Vydání knihy po internetu

Od: Datum: 19.09.15 19:35 odpovědí: 3 změna: 21.09.15 07:05

Ahoj, dobrý večer,

napsala jsem pro svou kamarádku k narozeninám dvaadevadesáti stránkovou povídku, a napadlo mne, že bych jí mohla nechat svázat alespoň do paperbacku. Pamatuji si, že když jsem před třemi lety již o něčem podobném uvažovala, našla jsem na internetu jakousi "aplikaci", kde bylo vše na jednom místě (tím myšleno, kde se posílal text jako dokument, vkládal se obrázek budoucí obálky, volil se formát atd...). Jenomže teď tu stránku už nějak nemůžu dohledat *zed*. Ono je také dost možné, že stránka už skončila.

Neznal by jste někdo nějakou jinou alternativu, kde bych nemusela nikoho kontaktovat a zdlouhavě se s ním domlouvat? Nebo kde mají nejvýhodnější ceny, nejlepší přístup, nebo tip, co dělat? Kamarádka má narozeniny v prosinci, takže bych byla ráda, kdyby to proběhlo trochu svižně, ale jestliže by to nešlo, spokojím se s každou radou :)

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.15 21:03
avatar

Paperback - měkkou vazbu by měla zvládnout každá větší tiskárna. Mám se spoluprací s tiskárnami zkušenost, takže si dovolím tvrdit, že osobní dohled a osobní korektury (nejen pravopisu, ale i grafického uspořádání) jsou rychlejší a spolehlivější než domluva e-mailem či po telefonu. Doporučila bych navštívit několik tiskáren v okolí, poptat se na cenu a termín a pak podle toho práci zadat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 19.09.15 21:04

OpenOffice, volně přístupný, umí česky, taky umí publikace...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.15 07:05
avatar

http://www.librix.eu/cz/ píšou, že minimum je 10 kusů, ale pokud knížka stojí za to, udáš ji i jinde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.