Dárek pro dědu

Od: Datum: 26.09.15 11:03 odpovědí: 17 změna: 26.09.15 17:09

Ahoj.Jmenuju si Filda.Mám dědu který bude mít ve čtvrtek narozeniny a babička potom v neděli.Babičce mám koupenou vlnu.Pořád plete.Ale nevím co mám koupit dědovi.Má včely ale nic nepotřebuje.Potom má truhlárnu taky nic nepotřebuje.Chtěl jsem koupit bačkory,protože už mu leze palec ven a jsou takovýširokýa škaredý.Ale babička říkala že má úplně nový a nechce je.Mám 400Kč.Mám víc, ale to mám na vánoce.Co se kupuje dědům?Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dako®
Datum: 26.09.15 11:16

Ahoj. Třeba nějaký hezký půllitr na pivo, nebo velký hrnek na kafe. Taky by se mu mohlo líbit CD s hudbou, kterou poslouchá.

Od: ben®
Datum: 26.09.15 11:19

Dobrý den, dědům se kupuje často láhev nějakého alkoholu. Někoho potěší knížka a jiného třeba obrázek. Možná se poradit doma a přispět na nákup dárkového koše, který předáte za celou rodinu. Nebo koupit nějakou čepici či klobouk do dílny, aby neměl děda zaprášenou hlavu od pilin (a k tomu možná i nějaké lepší pracovní rukavice). Zdravím!

P.S. Tu láhev by měl kupovat někdo starší 18ti let, tak se domluvit doma.

doplněno 26.09.15 12:27:

Fildo, rád bych Ti poradil s tou čepicí, ale model rádiovka už není zrovna moderní, tak ani nevím, jestli se někde prodává. No, také by mohl být problém s její velikostí (ta musí sedět a mít anténku pěkně vzhůru). Tak, nakup ty vhodné a chutné potraviny, dej je do ledničky a než pojedete za dědou, tak je hezky zabal (aby babička neviděla, co děda dostal - třeba by to nezdravé neprošlo). Hlavně si musíš to jídlo v ledničce uhlídat nebo Ti ho někdo z rodiny sní a bude po dárku. Myslím, že děda se může těšit na dobré jídlo, které si bude v klidu (bez babičky) vychutnávat při práci.

Od: filip2004
Datum: 26.09.15 12:11

Děkuju za radu všem.Doma jsem se už radil.Rodiče,brácha a sestra jim chtějí dát dovolenou někde na Šumavě.Ale to děda nebude mít radost.A já mu chci dát něco sám.Tak mu udělám sám asi ten dárkový koš od pana Bena.Koupím mu uzený maso to má moc rád.Potom trochu sádla,má moc rád chleba se sádlem a na sádlo cibuli.Taky uzenou makrelu tady ji prodávají.Ještě naložené kyselé párky,ty mám rád i já.V dílně má starou ledničku tam si to může všechno schovat a pokaždý,když bude mít chut tak si vezme a bude to jen jeho.Čepici bych taky mohl koupit,ale nevím kde se prodává.Má dvě takové staré když je chce podat tak řekne,podej mi radijovky už je má moc hodně dlouho ale už jsou taky špinavé a mají díru.Jinou čepici nechce protože piliny nejdou dolů.Tuhle čepici opráší o ruce a jsou čistý.Ale nevím kde ji koupit a kolik stojí.Pivo,rum a alkohol nemůže je truhlář a mohl by si třeba uříznout prst.Tak děkuju Filda.

Datum: 26.09.15 13:11

pane Bene už jsem si našel na internetu nějaký obchod Armpex.cz a tam je prodávají a stojí jen málo 90Kč.Jinde na internetu stojí i 300.Tak musím říct mamince aby mi ji objednala.A koš na dárkový koš jsem si už našel chodíme s ním na houby.Ale maminka mi už poradí.Tak děkuju Filda

Od: uska®
Datum: 26.09.15 11:25

Louská křížovky nebo sudoku? Jedny pěkné kup a zbytek vyjeď na PC a dědula má do vánoc o zábavu postaráno.

Datum: 26.09.15 13:04

Děkuju za radu.Děda nemá čas na křižovky pracuje doma v truhlárně.A pracuje tam i v sobotu a neděli.Babičce se to nelíbí ale dědovi jo.

Datum: 26.09.15 12:39

Ono záleží,kolik má let ,,Ale je hezké od tebe,že na něho myslíš i na babičku

,,

Datum: 26.09.15 13:16

zavináč dědovi bude ve čtvrtek 75let.

Datum: 26.09.15 12:52

Možná smirkový papír a nějaké štětce jestli něco vyrábí v té dílně.Jinak chválím za tu vlnu.A aby babičce nebylo líto ,že má děda dobroty tak nějaký malý pamlsek pro ni by nebyl špatný( čokoláda).

Od: jumba
Datum: 26.09.15 13:13

Tak jo koupím babičce taky bombošku.To mi peníze ještě vyjdou.Děkuju Filda

Datum: 26.09.15 12:55

Neporadím, ale chtěla bych takového syna a natož vnuka.

Datum: 26.09.15 13:32

- co nějaké nářadí do truhlárny?

doplněno 26.09.15 13:33:

nebo Becherovku

Od: trtr
Datum: 26.09.15 14:15

Zdravím, já jen doplním, hlavně nekupovat bačkory, to se fakt nehodí a mnoho starých lidí to považuje za znamení, že jich už máte dost, tak "zaklepej bačkorama" a to rozhodně asi nechcete.

Datum: 26.09.15 17:09

Děkuju culdabuda.Nářadí všechno má.

Datum: 26.09.15 16:32

V železářství a taky ve velkých trafikách prodávají krásné kapesní nože. Každý chlap nůž do kapsy přivítá. I tvůj dědeček. ;) Kolik má roků?

Datum: 26.09.15 17:00

Děkuju.Dědovi bude 75.Nevím jestli má nějaký kapení nůž.Ale koupím mu asi něco do toho dárkového koše a chtěl bych tu radijovku.Třeba mi zůstane na nůž taky.Ale aby ho potom nosil když všechno řeže v dílně a na jabka používá babiččin nůž.Ale aspon by měl svůj,že?Dvě věci jsem si už vybral a tak ještě něco koupím.Děkuju Filda.Ted už na internet nemůžu už jsem tady byl dlouho.Tak jestli někdo napíše ještě nějaký nápad,tak poděkuju dýl.

Od: buss®
Datum: 26.09.15 17:02

Řekl bych věci nekupovat jako takové, tito lidé mají většinou toho za léta dosti a kupu věcí už ani nevyužijí nepotřebují, takže uvidíš, že to nekde leží a bude tě to mrzet. Něco dobrého na pití, na zub, kouření, snad nějaký zážitek. Na své věci je zvyklý, ať vypadají všelijak. Vím to u sebe, hader dosti, neodnosím. Jen sem tam boty. Jednou to děcka vyhodíí, zvl. to co měl člověk jako koníčka, není-li pokračovatel. Podívej se, co má rád, že jsi s ním rád, že tě něco naučil. Jednou možná budeš litovat, že jsi si ním více nekomunikoval, neptal se.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.