Jaká je podle vás budoucnost NATO?

Od: Datum: 03.03.13 13:04 odpovědí: 4 změna: 03.03.13 22:55

Dobrý den, už dlouho uvažuji nad tím, jaká je vlastně budoucnost této a vlastně i ostatních mezinárodních organizací. Jaký je váš názor? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.13 17:30
avatar
Člověk někdy kroutí hlavou, co někteří mocipáni nevymyslí. Úvahy o vstupu Turecka nebo Ukrajiny do EU.. . Pak už někoho může napadnout třeba i vstup Ukrajiny do NATO potom Běloruska a Gruzie aby jim to nebylo líto a v těsném závěsu pak mohou následovat z Ruska odštěpené azbukistány. Jen si říkám jestli nám pak to NATO nebude úplně na to. . . na ho..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 17:54

já hlavně uvažuju nad tím proč jsme tam vubec lezli? máme to zapotřebí? je to akorat spolek vrahounků..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniell*
Datum: 03.03.13 17:58

Bude to pokračovat protože si natom někdo strašně dobře namastí kapsu a bez práce má koláče proč by něco takového rušil to by musel být pitomec. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 22:55

Když někdo zaútočí na ČR, tak je to totéž, jako by zaútočil na USA, GB, Francii nebo BRD. Všichni jmenovaní a ještě další členové NATO by nám šli ihned na pomoc. Naše bezpečnost při tak malé profesionání armádě a s tak marginálním letectvem ještě nikdy v historii nebyla tak dokonale zajištěna. Takže buďme rádi, že jsme v NATO!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.