pracovní síay vrací v podobě rostoucí islámské populace. Obavy s islamizace ČR kde se k nějaké víře hlasí 20% obyvytel, to rozhodně nemám. Tady j daleko větí hrozba "fanatizace".

Neznalost historie a následky do součastnosti je váš problém.

Já se raději držím hesla" žít a nechat žít " než věčného hledání nepřítele.*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 12:58
avatar

Přečetl jsem několik článků o této učitělce v několila periodikách. Pokud je text pravdivý, pokud se situace nebude časem měnit, nevidím důvod, proč by nemohla dělat to co dělá. Snad Vám nejde o těch pět minut co se modlí? Určitě je o děti postaráno, jinak by to ředitelka již řešila. Kolik lidí promrhá více času na pracovišti zbytečně.

Taky se mi nelíbí, že ve Francii se musí sundat křížek z krku. To byste chtěli zde taky? Nevím kdo nosí Jarmulky, to taky zakážeme:

Ale jako vždy, jeden má názor takový, druhý onaký. Takové je lidstvo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 13:05
avatar

Tohle povídám jako římský katolík.

Já bych se o její náboženství docela obyčejně nestaral. Kibicové a kritici by si nejdříve měli přečíst Korán, o čem že ten Islám vlastně je. Islám není to, co si u nás většina lidí myslí. Je braný jako takové zprimitivnělé náboženství, protože zprimitivnělí jsou někteří jeho vyznavači. Vidíte to i u nás, jak snadné je namluvit lidem s existenčními problémy, že za to všechno může ten zloděj Kalousek a podnikatelé a buržousti a osoby samostatně výdělečně činné a ostatní zloději. Toto je jádro věci.

Kdo chce něco vědět, ten ať si přečte posledních pár stránek z historky O smutných očích Hany Karadžičové. Je to prostřední povídka ze Zakarpatské trilogie. Židi v Koločavě nemají co do huby, věčně živoří na pokraji hladu a najednou si pro svoji nevěstu přijede živovský odpadlík autem, až z Ostravy. No a co se dělo pak? Je to síla. Tu historku si Olbracht zase tak úplně nevymyslel.

No a v některých islámských zemích je to podobně, jen s tím přesvědčením, že za jejich problémy nemůžou ti zloději nahoře, ale ti zloději v Americe, případně zloději v Izraeli, v Evropě atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 13:15
avatar

Přitom si za všechnou můžou docela uplně sami. Stejně jako všichni, i my! To jen ten jejich bůh jim "říká" něco jiného. Ale jsou zfanatizovaní jak spousta jiných národů, etnik, věřících a vůbec ... A platí to i obráceně. Já se řídím od mala heslem "Co nemáš rád sám, nedělej druhému". A tak by se měli řídit všichni. Bohužel to tak snadno nejde, když má pár lidí vliv. A je to o výchově. Co asi může vyrůst za člověka z někoho, kdo jako dítě měl v městečku kamarádku, kterou zabil její vlastní otec za to, že se namalovala, odhalil na PC, že chce chodit s evropanem, že chce cestovat, že tamto a tohle ... všechno v podstatě normálního. Když v tomhle nechávají vyrůstat děti. Si to zkuste představit ... někdo zabije někde někoho a pak vám, malému desetiletému klukovi přikáže, abyste vzali nůž a podřízli mu hrdlo. Před dalšími dětmi a fanatiky. Co to sakra je zhovadilost? A ti videa jsem viděl, to jsem si nevymyslel!

Datum: 26.03.13 14:59
avatar

Upřímně řečeno, co by se asi stalo, kdyby v nějakém tvrdě muslimském státu učitelka v mateřské škole konvertovala ke křesťanství. Jak dlouhou dobu by asi přežila. Den, týden?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 16:54
avatar

Upřímně řečeno, co by se asi stalo, kdyby v nějakém tvrdě muslimském státu ...ale my nejsme tvrdý křesťanský národ.

učitelka v mateřské škole konvertovala ke křesťanství. Jak dlouhou dobu by asi přežila. Den, týden? který stát je takto nespravedlivý?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 18:35
avatar

Dobrá, tedy i normální muslimský stát. A nikdy jsem Egypt nepovažoval za nespravedlivý stát, nicméně, když nám na ulici vyhrožovali samopalem a moji ženě nutili šátek na hlavu, jsem ochoten věřit tomu, že se stane leccos.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: axus®
Datum: 26.03.13 15:09
avatar

Nabozenstvi a kultura jde ruku v ruce. Diky, nechci.

http://www.novinky.cz/zahrani…-neprovdana-a-otehotnela.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 20:36
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.13 16:21
avatar

Islámisté ať si zůstanou, kde jsou, a s prominutím se neserou do Evropy. Dělají tady akorát bordel, u nich se musí dodržovat vše - zahalená tvář apod., ale oni tady nemusí nic (přece mají právo svobodně vyjádřit své předvědčení). Hnus, a tady tomu stavíme mešity...

Zahalenou učitelku bych pro dítě nechtěla, díky tomu jejich přesvědčení člověk nikdy neví, co se jim honí v palici, a navíc učitelka nošením šátku nepřímo děti ovlivňuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.03.13 18:20
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.