Dokonalý dárek pro ženu

Od: Datum: 20.09.15 19:52 odpovědí: 14 změna: 04.11.15 13:09

Ahoj, hledám nějaký ideální dárek pro mojí holku, ale nechci, abyste mi vymýšleli dárek přímo pro ní. Spíše mě zajímá, co by si všeobecně ženy přály dostat od svého chlapa. Něco dokonalého, nezapomenutelného, něco, co klidně i dojme.

A nepište mi žádost o ruku, s tou už počítám. :D

Děkuju za všechny vaše nápady, případně sdělená tajná ženská přání. :D :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.15 20:05
avatar

Moji přítelkyni dojal dárkový poukaz na vyhliídkový let. Obecně pak neurazí květina, šperk, samozřejmě již zmiňovaný zásnubní prsten, parfém, poukaz na masáž, lístky na oblíbenou skupinu, pozvánka na super večeři apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.15 20:15
avatar

Dokonalý dárek je něco, co si ona přeje a nemusí to vyřknout nahlas. Prostě když víte, co to je, aniž by si přímo dárek sama vybrala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 20.09.15 20:20
štěňátko
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 02:38
avatar

Přáním snad každé ženy je milý a pozorný partner.

Jste-li své přítelkyni takovým partnerem, jistě její "tajná přání" znáte

a nepotřebujete se ptát na "obecná tajná ženská přání"...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 21.09.15 07:28
avatar

Dobrý den, tajná přání zůstanou asi tajná. Ale, pořiďte si na tvář úsměv a do hlavy inteligenci.

Pokud to Vaše partnerka nepřehlédne, tak by mohla být spokojená. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 07:39
avatar

Já nechápu, proč se mužští snaží o něco bombastického, nezapomenutelného. Jsou nervozní, protivní, nespokojení, když tohle hledají. Žádná normální žena po bombastickém daru netouží. Snad jen zlatokopka, kterou potěší perly a diamanty. Každé normální děvče vůbec. Každá touží po pozornosti, po laskavém jednání, po stabilitě. Každá chce maličkost, kterou muž dokazuje, že na ni myslí.;) Já jsem kdysi dostala kamínek, protože když se na něho On podíval, zrovna na mě myslel. Dostala jsem berušky, gumičky do culíků, ikdyž jsem byla na ježka. Řekl, že věděl, že se zasměju. Chce, abych se zasmála. Pamatuji si to celý život. Celý dlouhý život. Větší dary jsem už dávno zapomněla. ;) Přesně tohle žena chce: http://www.hanazagorova.cz/ha…-zagorova-maluj-zase-obrazky/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 10:47
avatar

PŘESNĚ. Okamžitě mi vytanula na mysli tahle písnička... měli jsme dva hrníčky... ten pocit pospolitosti a jistoty, že jsme na všechno dva. Nic víc nepotřebuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 12:20
avatar

Děvčata oni na to léty příjdou, že je víc než drahá kytice z květinářství, cestou z práce utržená pampeliška.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 15:48
avatar

Liduš, myslíte? *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 21.09.15 16:16
avatar

moje žena to stále tvrdí... koupená kytka je jen tak mimochodem při cestě pro rohlík... ale ohnout se pro kytku, protože je ta kytka hezká a já si při tom vzpomenu na manželku, že jí udělám radost - to je asi to hlavní, proč se jí líbí kytky trhané a dané jen tak...

No a co se týče dotazu tazatele - každá žena má jiné priority a každá může toužit po něčem jiném. Např. jedna touží pro letu v triskáči, druhá po tom, aby její partner přestal chlastat...

doplněno 21.09.15 16:38: @cildabuldo - a hlavně u "hezkého, hodného, věrného, láskyplného, vtipného, chápavého, obětavého, domáckého, podnikavého, společenského ... atd. (nehodící se škrtněte.. ) - muže." chybí dovětek - chce, aby se tito pánové pro jistotu nikdy nesetkali...*smich*
doplněno 21.09.15 16:39:

* pardon - @culdabuldo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 16:34
avatar

- někomu stačí kytička - (já osobně nemám trhané kytky ráda, protože mi je jich líto, jelikož jsou "zabité" ) - někomu udělá radost ten hrníček, jiná žena zajásá nad kosmetikou, fotoaparátem, hezkou knihou, letem balonem, náušnicemi, výletem do Paříže (nevím, jak dnes) ... a jiné neuděláte radost ani hodinkami s vodotryskem, nebo cestou kolem světa. I když - tu bych brala, i když už teď nic nepotřebuju.

Ale myslím, že každá žena si přeje hezkého, hodného, věrného, láskyplného, vtipného, chápavého, obětavého, domáckého, podnikavého, společenského ... atd. (nehodící se škrtněte.. ) - muže.

Univerzální dárek neexistuje - jak vidíte - mně byste např. kytičkou rozhodně radost neudělal. Takže se musíte snažit sám poznat, co by si Vaše žena tajně přála - musíte si jí holt v tomto směru víc všímat ! - nestačí jenom zajít do krámu a "něco" koupit. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 16:42

Určitě víš, jaká je, co má ráda, jaké věci ji lákají, jestli je temperamentní a má ráda adrenalin, nebo spíš radši dá přednost nějakým relaxačním činnostem.. pro mě by byl třeba božský dar letět balonem.. nebo výstup na nějakou krásnou vyhlídku, kde by na mě případný přítel vybafnul s kytkou a šampáněm, taková ta romantika při západu slunce (ani to nemusí být drahé a přece je to krásné), nebo nějaký zájezd, klidně dovolená pro dva po Čechách, prostě ani to nemusí být hmotná věc, většinou ty krásné věci jsou spojeny s nějakým zážitkem a navíc to obě osoby spojuje :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 12:54

Jé když sem četla žádost o ruku tak tu si dokážu představit i bez ničeho jiného jiného.. Takový dárek si přeje snad každá žena.. Ale co tomu dodat tu správnou atmosféru? Za mě na nějakém víkendovém pobytu, nebo něčem originálnějším :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 13:09

Diskuze už je založena měsíc a kousek zpátky, tak nevím, jestli je to stále aktuální, ale narazila jsem třeba na stránce adrop na romantický večer (bohužel odkaz mi vložit nejde) .. mě by se zrovna tohle třeba líbilo i bez prstýnku. Prstýnek by byl jen tou třešinkou na dortu. :) Je plno možností. Ať už vymyslíte, nebo jste vymyslel cokoliv, věřím že to bude s úspěchem :) jestli už to máte za sebou, pochlubte se, jak to dopadlo :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.