Kde vybrat šaty na ples?

Od: Datum: 18.09.15 23:36 odpovědí: 5 změna: 21.09.15 20:31

Dobrý den, mám dotaz. Neznáte někdo nějaké konkrétní stránky, kde si lze koupit plesové šaty(nejlépe krátké). A také, kde nejsou vysoké ceny? Děkuji Lenka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.15 01:17

No já nevím, jestli jsem ten ten správný rádce pro baby, ale partnerka si půjčovala na každou plesovou sezónu, ba i na další ples nový model. Vždy byla úchvatná. Takže nekupuj nic, do čeho se za rok nevejdeš. Půjčovny šatů jsou v každém (některém) městě. Krátké šaty jsou na plese trapné. Promiň, jestli jsem ti neporadil.

Datum: 19.09.15 06:31

Na ples bych dala přednost dlouhým šatům.

A určitě bych si je nevybírala přes internet, ale v obchodě,

kde si mohu sáhnout na materiál a šaty si vyzkoušet.

Datum: 19.09.15 14:18
vyrazit do Polska do Kudowy na trznici a pujdou ti z zoho vyberu oci sejdrem. Zacenu,za kterou si je u nas pujcis, si je v Polsku koupis a jeste je po sezone muzes zkusit pujcovne prodat. Jinak pekny kokteilky si muzes objednat na cinskych e.shopech uz od 7us$ Ale musis pocitat s dorucenim tak za tri nedele.Treba na sammydress.com, Buyincoins.com
Datum: 19.09.15 14:31

Totak, kupovat si polské, či čínské šmejdy! Máme na víc.

Datum: 21.09.15 20:31
Kupuj si na co máš. Poláci textil na tržnici stejně neprodávají. Jsou to Turci a podobný národnosti. A jestli myslíš že, když vyrazíš u nás do krámu, tak zboží nebude z Číny nebo z Pákistánu, tak si tu svoji naivitu hezky opatruj ať ti dlouho vydrźí.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.