Plácání po zadku - je to úchylné?

Od: Datum: 27.02.13 13:20 odpovědí: 28 změna: 04.03.13 14:07

Chápete,proč chlapi plácaj ženský po zadku? mně by totiž hrooooozně zajímalo,proč to dělaj nebo jakej to má význam...? *smich*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.13 13:30

Protože ten zadek je jaksi po ruce. Když budu chtít plácnout jinam, tak tu ruku musím zvednout nebo natáhnout. Čili vynaložit námahu navíc.

Datum: 27.02.13 13:37

Neřekla bych, že je to úchylné...Již malé děti se plácají po zadku, tak je to možná jen zažité...*smich*

Datum: 27.02.13 13:39

Úchylný to není. Jen možná přežité, či nevhodné v dnešní společnosti. Nicméně ve skutečnosti je to jedna z monoha podvědomých součástí "namlouvacího rituálu". Muž tím dává najevo zájem a současně i testuje protireakci. Pokud plácnutí přiletí zpět, tak je jasné, že potencionální partnerka nejspíš nemá zájem a on se může zaměřit na další. Samozřejmě v dnešní době by se čekal kultivovanější projev, nicméně pud je pud. A neříkejte, že když Vás plácne po zadku muž, který se Vám líbí, že je vám to nepříjemné. Ženy možná chlapy tolik "neplácají", nicméně strategicky nechtěné doteky, mrknutí, či pózy, mají stejný význam a účel - testovat možný protějšek.

Datum: 27.02.13 15:55

Kde je vystřčíno, tam je dovoleno ... Plácnutím po zadku si chlap tak trochu ukojí touhu dotknout se nějaké té ženy. Záleží kdo a komu plácne a kde. Buď se to řeší, nebo neřeší.

Od: youngman*
Datum: 27.02.13 16:01

Tak to by mě zajímalo proč mě dneska plácla po zadku servírka v hospodě na obědě? Nečekaně celkem neznámá slečna, co si z toho mám vzít já, je to podnět k flirtu? nechci zakládat kvůli tomu novou otázku...

Datum: 27.02.13 16:05

youngman. Máme přeci rovnoprávnost, ne *smich*?

A taky musím rozlišovat plácnutí *srdce* a plácnutí *cert*.

Datum: 27.02.13 16:09

jak to myslíš *srdce* plácnutí a *cert* plácnutí, v tom je rozdíl?

Datum: 27.02.13 19:18

youngman. no, je takové láskyplné plácnutí a pak Tě taky může někdo přes zadek pořádně lísknout *smich*

Od: krkovicka*
Datum: 27.02.13 16:27
Ale prosím vás...asi jste tam měl smítko a vy nadělate...*haha*
Datum: 27.02.13 16:30

to doufám jinak mám na krku další nevěru *smich*

doplněno 27.02.13 17:22:

cobrak: taky by mě to potěšilo :D

Od: krkovicka*
Datum: 27.02.13 16:41
...Další... *sok* :-D
k tazateli-ano je to účelnost k tomu aby si placatel zadků uspokojil svoji touhu si sáhnout.Pak se může ale jednou stát že dostane odpověď mezi oči.
Datum: 27.02.13 17:12

Lepší, než kdyby to byl číšník, ne? :-D

doplněno 28.02.13 12:54:

:-D ;)

Datum: 27.02.13 19:20

cobrak. Mám den blbec. Nic se nedaří... Takže díky za úsměv, který jsi vyvolal svojí odpovědí*smich*

Datum: 27.02.13 16:43

je to fajne , mekke , neni to vulgarni a placa to jdes li nekde na verejnosti a placnes po zadku tak to nikoho nezaujme , ale kdybys poplacal po prsou nebo po rozkroku tak to by jiz vulgarni bylo a nemravne

Od: ladaadal*
Datum: 27.02.13 18:26

Proč chlapi plácají ženské po zadku? No, tu svoji plácnu, aby věděla, že ji mám rád. Je to něco jako pohlazení, to mi ona může udělat taky. A cizí plácnu, když mám pocit, že mám moc bledé tváře a potřebuju přes ně pěkně dlaní na plocho. Teda nevím, nikdy mě nenapadlo plácat po zadku cizí ženskou. Možná hooodně dobrou kamarádku ze srandy v partě, spíš jako šťouchnutí.

Od: nu*
Datum: 27.02.13 18:45

je to jinak, kulatý zadek tvoří tukové buňky, dostatečně kulatý zadek je znakem toho, že žena nestrádá...je to jakýsi signál že i počatý plod by nestrádal, a pro chlapa je to jakýsi podvědomý signál, že je žena zdravá a schopna dát mu potomka...plácáním po zadku si jen ověřuje, že a zda je to skutečně tak...:-P

Od: ladaadal*
Datum: 27.02.13 18:53

Takže, když plácne chlap ženskou po zadku, vlastně uvažuje o potomstvu a jen se ujišťuje, jestli by to byla ta správná nositelka či nosnice jím stvořeného plodu.*smich*. Zajímavé, to mě ještě nenapadlo.*palec*

Datum: 27.02.13 22:21

A co když ho tvoří svaly? ;)

Chlapa, který by se mě pokoušel plácat po zadku, bych určitě nechtěla. A to nejsem žádná feministka, prostě je to nevkusné.

Datum: 27.02.13 20:05

Jak od koho a při jaké příležitosti. Ale jinak mě to osobně přijde hodně ponižující.

Datum: 27.02.13 20:47

A není jedno, jak si to chlapi sami pro sebe zdůvodní? Já to považuju za nevychovanost a hulvátství. A souhlasím s Limoskou, že je to ponižující.

Datum: 27.02.13 21:35

Podle mě záleží na tom, jaký vztah mezi sebou máte (známý nebo cizí člověk) a jaká je zrovna situace.

Osobně to znám ze sportu, z badmintonu od spoluhráče, ale ne plácnutí rukou, nýbrž raketou.

V tomto případě to pro mě znamená "dobře nám to jde, jen tak dále" anebo vybídnutí k dobérmu výkonu. :)

A k otázce jestli je to úchylné? Podle mě jak kdy ;). Za úchylné bych to považovala, kdyby mě třeba kolega v práci plácal po zadku každou chvíli, když jde kolem ;) (neznám z vlastní zkušenosti, ale vím od známé).

Od: sportovec
Datum: 27.02.13 23:05

Tak to znám, jediný důvod proč to děláme raketou, je že se dokážeme ovládat, nebo je nám to blbý, jinak bychom raději povzbuzovali rukou :) ...a možná i ty výkony by pak byli lepší :)

Datum: 28.02.13 13:05

No, ono je to tou raketou i jednodušší ;) než přechytávat raketu, aby byla volná ruka *smich*, proto se možná i lépe ovládáte :).

S těma výkonama si nejsem tak jistá, zda by byly lepší ;)*smich*.

Od: sportovec
Datum: 02.03.13 23:37

Tak to počkej až si spolu zahrajeme :) , se budeš divit jak umím plácat i levačkou a co za výkony pak budeš předvádět :) a když nezabere levá, tak si tu raketu klidně přehodím :) ...Andris

Datum: 28.02.13 00:03

Pokud by došlo k "plácání" v zaměstnání,mohlo by dojít k trestnému činu sexuálního obtěžování.

JABRAKA

Datum: 03.03.13 14:31

nedelaj to jenom chlapi jinak na tom nevidim nic divneho,horsi by bylo sahnout nekam jinam ,ale me manzelce se to taky nelibi

Datum: 03.03.13 23:06

Dotek masitého a teplého ženského těla muže sexuálně vzrušuje! Jak jednoduché, milý Watsone!

Od: mira*
Datum: 04.03.13 14:07

nevím jestli se ptá muž nebo žena, ale úchylné utčitě ne, vadí jak komu. Mám docela čerstvou možnost srovnání proto mě to zaujalo.Bývalé přítelkyni bych si to nedovolil,ale současné to nevadí, naopak a ještě mi to oplácí.Já to od ní beru

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.