Hláška při zadání hledaného slova zde

Od: ® odpovědí: 5 změna:

Vážení rádcové, zadala jsem zde na poraďte hledaný výraz a

Obsah byl zablokován, protože nebyl podepsán platným certifikátem zabezpečení.

Je to moje chyba nebo to máte také tak?

5 odpovědí na otázku

0x

Dobrý den, bude to u Vás v prohlížeči - já mám zdejší vyhledávač funkční. Zkuste 2x zmáčknout klávesu F5. Zdravím!

doplněno 21.09.15 18:54:

Tak Vám to dělá ten Internet Explorer - je nastaven zřejmě na vysoké zabezpečení. V jeho nastavení se to může změnit, ale přesně si to už nepamatuji. Ale, podívejte se viz odkazy.

windows.microsoft.com/... wintech.estranky.cz/...

doplněno 21.09.15 18:56:

Omlouvám se - ten druhý odkaz není pro běžná Windows (tam se nemusíte ani dívat).

Tak tou F5 jsem si nepomohla jen píší, za účelem pomoci lepšího zabezpečení, zablokovala aplikace internet Explorel na tomto webu zobrazení nezabezpečeného obsahu s chybami certifikátu zabezpečení.

0x

Mám to podobně, ačkoliv nakonec se něco vyhledá. Zdejší vyhledávání funguje, bůhvíproč, nějak přes googla a tam to řve kvůli certifikátům. Mám možnost je odsouhlasit i když nejsou ověřené a přes takové dvě akce se dostanu na prázdnou stránku (jen s mým zadáním). A když ji spustím ještě jednou, už se nějaké výsledky najdou. (No je to na palici, co si budem povídat.)

Jde to ale musela jsem odkliknout zobrazit blokovaný obsah a ještě mě varovali před tímto krokem. Díky

Na Poraďte, u vyhledávače Google, u své banky apod. se "neověřených certifikátů" bát nemusíte.

Většinou jde o certifikáty s prošlou dobou platnosti, vlastníci webů si jen včas neprodloužili platnost.

Podle mne je lepší odkliknout povolení certifikátu (ve Firefoxu lze povolit i trvale) konkrétním webům,

než nějak výrazněji zasahovat do nastavení prohlížeče.

Bylo by lepší, kdyby si majitelé platnost hlídali a obnovovali včas, ale to nijak neovlivníme.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]