Uprchlíci a jejich přeprava

Od: odpovědí: 6 změna:

Když například putuje několik set uprchlíků z Afriky, musí to trvat strašně dlouho, než se třeba dostanou do různých evropských zemí. Teď se ptám, jsou na lodích nějak stravováni? Po cestě si snad kupují jídlo (nebo kradou)? Protože většinou zde přijdou a jsou v celkem dobré kondici, jak je vidno. Další možnost je, že je skvěle vypravuje a počas cesty živí někdo jiný.

Co si o tom myslíte? Víte něco?

6 odpovědí na otázku

 

 


0x

No, nevím o tom nic, ale čistě logicky předpokládám, že mají dost peněz na převaděče, jízdenky apod. Ti co ty prostředky nemají zkrátka musí krást. Jak bylo politikem řečeno, z 80 ze 100 jde o ekonomické běžence. Zneužívají momentální situace a válek v jejich státech. Ať mi to kdokoliv popírá, neuspěje.

 


0x

Uprchlíci mají řádově stovky euro, když si mohou zaplatit jízdenky vlakem z Budapesti do Německa. Kde ty peníze vzali, to je ovšem otázka. Bojím se,a by to nebyly špinavé peníze získané Islamským státem prodejem ropy nebo historických památek nebo prostě ukradené z dobytých bank. V tom případě by se jednalo o nasazení spících agentů ISIL do Evropy.

 


0x

Zrovna bylo ve zprávách, že nějaký polák vezl v dodávce běžence a měl nehodu. Jako vysvětlení nehody uvedl, že jeden migrant, co seděl na sedadle spolujezdce mu strhl volant. Jo a prý zbytek migrantů, tak on prý není převaděč, ale , že je nabral stopem)) no, jo polák a výmluva))

zdroj zoznam.sk

 


0x
Je na čase si nalít čistého vína ,je potřeba si vzít příklad z Austrálie a jejich řešení s uprchlíky.V roce 2014 přistála u břehů Austrálie jediná loď s imigranty. Na její palubě bylo 157 lidí, které australské úřady přemístily na tichomořský ostrov Nauru.Odpovědnost bude mít v budoucnosti zejména Německo ,které se nechalo slyšet ,že bude přijímat utečence ve velkém.Díky Německu se bude zvyšovat hrozba teroristického útoku ,prostě pustí do Evropy muslimské radikály,kteří budou radikalizovat další muslimské teroristy .Brusel nám nebude diktovat ,kolik uprchlíků máme přijmout ,to si zvolíme sami v referendu.Německo by se mělo vzpamatovat ,v minulosti toho bordelu nadělalo po Evropě dost a již má opět namířeno udělat chybu .Je nutné vytvořit uprchlické tábory v africe .Každá země Evropy zaplatila tvrdou danˇ za to ,aby lidé mohli žít v relativním klidu a tedˇ nám to sem přijedou zničit nějací uprchlíci o kterých nemáme ani páru cio je kdo zač.Další velmi závažnou otázkou je ,kdodestabilizoval tyto země a vytvořil tuto situaci ,je to záměr? ,dle mého názoru je jednoznačný viníkem USA.V první řadě je nutné zničit IS a to hned .

IS nepůjde zničit tak snadno, když má finančí a zbrojní podporu USA.

Správný názor. Muslimské radikály snad zčásti odhalují tajné služby. Ale co ostatní, kteří nebudou pracovat? Přibude zlodějů, ne-li něčeho horšího. Budou se snažit směrovat místní na Islám, jakmile najdou posluchače - jsou v tom školení. Než se vzpamatujem bude tu. Ne že by to byla zcela špatná víra, říká např. Václav Malý a jiní představitelé křesťanské víry. USA by mohly ničit lodě převaděčů u břehu, jako se vyřešilo Somálsko.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]