Občasné posilnění v parlamentu

Od: Datum: 02.09.15 09:29 odpovědí: 7 změna: 03.09.15 23:06

S ohledem na nedávnou zprávu v českém tisku, že si pan předseda parlamentu dal panáky slivovice a šel řídit sněmovnu, ale poněvadž mu nebylo rozumět odebral se do zákulisí, možná do bufetu. Z těchto důvodů jsem požádal trojkolku a další, jaké závěry o nápravu budou provedeny. Podotkl jsem Ústavu ČR článek 23, kde je mimo jiné,- Slib poslance. Slibuji věrnost ČR, slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Na toto mi bylo sděleno, - Nicméně Vás musím upozornit, že zákoník práce se na poslance nevztahuje, neboť mandát vzniká volbami a nejsou v zaměstnaneckém vztahu s Poslaneckou sněmovnou. Co se týká poslaneckého slibu nevidím, zde v čem by měl pan předseda sněmovny porušit sankcí za chování volených veřejných zástupců, je veřejné mínění a nakonec hlasování občanů ve volbách. S pozdravem Bělobrádek.

Jako řádný ovčan v právním státě jsem pochopil, že pokud se poslanec posilní o to jsou vytvořeny kvalitnější zákony.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.09.15 09:55
avatar

Dobrý den, možná je problém v tom, že si jako ovčan myslíte, že zákon se celý píše a tvoří během zasedání sněmovny a poslanci pracují pouze tam. Ovšem, to není pravda. Zdravím!

P.S. Z Vašich otázek a návodných formulací ohledně právního státu a politiky si myslím, že máte poměrně smutný život - když jste stále jen nes*aný. Není to škoda? Co by se Vám líbilo?

doplněno 02.09.15 20:49:

bambula - dobře. Ovšem, v Rakousku nebyl 40 let u moci bolševik a je tam značný vliv katolické církve. Navíc, prý někteří Rakušané stále hledí na "čecháčky" jako na děvečky, kočí a služky (neb takto je znala Vídeň za Rakouska-Uherska). Možná jste převzal toto kritické myšlení a názor od původního obyvatelstva Rakouska. Dejte nám 40 let demokracie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 20:34

Mister ben, já jsem vcelku spokojen, dlouhá léta jsem žil v Rakousku mám jejich občanství, mám v Česku pouze jakési příbuzenské povinosti, pouze nemohu pochopit co čecháček od některých učedníků v politice na různých postech vydrží. I v Rakousku je množství nedostatků, včetně občasného blekotu politika, ale je tam určitá norma, spravedlnost, pořádek.

Datum: 02.09.15 10:03
avatar

Hele...řekněte mi upřímně..Myslíte si, že se mezi těmito "neslušný výraz-autocenzura" dá sedět za střízliva a poslouchat 12h jejich řeči?

Já bych to vážně nevydržel..ani za násobný plat co mají..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 02.09.15 10:22

Takže vám sdělil, že se v tom nevyznáte a normy neznáte

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vejcenatvrdo
Datum: 02.09.15 10:25

Netuším, (ne)fungování parlamentu je pro mě španělskou vesnicí. Kdybych v zaměstnání nafoukal 0,1 a následný krevní test výsledek potvrdil, dostanu okamžitou výpověď dle § 53 č. 1 písmene b) Zákoníku práce. Ale jak je tomu v Pos®anecké sněmovně a S®átu České republiky, opravdu nevím.

doplněno 02.09.15 11:08:

4 buss: Nejspíše jsem naladěn na jinou vlnovou délku. Vojenské cvičení? *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 02.09.15 11:01

Co s tím má společného vojenské cvičení? Kde je stanovena hranice 0,1, g/kg? Jaká je fyziologická hranice?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 23:06

Ahoj. Dost se to svádí na nás voliče. A nejspíše to bude pravda. Pořád se najde dost takových voličů, kteří si volí tyhle týpky. Všechny takové, co tam v těch lavicích sedí. Jak byste chtěli odstranit např. 10-12% voličů KSČM a další desítky těch, co si vybrali své zástupce od Socanů, KDU, Zelených a dalších maskovaných bývalých komoušů. Když začínali Ódessáci, tak jsme je volili z nějaké nevědomosti, co taky mohou být za týpky. A s 09 to je taky podobné. Je to těžké, jestli musí totálně vymřít stářím, nemocemi jedna vadná generace. Oni se i ti mladší dokáží nakazit od těch stranických veteránů. A teď babo raď, co s tím?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.