Zeman, Mynář a červené trenky

Od: Datum: 24.09.15 16:36 odpovědí: 15 změna: 27.09.15 13:16

Prosím Vás, řekně te mi někdo, že se mi to jen zdá. Za trencle chce Zeman vyvozovat personální odpovědnost, ale že Mynář mlží o své prověrce, různě to protahuje a dělá si z veřejnosti vyloženě pr...l, to je v pořádku. Zeman řekl, že ještě neví o stavu, že Mynář zatím obálku od NBÚ neotevřel. Ale že pokud i po využití všech dostupných opravných prostředků bude zamítavé stanovisko potvrzeno, že jej odvolá. Takže to máme další dva rok, než to soud potvrdí, nebo vyvrátí. Zdá se vám toto normální? Mě se chce z toho blejt. Už i proto, že sám jsem ve státní sféře pracoval a vím o čem to je, já musel mít téčko a pokud bych si prověrku včas neprodloužil, či o ni přišel, tak se se mnou vůbec nikdo nebaví a končím ještě ten den. Do toho ekonomičtí migranti, tady musíme do veřejných škol kupovat toaleťák, protože na to škola nemá a další věci a jim se valí horem dolem a v Libavé misto ochrany hranic a stavění kulometných hnízd cvičí stavění stanů pro tisíc lidí, provoz kterého stojí pět milionů měsíčně bez nákladů na platy personálu. A mám zase po náladě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.15 18:01
avatar

To je holt Zeman a ta jeho skvadra...jeden horší než druhej :) Ale jeho voličům to nevadí...kdyžtak si vylepší pověst nějakou údernou řečí proti imigrantům a bude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.15 18:32
avatar

nemamslove,

pokud Vám takovéto drobnosti zkazí náladu, je to smutné. Přehlížejte je a bude Vám veseleji.

Zkuste si přečíst některá pravidla Petra Novotného.

Bude Vám lépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.15 18:32

Mně překvapuje spíš to, že prověrka NBÚ trvala tak dlouho a nikdo se nad tím nepozastavuje. Prověrka NBÚ může být zahájena teprve po nástupu do funkce, nelze o ni žádat předem - bez důvodu. Nehledě k tomu, že nebylo jisté, že Zeman bude zvolen. A pokud jsem dobře poslouchal televizi, tak všichni vycházeli z článku v právu, které mělo údaj z utajeného zdroje. Neměli by být prověřeni také zaměstnanci NBÚ, kteří přišli s touto informací do styku? A jak chce NBÚ posuzovat spolehlivost žadatelů, když je samo nespolehlivé?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: q
Datum: 24.09.15 19:46
Prověrka se spustí teprve v okamžik, kdy žadatel dodá potřebné materiály. Pokud se následně zjistí, že materiály jsou nekompletní, tak se prověrka zastaví do doby, než materiály doplní. Obvykle se má za to, že žadatel chce prověrku dostat a materiály tedy dodá rychle, ale samozřejmě u člověka jako Mynář je žádoucí prověrku co nejdéle protahovat...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.15 12:15

Má pravdu, předsedo. Slušněji se to napsat nedá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.15 12:26

Pokud mohou ministrovat lidé jako Vondra, Schwarzenberg nebo Babiš, pak jsou nějaké prověrky úplně o ničem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: q
Datum: 27.09.15 12:35
- "Ministrování" nemá s výkonem práce ministra nic společného.
- Ministr bezpečnostní prověrku mít nemusí, protože jeho oprávnění seznamovat se s tajnými údaji vyplývá z voleb (ministr je členem vlády, které musí dát důvěru poslanci, kteří jsou zástupci občanů). Z některých postav v čele ministerstev mi je špatně a nesvěřil bych jim ani korunu, ale s principem musím souhlasit - vůle většiny občanů musí být nadřazená rozhodnutí nějakého úřadu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.15 13:16

Pokud ministrem může být osoba řízená cizí mocností, pak prověrky nějakého podržtašky jsou k smíchu ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.15 19:08

Kdybych měl ve firmě ochranku a i přesto by po mně a mé návštěvě házel vajíčka a kdeco, asi bych měl k ochrance výhrady. A pokud by mi někdo ze sídla firmy ukradl znak a namontoval tam jeté spoďáry, asi bych s takovou ochrankou ukončil spolupráci.

Vy ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 24.09.15 19:43

nemamslove, můžeme blít spolu když to zrekapitulujeme - před ním pochybný umělec za kterého by se někteří zdejší pravdoláskaři byli do krve - banda jeho následovníku chce peníze za jeho lavičku, či náměstí - de facto prolomil Benešovy dekrety / vracení majetku Havlů a vrácení a majetku Scharcenberků / už dnes se státním právníkům ježí chlupy co se bude dít s majetkem který budou chtít ostatní konfidenti a spolupracovníci nacismu u mezinárodního soudu, protože v unii se řeší majetkové újmy trošku jinak...to tady začne mazec. Po něm sice jedovatý a samolibý Václav já první který vybruslil ze skandálů s letuškou a jiné frašky kolem majetku a nakonec mu Bakala koupí zámeček na jeho ústav - také dost poutavá pohádka? Ale alespoń u otázky evropské unie a eura byl zásadový, otázka pochybných amestií lumpů na závěr jeho eskapády byla přinejmenším no řekněme velmi problematická, já bych to viděl asi spíš na kriminál a zneužití pravomoci..

No a teď si položme otázku byla volba pana prezidenta po těch letech správná, trenky jsou jen zámikou která se hodí pro odvedení pozornosti od Mynáře, Číny, Ruska... a jiných fopa hradního pána.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.15 20:24
Zachovejte klid nemamslov, soused který zažil již třetí ismus pravil, - Banánová republika Česko a pokud přiletí návštěva bylo by zapotřebí aby šlechta vystupovala pozadu bude usnadněno naše jednání
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 24.09.15 20:51

Dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý,musel jsem to sice přečíst dvakrát abych se ujistil, ale fakt dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, a teď s těma uprchlíkama to na naše mocné pasuje, jenom ti s plešatou hlavou co nosí brejle, by si měli zaplatit tu operaci, aby nedrhli... a propo,co když přijede Anchele? Kudy cesta?

Připomělo mi to ten for jak jsou dva v parku, ona mu říka miláčku sundej si brejle studíš, po chvíli říká, víš co nasaď si je, on - proč, už tě nebudu studit? Ne, ale lížeš lavičku !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fialka
Datum: 24.09.15 21:47

Myslím, že těch dehonestujících záležitostí je ve společnosti dost. Rozhodně každý z politiků sbírá body, o tom žádná. Kavárenští se doposud nesmířili s porážkou. I když v mnohém s presidentem nemusím souhlasit, respektuji ho jako hlavu státu. V poslední době je jeden z mála, co myslí na národní zájmy.

Trenky byly rozhodně za hranou recese. Je odporné, že se k takovému aktu pošpinění významné státní budovy někdo propůjčí. Je to duševní ubožák, na to není slov. Jako za Havla bylo srdce jak z bordelu. Nevím, která škola takto umělecky vychovává. Za celé ty roky jsme spadli téměř na dno jak ekonomicky, tak morálně.

Situace kolem Mynáře je obestřena podivnými machinacemi, to u nás funguje když jde o zásadní věci. Myslím, že za tím vůbec nemusí stát prezident, ale jiné síly..

Co mně vyloženě rozhodilo byli migranti na chorvatském hřbitově v Tovarniku. Mimo ten binec kolem sebe, ale stany, válení, spaní na hrobech atd. Je to sebranka, která nemá absolutně respekt nebo úctu před ničím.

Invaze těchto negramotů a agresorů bude znamenat jen zlo a konec národů v Evropě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 25.09.15 12:20

A co s tím? Jak bylo vícekráte řečeno, lid je ulice a ta ... Štamprlička tu náladu spraví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.15 10:25

No, můj pes říká, že pokud 100howna chtěla naznačit, že je správné nosit trenky, pak mají pravdu.

Opuštění této tradice je jednou z příčin vymírání evropských národů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.