Kauza Nečesaný

Od: Datum: 03.09.15 13:00 odpovědí: 8 změna: 05.09.15 18:18
Co si o tom myslite o tomto nemalo probiranym pripadu?
(Skutecnosti ze spisu nechte prosim stranou)! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.15 13:15

Nemyslím si, že by někdo z nás tu ten spis viděl. A nemyslím si nic, nebyl jsem u toho, takže by to byly jen spekulace.

Datum: 03.09.15 13:42
Jak píše ohneta...moje osobní spekulace

je, že ne nevinný. Sice namyšlený fracek, ale nezabil.
Datum: 03.09.15 16:14

Důležité je svědectví jedné paní, která viděla z okna, jak v inkriminovaném čase vyšel z kadeřnictví mladík ( asi Nečesaný) a vzápětí vešel nějaký muž ( asi vrah).

Podle mého názoru byli policisté při vyšetřování ovlivněni kriminální pověstí rodiny Nečesaných, která měla mít na svědomí několik trestných činů s nelegálním finančním ziskem. Nečesaný nepotřeboval vraždit kvůli penězům, ty mu jeho rodiče obstarali jinak :o))

Datum: 04.09.15 22:40

Přečetla jsem si rozsudek Nejvyššího soudu

a dost nemile mne "překvapilo",

jak naše policie a některé soudy "dokáží pracovat".

Od: jenn*
Datum: 05.09.15 03:54
Dva kvalitní obhájci, známosti, miliony na účtě..to se pak koupí i nevina! By me zajimalo, kolik je v Horicich fetaku a zrovna kdyz se stane takova vec, tak se tam jde jedna osoba, zavisla na !pervitinu! nechat ostrihat! Osoba, ktera byla svou rodinou odstrihnuta od penez, osoba, ktera proto musela krast a kradla penize i doma! Ja mam jasno, stejne jako mam jasno o milionkach staryho Neucesanyho, jelikoz tohle se deje vicemene vsude ve zdravotnictvi! Na druhou stranu je fakt, ze libereckou nemocnici vytahl ze dna..
Datum: 05.09.15 16:37

Jendys, když máš jasno, tak proč se ptáš, co si myslí ostatní? Ovlivní to nějak tvůj zdá se mi, jasný názor? Já jsem četla rozsudek a viděla na youtube jak policajti paní kadeřnici ukazovali album, podle kterého měla policii určit pachatele. To byla teda síla! V žádném případě se Nečesaného nezastávám, ani ho nebráním. To, že nebyl žádný svatoušek, je asi jasné. Ale že bych řekla, že je vrah, to ne...

Datum: 05.09.15 18:07
Necesany je dle mě nevinný a kdo je tady cvok je dotyčná svědkyně.. Viděla jsem autentické video, kdy policajti vyslichali dotyčnou po příbrami v nemocnici a byla jsem v šoku jak policajti byli proti Necesanemu zaměření a chtěli ho dostat za každou cenu..Ta paní jim v nemocnici opakovaně řekla, že hona fotce nwpoznava, zže prý pachatel vypadal jinak.Policajt z výpovědi nadšen nebyl a stále ji tlačil, aby ukázala na toho Lukáše a ona už ve vzteku říkala, že ten Lukáš to nebyl..
Teď ubwhla nějaká doba a nějakým zázrakem si je najednou jistá..Směšné.
Datum: 05.09.15 18:18

Mně se osobně ten člověk nelíbí, ale kvůli tomu že je někdo nesympatický přece neznamené, že někoho přepadl. Nejsem si teďka jistý, jetli tam byl jediný důkaz a to pachová stopa. Což je na obvinění docela málo. Ale stejně si myslím, že s takovou pověstí, jakou má ta rodina, tak v tom kriminále dřív nebo později za něco skončí.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.