Štve ji, když me vidí s jinou

Od: Datum: 03.11.15 11:04 odpovědí: 10 změna: 03.11.15 21:59

Ahoj všem,

měl jsem dvoletý vztah, ale skončilo to před 4 měsíci z více důvodů. Já se pak asi ještě 2 měsíce snažil ji získat zpět, ale bez úspěchu. Ona se od rozchodu bavila a stýkala s jinými a tvářila se jak mě má u zadku. Samozřejmě mi to vadilo, ale já se jinou nedokázal ani bavit, byl jsem z toho hodně špatnej. Nyní se, ale stýkám s jinou. Vždy, ale když nás vidí spolu tak na nás hodí pohled jako by nás nejradši zabila. Nechápu to...

Když jsem o ní stál, tak nechtěla. Nyní když se vídám s jinou, tak jí to vadí. Mám to chápat tak, že to pro ni jestě neni uzavřené?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.15 11:11

Asi vám rozumím, ale uvědomte si, že je mnoho lidí, kterým se nelíbíte, kteří se na vás škaredě dívají. No a co?! Neřešíte to. Naučte se zařadit ji k těm, kdo se na vás dívají nehezky. A koho i jeho pohledy, vy ignorujete. Patří k lidem, ne k vám! *hej*

doplněno 03.11.15 11:23:

Nechtějte se zdravit, nechtějte přátelství. To můře přijít, ale mnohem později. Dejte všemu čas!

Od: marada
Datum: 03.11.15 11:16

Já právě nechápu to, že když jsem o ní stál, tak neměla už zájem a nyní se ji nelíbí, že se stýkám s jinou. Chtěla, aby jsme se normálně pozdravili, když se potkáme.

Od: asd1
Datum: 03.11.15 14:47

Kopne tě do zadku a pak žárlí na jinou - ženskou nepochopíš ;)

Datum: 03.11.15 16:02

Podle mne to není uzavřené pro Vás.

Jinak byste se nezabýval tím,

jak se na Vás bývalka dívá, potká-li Vás s jinou.

Datum: 03.11.15 17:53

Vzhledem k tomu, že jste se jí ještě další dva měsíce snažil ukecat, aby se vratila zpátky a ona nechtěla a raději dávala přednost jiné společnosti, uzavřené to s vámi nejspíše má.

To, že na vás divně kouká, když vás vidí s jinou, je podle mě normální reakce, jakou ženy maji, když vidí svého ex s jinou. Ženy zkrátka takove jsou.

A krom toho je také dost možné, že na vás kouká uplně normálně a jen vy to vidíte jinak, protože vy to evidentně uzavřené nemáte.

Ať už je to jakkoliv, je třeba se jí přestat zabývat, uzavřít to a jít konečně dál...

Od: uska®
Datum: 03.11.15 18:09

Jak poznáte, že se škaredě dívá? Jak poznáte, že jí to štve? Moc si fandíte, moc si namlouváte, nejste poslední chlap na světě. Ona je v pohodě, jen vy nevíte co a jak. Přestaňte sledovat vaši ex a máte po problému, žijte si svůj život. ACH jo, jak ti chlapi jsou domýšliví.

Datum: 03.11.15 20:14
Jak poznam ze na me kouka jak vrah? Mam oci... a byl jsem s ni 2 roky. Kdyz jsem byl nekde jen s kamaradem, tak se na me ani nepodivala. A najednou takovy pohledy. Pro me je to uzavreny, jen nechapu chovani ze nejdriv nechce a pak ji to se*e.
Datum: 03.11.15 20:28

Zdravím, uražená ješitnost a závist trápí i holky. Právěm nechápete. Jak si vlastně dovolujete užívat si života a bavit se s jinými, když se máte plazit u země jako poslední chudák.

Každopádně na to kašlete, game over. Ať se s tím slečna smíří, jak umí.

Datum: 03.11.15 20:38
Nyni uz na to kaslu, v dobe kdy jsem stal jen o ni, tak delala akorat naschvaly.
Od: ryecrrz
Datum: 03.11.15 21:59

Vadí jí, že už za ní nedolejzáte jako pejsek, protože jí to lichotilo. A bude moct kamarádkám říkat, že jste hajzl a pár měsíců po rozchodu už máte jinou a že rozchod je beztak vaše vina, protože jste jí dost nemiloval. Kámošky jí politují, odkývají jí to a ona se bude cítit dobře. Což v žádném případě neznamená, že by vás chtěla zpátky. Kdyby to chtěla, tak jste dávno spolu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.