V mešitě al-Aksá vyzývali k dobytí Evropy pom

Od: Datum: 12.10.15 00:59 odpovědí: 16 změna: 30.12.15 11:39

Tento článek byl vydán 29. září 2015, ale dozvěděl jsem se to teprve dneska (přišlo emailem).

V mešitě al-Aksá vyzývali k dobytí Evropy pomocí uprchlické vlny
Muhammad Ajíd, přední muslimský duchovní, hovořil v mešitě al-Aksá o dobytí Evropy skrze smíšená manželství s Evropankami a plození dětí muslimy. "Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama ... budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My je (uprchlíky) pak seskupíme ve jménu Chalífátu. A řekneme Evropě: "To jsou naši synové! Nechte je na pokoji nebo k vám pošleme bojové šiky! A my vás, s Alláhovou pomocí, udupeme!"

Muhammad Ajíd uvedl, že že od Evropanů nejde o žádné milosrdenství, protože imigranty chtějí jako pracovní sílu, a vyzval muslimy, aby využili demografické krize Evropy a neschopnosti její společnosti bránit se islamizaci.

Lukáš Lhoťan

Co si o tom myslíte? Mě osobně celá ta situace s islamizací Evropy připadá víc než pravděpodobná, připadá mi to jako realita. Ne jen kvůli mediím, tu nejde jen o media, každý si spočítá fakta. Sýrie, Irák, Afganistán a jiné státy jsou plné radikálů nejen z Islámského státu, ale teď už z Islámského Státu, protože se k nám hlásí čím dál víc fanatiků. Vlastně islamizace Evropy už probíhá! Vždyď lidé z Evropy bojují v Sýrii na straně IS. Ženy tam dobrovolně odchází provdat se za "Svaté válečníky". Poslední týden si začínám uvědomovat, že Evropa dříve nebo později skončí podobně jako Izrael. Evropa si sem natahá muslimy a budou tu s nimi nekonečné problémy a neřešitelné konflikty podobně jako v Izraeli. Izrael je kotel, hlavně Jeruzalém, kotel dvou náboženství, ale nejde jen o náboženství jde o nenávist mezi dvěma rasama především nenávist šířenou muslimy. Muslimové se vykreslují v nenávisti ke všemu co je jiné, v nenávisti ke všem nevěřícím. Z toho důvodu jsem přesvědčen že to co dnes vidíme v Evropě to se jen opakuje historie toho co už bylo v Izraeli. Předchozí intifáda, to bylo házení kamenů, dnes v Evropě, židé po nás Evropanech házejí kameny. Dnes v Izraeli, zabíjí lidi na potkání nožema, dříve nebo později se bude situace opakovat v Evropě. Možná jsem přeskočil bombové teroristické útoky, ale to byly v Izraeli jen individuální menšinové záležitosti. Byli zlé, ale ne tak časté jako ty masakry co jsou dnes. Představte si to, že by se to dělo u nás, třeba v Praze nebo v Berlíně nebo ve Vídni, že nějaký muslim na ulici najednou vytáhne nůž a začne bodat do žen, dětí, podřezávat je apod... A bohužel žijeme v takové debilní společnosti, že vláda s tím nic neudělá a jen si nechá s**t na hlavu, podlézá EU, hlavně od Sobotky slyšíme samé sliby, že vláda bude proti kvótám a nakonec s nimi souhlasí. Jenom samé bezcenné kecy jen aby nás uklidnili ale neudělaj nic. Přitom řešení by bylo tak jednoduché, vystoupit z Unie, ale to nechtěj kvůli pitomým dotacím a fondům. A taky že nebudou podávat tu žalobu za protiprávní jednání EU, protože komisi stačí pohrozit zastavením dotací a všichni hned sklapnou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luha®
Datum: 12.10.15 04:24

Každý z nás už má toho svého *muslima* přiděleného osudem, ať se ti to líbí, nebo ne. *palec* Vystoupení z EU nic nevyřeší. Překonali tisíce kilometrů, těch pár kroků ze SRN, aby si tě našli, jim potíže dělat nebude.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.10.15 07:47
avatar

Dobrý den, řekl bych, že podstatnější pro Evropu je to, co říká (chce udělat) pan Putin v Kremlu, než nějaký duchovní v mešitě. Pan Putin poslal vojsko do neklidné oblasti, tím se celý konflikt prodlouží a vyžene to další lidi na cestu do bezpečí (ovšem, nepůjdou do Ruska). Zdravím!

doplněno 12.10.15 18:11:

Zdá se, že můj příspěvek (názor) vyvolal docela nesouhlas. Takže, pokud má někdo názor jiný, tak je to jeho právo a já mu ho neberu a ani ho nebudu posílat k lékaři. Někdo nevěří slovům a činům pana Putina a jiný nevěří třeba USA nebo Židům. Mimochodem, nepíši, že za vše může Putin. Nepíši, že Putin vyvolal migraci. Jenom mu nevěřím viz: "Co slovo to lež, co čin to zločin."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.15 11:38

Myslím, že ten vliv duchovních je nezanedbatelný. Mešita al-aksa může pojmout asi 5000 muslimů, celá oblast al-Aksá zvádne pojmout stovky tisíc. Určitě se najde hodně muslimů, ne-li drtivá většina, kteří podlehnou davové psychóze a manipulaci. Když vezmete že tito muslimové jsou z celého světa, odejdou z mešity baví se s dalšími muslimy co tam nebyly, řeknou jim o tom, zprávy se mezi muslimy šíří rychlosti blesku, jsou tu arabská média, sociální sítě. Takže ano, to co není vidět je ta pravá a skrytá příčina migrace. To že Putin chce prodloužit konflit, tomu taky věřím, ovšem kdyby je sem Evropa nezvala a měla zavedená přísná bezpečnostní opatření podobnně jako je tomu např. v USA na letištích, tak by to nebyl tak velký problém. Jenže Evropa je nepoučitelná.

Datum: 12.10.15 14:44
avatar

bene -

řekla bych, že "svět" se neřídí jenom podle toho, co dělá, nebo nedělá pan Putin !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ar
Datum: 12.10.15 14:57

Bene, proč migrační vlna začala dávno před tím, než RF vstoupilo do bojů v Sýrii?

Proč je ze Sýrie jen zhruba 20 % běženců?

Kdo rozpoutal chaoz v arabském světě?

Vaše myšlení je na úrovni nacistického Německa,kde za všechno mohli židé, u Vás za vše může Putin. To už není snad myšlení to je přímo diagnoza. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.15 14:58

Zatímco Američané tam svý působením zajistili nevýdaný rozkvět a blahobyt, že áno ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.15 17:47
avatar

Proč ne do Ruska? Víš kolik je tam muslimů?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 12.10.15 14:40

Moje německá kamarádka už se přesunula do Španělska. Já půjdu asi do Angoly, tam byl od 1.9. 2015 Islám zakázán zákonem, zavřeli mešity a šlus.. Chudáci naši vnuci, s čím se budou potýkat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.15 17:42
avatar

Našim vnukům a pravnukům pravděpodobně nezbyde nic jiného, než se dát k muslimákům, nebo nafasovat kvéry a bránit se. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlos2
Datum: 30.12.15 10:40

Na obhajobu muslimů nelze říci nic. Lezou sem, zde chtějí žít po svém na úkor nás, domacích. je jedno jestli přímo zde nebo v Evropě. To nehraje roli. Jejich zastánci si ve své idiocii myslí, že to bude v pohodě. Nikdy a nikde nebylo, není a nebude. Je to středověk na pochodu.

Teď bylo opakování výměny manželek s tím muslimem. Jako přes kopírák. On vládne, Islám je než a tím to končí. Tady pomůže jen tvrdé odmítání. Jenže ta přiblblá komunistka z Berlína to nastartovala a už je proces v běhu. Je otázkou času, kdy se něco rozpoutá. Duchovní islámu jim dali výklad a to je svaté.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.15 11:08
avatar

Nejsou muslimové jako celek. Je tenhle muslim a další miliarda a půl jednotlivců a to je důležitý si uvědomovat, jinak se blížíte myšlení v době cca před sto lety a to byste jistě nechtěl...ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.15 11:28

Klera. Mě je celkem ukradená miliarda a půl muslimů kdesi v Tramtarii. Já se obávám třeba 10ti radikálů v městě, kde žiji !

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 30.12.15 11:38

sebod - oni nejsou kdesi v Tramtárii . Bohužel. Oni už ti klepou na dveře. Těch 10 cigánů ve městě - to je nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 30.12.15 11:30

Co se týká Ruska a Putina, Putin vidí situaci velmi reálně daleko lépe než EU, dle něj spáchali evropské státy sebevraždu tím, že si do svých zemí nechali "nalézt muslimy".(v Rusku jsou také ale "původních" od jakživa v zemi žijících a to je podstatný rozdíl) Putin a současná ruská politika hájí především národní zájmy a to je správné, má-li být stát státem a národ národem musí tomu tak být, zdá se že jediný kdo si zachoval zdravý rozum je Rusko, ať jsou jací jsou ale mají svou hrdost a chrání si svou státnost a to je jediná cesta jak se po všech stránkách dostat ze současného "marazmu"

Perlička, názor z "vnějšku" našich hranic známý co žije od šedesátých let ve Švýcarsku cituji:

"Putin je chytrej chlap, Merklová je blbec"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlos2
Datum: 30.12.15 11:39

Tím chcete sdělit, že naopak vaše myšlení je moderní a tím pádem bude chování muslimů jiné? Tak takové zcestné sebevědomí je na hospitalizaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.15 11:33

Zdravím , já to vidím velice zle. Bude to hroznej masakr. Sem tam se objeví nějaký ,,Breivik" a pak už to pojede - historie se opakuje. Naše vláda je absolutně neschopná banda tupců ( a nebo až moc schopná všeho ) a normálně nás prodala. Jim je to jedno , mají prachy. Až se to tady začne mlet , tak se odstěhují do klidnějších končin světa. Naše děti a vnuci už bohužel nemají budoucnost. Začne to pomalu . Stačí se jeden nastěhovat do vaší ulice . Ten si tam přitáhne další . Okamžitě blízké okolí ztratí na hodnotě .Začnou pod pohrůžkou násilí krást v obchodech , tak že ty zkrachují , slušní lidé se začnou stěhovat pryč a vznikat gheta , kam se budou bát jet i policajti. To není moje fantasmagory - to je Francie , Anglie , Belgie , Německo ,...

Uvědomte si , že EU nám žádné dotace nedává. To je nesmysl. Ona si nás kupuje a to ještě velice lacino.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.