Skončim sama? - hledání partnera

Od: Datum: 16.02.13 21:40 odpovědí: 20 změna: 19.02.13 20:31

Zdravím,mám takový problém ohledně hledání toho pravého...

Je mi 15 let a ještě chodim na ZŠ do 9.třídy a už mám potřebu si najít konečně toho pravého.Jenže to má jeden problém - metalistka už jsem zkoušela všechny seznamky ale žádná nepomohla.Zkoušela jsem jít do pár metalistů v okolí,nevyšlo.Zkusila jsem i jiné kluky na kterých se mi něco líbilo,nevyšlo.

Je na mě něco špatně?Skončim sama?

Prosim nepište mi sem že na kluky mám ještě čas.Já už mám zkrátka potřebu si někoho najít.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.13 21:42
avatar

To to musí být nutně metalista? Emačka s emákem, sporťačka se sporťákem a nerdka s nerdem? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alone
Datum: 16.02.13 21:43

Ano musí,jiný kluk by mě kvůli metalu nechtěl.

Datum: 19.02.13 20:31
avatar
Mě se metal líbí ;) :D
V 15ti jsem byl rád že vím co je to počítač, ta pravá se potom zjevila sama ;)
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 16.02.13 21:46
avatar

Toho pravého najdeš v 15 letech těžko, to ti řeknu narovinu. A také záleží na tom, co znamená "metalistka". Pokud nosíš na krku řetězy, maluješ se načerno a máš pankáče, většina kluků se tě bude bát a bude se ti vyhýbat - krom těch stejně založených. Pokud vypadáš normálně a jen vyznáváš metal v duši, čím víc budeš tlačit na pilu, tím hůř někoho najdeš. Na seznamky apod. zapomeň, tam najde partnera jeden z tisíce... a většina lidí tam lže. Zkrátka se smiř s tím, že třeba ještě rok dva nikoho ideálního nenajdeš.

A také se zamysli, proč nutně "potřebuješ" mít vztah. Aby ses vyrovnala ostatním? Abys nebyla sama? Abys měla s kým chodit ven?

Prestaň tak zoufale hledat - možná z tebe ti kluci cítí, jak moc s někým chceš chodit, jak moc na to tlačíš, a jsou z toho vyděšení. Nech tomu volný průběh a zkus se poohlédnout po nějakém koníčku, díky kterému se dostaneš mezi lidi - sport, kina apod. Nejlíp se kluci hledají při společných aktivitách.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: alone
Datum: 16.02.13 21:49

Nechci už být sama.

Mám jen dva řetězy na peněžence a metalové oblečení.Zatím žádný extrém.

Datum: 16.02.13 21:51
avatar

No, pokud trváš na tom, že to musí být metalista, budeš asi hledat dlouho. Nehledě na to, že kluci, kteří v 15 prohlašují, že jsou metalisti, jsou většinou jen pozéři. Co takhle dát šanci obyčejným jiným klukům?

doplněno 16.02.13 21:54:

Jinak ještě k tomu oblečení - možná kluky odrazuje právě to. Já ve 14 letech nosila jen maskáče a černé vytahané mikiny, na hlavě jsem měla takového toho ježka z nagelovaných bodlinek. Myslela jsem si, jak jsem drsná a jak na mě budou kluci letět, jenže ti se mi vyhýbali obloukem. Děsila jsem je, vzhledem i "drsným" chováním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alone
Datum: 16.02.13 21:52

Ti mě kvůli metalu nechcou.Proto to musí být metalista nebo někdo komu to nevadí.

Datum: 17.02.13 07:42
avatar

Promiň, jsi skoro stejně ujetá, jako kdysi byla babička mé tchyně Máni. Tchyně byla z evangelické rodiny a celé příbuzenstvo bylo také evangel. vyznání. Katolíka by si mezi sebe nepustili.

Když se v mládí Máňa seznámila s nějakým chlapcem, babička se hned vyptávala: Je to evangelík? Zákon schválnosti byl, že přestože se Máňa seznámila s několika chlapci, všichni byli katolíci! *modla* To se babičce nelíbilo. Nakonec, když se Máňa vdávala /za mého budoucího tchána/, i on byl katolík! *zed*

Tak to vidíš, láska si nedá poroučet a Ty mi s tím metalem připadáš stejná. Počkej, počkej, nakonec si najdeš třeba kluka, který hraje s dechovkou!*ua*

Je možné, že chlapce tak nějak odrazuješ svým vzhledem, oblečením, doplňky, případně chováním. Zkus trochu přehodnotit své priority a uvidíš, že časem se jistě seznámíš. Jen nesmíš tlačit na pilu, všechno není hned, jak by to člověk chtěl. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alone
Datum: 16.02.13 22:04

Mám jen jednu mikinu s AC/DC ,2 trika s Manowar,1 s Nightwish a 1 s Iron Maiden.Vlasy mám normální černé rozpuštěné ale ne žádný učes.

Datum: 16.02.13 22:15
avatar

V patnácti sama? Cha, tak to jsi na tom fakt bledě. Představ si, že někomu je 22 a je sám! To je teprve něco. Ve tvém věku by sis pomalu ještě měla hrát s bárbínama a ne myslet na kluky...

doplněno 16.02.13 22:22:

No jo, já zapomněla, jak jsou všechny holky v patnácti "dospělé". Tak třeba s autíčkama nebo v lese na piráty, to je fuk. Je ti patnáct a promiň mi to, ale všichni jsme si tím obdobím prošli. Říkáš si, jak jsi dospělá a ostatní v tvém věku jsou děsní a zaostalí. Jenže jednou z toho vyrosteš a uvidíš, že ses chovala stejně a třeba si o tobě někdo myslel to samé.

Pravému metalistovi se asi nebude líbit patnáctileté "kuře". Za rok nebo dva už to bude lepší - na střední kluci často vytváří kapely a často to jsou metalové kapely. Taky v sedmnácti už nebudeš takové "děcko". Prostě musíš počkat a uvidíš. Ale bědovat, že zůstaneš sama, protože v patnácti nemáš kluka... to je fakt na hlavu (s prominutím).

doplněno 16.02.13 22:39:

Věř mi, že to je jen zdání. Každá holka si myslí, že je/byla "jiná". Taky jsem si myslela, jak nejsem zvláštní, že si nehraju s bárbínama, ale čtu si nebo si maluju. Některé holky (nevím, jak to mají kluci) si tohle myslí i ve 20. Není to tak. Jasně, někoho zajímají zvířata, někoho knížky, někoho bárbíny, ale to neznamená, že jsi něco víc (nebo míň). Když to vezmu doslovně, tak všechny dívky jsou jiné (i kluci). Každý jsme unikát. Jak se říká - někdo má rád holky, někdo zase vdolky. Ale i tak se 99 % lidí/dětí/teenagerů neodlišuje, jen přikládají velký význam něčemu, na čem vlastně nezáleží (styl hudby, který poslouchají, styl oblečení, s čím si hráli atd,). Ve skutečnosti si tím prošli všichni. Tohle stádium "Jsem tak odlišná od ostatních... jsem divná? Nebo oni?" zná naprosto každý. Ale neboj.. přejde to.

A jak píšeš, že jsi otrávená, ale když se s tebou začnou bavit, tak poznají, že nejsi.. není to pravda. Každý kluk půjde raději po usměvavé holce než po zamračené. A pak si holky stěžují, jak nemají přítele, že jsou ošklivé a budou samy a všichni kluci letí po namakeupovaných blondýnkách, co se oblékají jako štětky - jenže oni neletí po štětkoidních blondýnkách, ne tak docela. Víš proč mají takové holky u kluků úspěch? Protože jsou pozitivní. Usmívají se. Vypadají sebevědomě. Každý si ji vybere raději, než zamračenou holku, co se hrbí někde vzadu. A to i kdyby měla skvělou osobnost.

Takže se míň mrač, víc usmívej a užívej dětství, dokud ti ještě zbývá...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: alone
Datum: 16.02.13 22:16

Já si s takovýma věcma nikdy nehrála.

Od: alone
Datum: 16.02.13 22:28

Já sem byla vždycky jiná jak ostatní děti (holky),místo s bárbínami sem se zajmala o zvířata.

Datum: 16.02.13 22:40

Tak zájem o zvířata není o tom, že bys byla jiná, o ty se přece zajímá kdekdo *nevi* Alespoň soudím tedy podle situace ve třídě svých dcer (12 a 10 let). A když tak nad tím přemýšlím, tak už od doby, co starší holka chodila do školky, bárbíny ani nefrčely, spíš byly v kurzu nejdřív My little pony, později koníci Filly. A soudě dle neteře to ve školkách přetrvává stále. Ti šťastnější (či spíše TY šťastnější, protože tyhle hračky přeci jenom braly spíš holky) se postupem věku dopracovaly až k živým koním *smich* Nějakou živou potvoru má doma od holek ze třídy asi každý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.13 22:21
avatar

Vztah je hlavně o toleranci. Říká se, že protiklady se přitahují. Málokdo má potřebu si najít partnera jako svůj "klon" opačného pohlaví. Čím by potom jeden druhého obohatil? Samozřejmě je dobré mít alespoň něco společného, třeba nějaký cíl, postoje.

Možná může být problém i někde jinde (dále moje zkušenosti s tzv. metalistkami z mého okolí, rozhodně netvrdím že je to pravidlo!). Plno "metalistek" se snaží tvářit drsně, ale ve skutečnosti jen černým oblečením zakrývají hodně válcovitou postavu, místo sportu a jiných rozumných aktivit jen drsně vykuřují jako sádrový ježek, opíjí se, bývají pokérované jako recidivista a celkově s nimi není sranda. Nejsou příjemné, jsou věčně otrávené a v depresi. Co potom s takovou holkou? Rozumnější kluci hledají vztah s budoucností a to jim taková holka nenabídne.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: alone
Datum: 16.02.13 22:24

Já na tom zak tak nejsem,sice se tvářim drsně ale když mě někdo pozná (jedno jestli holka nebo kluk) tak pozná že nejsem tak otrávená jak vypadám.Nemám žádná tetování.

Datum: 16.02.13 23:29
avatar

Řekl bych, že s lidma je to jako třeba s motorkama. Každá motorka nějak působí už když stojí na stojánku. A díky tomu některou motorku prostě většina lidí ani nevyzkouší, nejde se podívat blíž, protože už od pohledu si o ní udělají nějaký obrázek - třeba že je nepohodlná, nepříjemná na řízení, bude moc žrát, atd. Kdyby ji zkusili, třeba by zjistili že je to přesně to co hledali, ale oni to ani nezkusí díky prvnímu dojmu. A o tom to asi je - neodradit potenciálního přítele ještě před tím, než bude mít šanci Tě poznat. Proto se většina holek snaží tvářit příjemně, oblékat se nějak normálně. Každý extrém může zaujmout, ale taky odradit - svoje o tom ví třeba výrobci aut. Nejlépe se prodává VW Golf, protože pořád vypadá tak nějak rozumně stejně a kupec má pocit, že ho nečeká žádné nemilé překvapení :)

Takže možná bude stačit se začít tvářit méně drsně, okruh potenciálních nápadníků se rozšíří a třeba už mezi nimi bude "ten pravý". Ale můžu se samozřejmě plést a celé to vidět chybně - rozhodně si nemyslím že mám patent na rozum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.13 07:54
avatar

"Nejsem tak otrávená, jak vypadám".

Tak proč si tedy na tu otrávenou hraješ? Proč se tváříš, jak sama říkáš, drsně? Takový výraz přece k mládí nepatří. Mládí je příjemné, usměvavé, rádo se baví. Chlapci daleko raději oslovují dívky, které jsou příjemné a veselé, než ty, co vypadají nasr...jako vojenská latrína. Je to tak.*bzum*

Zažila jsem takové machrovačky. Koukaly jak supi, bílé bezkrevné obličeje, oblečené jak z pohřební služby a většinou, co je zajímavé, obtloustlé. Většinou se nebavily, kluci se tak nějak obávali k nim přiblížit.

Mládí budeš mít jen jedno a je na Tobě, zda se budeš bavit, usmívat, rozdávat radost, nebo budeš na svět koukat s nasupeným ksichtem.

Ale věř mi, že když to promarníš, druhou šanci už nedostaneš. Ve 30 už těžko budeš dohánět, co jsi zameškala a hrát veselého diblíka bude pak trapné. Jaga.

doplněno 17.02.13 09:42:

A dávej si pozor na to, co píšeš. Tvá otázka SKOČIM SAMA? ve mně vyvolala 2 alternativy:

1/ Hysterická stará žena, zkoušená a neuspokojená životem, chce odněkud skočit - z věže, z okna...:(

2/ Chceš vyzkoušet bungee jumping, sama se bojíš, tak hledáš parťáka.:)

A ejhke, nakonec je to úplně o něčem jiném - ani sebevražda, ani skoky na gumě! *ee*

doplněno 17.02.13 09:43:

Opr.: ejhle...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 17.02.13 06:14

to není vůbec o tom, kdo co poslouchá. já poslouchám metal,hraju metal a mám doma romantičku. smrtící kombinace :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.13 07:30
avatar

Ahoj Sama-Alone, no když jsem si přečetla nadpis tvého dotazu, tak jsem nabyla dojmu, že ho psala nějaká postarší žena hodně přes padesát. Jezuskote, však je ti teprve krásných 15 let? Pročpak bys měla zůstat na ocet? Copak v patnácti letech se nachází konečně ten pravý? Na to máš ještě hodně času. A když jsi metalistka, tak asi chodíš na koncerty, ne? A tam se nikdo nenajde? Netlač tak na pilu. Copak nevíš, že když se zrovna něco moc chce, tak to akorát jak na potvoru nejde? Kluka si určitě najdeš, nebo on tebe. Chce to trpělivost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.13 12:36

Myslím si že na tohle jsi ještě mladá.. A odkudpak jsi?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.