Začíná podzim

Od: Datum: 23.09.15 08:06 odpovědí: 13 změna: 25.09.15 09:51
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.09.15 08:08

Dobrý den, ještě ne - až v 10,20 hodin . Zdravím!

doplněno 23.09.15 08:32:

No, tak to jste sportovec-romantik. Ale, to foto není jistě dnešní, protože u nás je stále zeleno.

Od: jumba
Datum: 23.09.15 08:27

To máte pravdu.:) Běhám venku a to je nádhera, když šustí listí a kolem se to barví a příroda se připravuje ke spánku.

Toto v neděli opouštím a přesouvám se vždy do pátku do Prahy. :( Tam už to není ono. Jumba

Datum: 23.09.15 17:19

Bene, máte pravdu. Snímek je starší. Ale již listí padá dost a musím dávat větší pozor, protože to pěkně po něm klouže.

Od: vejcenatvrdo
Datum: 23.09.15 09:59

Už bylo načase. Na letošní úmorné prázdninové čtyřicítky budu zapomínat dlouho. *uf*

Datum: 23.09.15 10:02

zacina nejhorsi obdobi roku, podzim, zima a jaro, kez by bylo denne 30-40 cely rok, dokud neni 20+ nevychazim z domu na dobu vice nez nutnou, tzn jen na nakup

Datum: 23.09.15 16:35

Píchnul mě a to velmi silně, osten závistí. Áááách jak ráda bych se rozběhla! Někdy se mi o běhu venku, v podvečer, na lehkých nohou zdává. Jen zdává, protože mě tělo zradilo! *plac* Uběhněte o kouse více! Za mě.

doplněno 24.09.15 06:57:

jumba, děkuji *pusa* *pusa* *pusa*

Datum: 23.09.15 17:14

babkazov, kdyby vám to pomohlo a mohla opět běhat, tak si klidně zaběhnu i maraton. Ale zítra ráno v 6 hod si dám za vás 5 km navíc. Celkem 15km.

Od: host
Datum: 23.09.15 16:41

babkazov: pěkná fotka. Skutečně krásný začátek Babího léta (obvykle od 21. září do začátku října). Pak ještě může (v americe) na konci podzimu přijít Indiánské léto (Indian Summer).

doplněno 23.09.15 16:44:

oprava oslovení na začátku: má být "jumba, pěkná fotka". Omlouvám se, nestačil jsem to včas opravit

Od: osel59
Datum: 23.09.15 18:28

Už vyhlížím jaro. Raději třeba 45° ve stínu a azuro, než věčná tma, sychravo, plískanice nebo nedej Bůh dokonce sníh.

Datum: 24.09.15 10:17

Mám ráda začátek září, to jsem se narodila. Ale koncem září na mne začíná padat takové divné, smutné prázdno. Nedovedu to vysvětlit, ale vím, že až budu umírat, bude to koncem září a když září přežiji, budou pro mne kritické následující dva měsíce. Takže konec září, říjen, listopad, mám divnou náladu. A to může kolem mne příroda hýřit všemi barvami, není to nic platné. Ožiji zase v prosinci. Také nemám ráda závěje a mráz, ale kuriózně to ve mně nevyvolává smutek.

Datum: 24.09.15 16:30

Suzy, to není smutek, to je nostalgie. :-D Podzim je nostalgický pro všechny. Takkže buďte v klidu, jsme v tom všichni. ;)

doplněno 25.09.15 06:46:

Jojo, Helenka Růžičková říkala i v soukromí: "Na tragickej život (j)sem já pes". A jak říkala, tak žila.:-D Byla zlatá. Milovala jsem ji. Znala jsem ji osobně. Věštila mi. Neuvěřitelně! Měla pravdu s minulostí i s budoucností. Na 100%! A taky mě zbavila bolesti páteře, aniž by se mně dotkla. *sok* Je zajímavé, že lidé o ní leccos povídají, ale kdo ji trošku znal, musel ji milovat. A vzpomínat dodnes.

Datum: 24.09.15 18:00

Jojo babko, je to ta "mrcha". ;)Neměla bych se tomu podávat. Jak to říkala Helena Růžičková v tom krásném filmu? Nevzpomenu si na titul, ale bylo to něco jako "na nějaké tragedie, já jsem pes". Tak to nebylo, ale v tom smyslu.

Od: ben®
Datum: 25.09.15 09:51

Dobrý den, myslím, že tato věta pochází ze seriálu Vlak dětství a naděje, kde paní Růžičková byla výborná. Tedy: "Na tragickej život jsem já pes". Možná to byla její věta nebo si to vzala za svůj postoj k životu až později (ze scénáře toho seriálu). Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.