Kde se dobře seznamit

Od: Datum: 11.10.15 01:29 odpovědí: 4 změna: 15.10.15 13:57

Zdravím zaujalo mě,že na seznamkach nejsou na seznámení moc holky jineho původu,např ukrajinky,či vietnamky,kde se tedy s nimi seznamit,když např vietnamci maji placenou akorat seznamku,a jine seznaky,kde ani neodepišou,tak tomu ja moc nevěřím,u VŠ taky nevypadali moc sdilně,na akcich je člověk potka minimálně,jsou takový uzavření dost bych řekl což je škoda,ale protě je beru tak jak to mají ve zvyku,z menšin v ČR se ale nelepé adaptovali což je fajn.

Nejsem sám komu se libí exotické typy holek bych řekl,v okolí jsem slyšel na možnost vztahu vetšinou pozitivní názory.

Díky za radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krystoff
Datum: 11.10.15 01:44

Zajděte so Sapy, tam je Vietnamek požehnaně...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 11.10.15 07:02
avatar

Mám kamarádku - napůl vietnamku a podle toho, co říkala, prý jsou opravdu hodně semknutý v "komunitách" a rodiče trvají na tom, aby se scházeli jen s vietnamskými muži.. Někde na FB si můžete najít i diskusi od vietnamců, co si o nás myslí.. Je to docela sranda.. :) , jsou tam i holky, kteří se ptají na to, jak sehnat "bílého muže" ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paulos*
Datum: 12.10.15 21:23

Ano je to složité se seznámit když jsou trošku uzavření více než češi,ale takový prostě jsou,skusim se mrknout na jejich weby a uvidím ,nebo si to tady přečtě zrovna slečna od nich co by chtěla čecha :)

Datum: 15.10.15 13:57

*smich* Češi jsou taky velice uzavřený a hlavně rasistický národ. Myslím, že mnohem více než nějací Vietnamci a Ukrajinci o kterých je zde řeč.

Sdílně nevypadají z toho důvodu, že je to nebaví. Mají opravdu odlišný způsob zábavy než lidé tady. To co považují lidi tady za zábavu, tak je pro ně velmi nudné. Beru to teď z pohledu žen, na které se ptáte.

Musím dát za pravdu, že Vietnamci zde v ČR jsou mnohem více uzavření než Vietnamci ve Vietnamu. Je to taky dáno tím, že většina z nich pochází ze severu nebo nějaké severské vesnice, kde je mnohem více formoval režim, než Vietnamce na jihu (tam je zase velmi formovali amíci). Na jihu se místní lidé chovají velmi odlišně (mají i spisovnější řeč), až bych řekl, že jde o jiný národ. Další věcí, proč se zde drží v komunitě je proto, že jim komunita pomůže (je to celek), kdežto češi jsou velcí sólisté a jednají velmi individuálně (to se jim třeba nelíbí, že nebereme ohled na druhé). To je také důvod, proč si zde většinou Viet holky hledají Viet kluka. Ví také, že budou k sobě kulturně blíže a kluk bude velmi respektovat a pomáhat jejím rodičům. V asii nejsou domy pro důchodce jako v Evropě, tam se o staré lidi stará příbuzenstvo. Mohl bych takovými příklady pokračovat ještě mnohem více řádků, ale myslím, že těch pár příkladů pro ilustraci stačí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.