Název pro obchod s dárkovým zbožím a květinam

Od: Datum: 23.09.15 15:26 odpovědí: 8 změna: 24.09.15 13:04

Dobrý den, touto cestou bych Vás chtěla požádat o nápady názvu obchodu s dárkovým zbožím a květinami. Uvažuji totiž o jeho otevření a zatím nemám vymyšlený název. Za případné nápady díky :) (spousta mých známých mi říká, že vzhledem k mému jménu je to docela snadné...kytky od Jitky..po pravdě se mi to moc nelíbí a mě už napadají jen samé hlouposti..Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.15 16:09

Jméno nějaké květinky? Sedmikráska, petrklíč, maceška, kopretinka? Ve zdrobnělině, aby to bylo milé.

Od: santa
Datum: 23.09.15 16:21

Ve zdrobnělině to nebude milé ale dětinské. Začínám být "alergická" na zdrobněliny když jsme dospělí lidé přece.

Já bych dala Liána.

doplněno 23.09.15 16:36:

A pokud se rozhodnete pro Liánu, doufám, že dostanu nějakou finanční odměnu od vás. Plácnem si? *placni*

Od: jitka*
Datum: 24.09.15 13:02

Souhlasím s Vámi, zdrobněliny nemám ráda, ale o názve podle nějaké květiny jsem uvažovala. Líbil se mi i Altánek, ale to už bohužl existuje. Liána je dobrá, ale že by mě doslova uchvátila, to bohužel ne.Každopádně mockrát děkuji za nápady

Datum: 23.09.15 16:15

hmmm možna " baječná orchidea" :) nebo jenom orchidea

Od: host
Datum: 23.09.15 17:42

Růženka?

Od: jitka*
Datum: 24.09.15 13:04

Růženka je moje babička...to bych měla pořád spojené s ní. Nejsem zrovna její oblíbenkyně a nevím, zda by se mi chodilo zvesela do obchodu s názvem Růženka.Ale díky moc za nápad :)

Datum: 23.09.15 18:07

U modré hortenzie. U bílé lilie. Jitčiny květiny.

Datum: 23.09.15 18:35
Květiny od dárečka, Dárky od Jitule, Potěšení od Jitky, Úsměvy od Jitky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.