Condylomata - bez sexu?

Od: Datum: 24.01.13 22:22 odpovědí: 4 změna: 26.01.13 14:44

Dobrý den, je možné, že mám Condolymata, ikdyž jsem neměl pohlavní styk? Jde přece o phlavně přenášenou nemoc, tak bych je neměl mít, né?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: carlito
Datum: 25.01.13 17:16

Jen sonduješ co říci manželce ty dobytku, vidím ti až do žaludku ... fuj nevěrník... jistě že bez sexu je nedostaneš pako!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.13 17:19

trochu slušnosti by neškodilo

doplněno 25.01.13 17:21:

nevím jestli je to podminka že pouze stykem.. já bych se ani nedivil kdyby k takovým svinstvum člověk přišel i na veřejnych zachodech ale to chce konzultaci s odborníkem..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: carlito
Datum: 26.01.13 14:41

To jsem byl slušný pane magistře. Condylomata opravdu nelze získat jinak než pohlavním stykem. Tedy jistě lze i jinak, ale je to docela náročné ;). Bavíme se o běžném životě. předpokládám, že pán co se ptá, pracuje jako vědec a hledá preparát proti genitálním bradavičkám a trochu mu ukáplo nebo jak to říci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: carlito
Datum: 26.01.13 14:44

Prosím čtěte:

Sex virus - HPV, herpes virus, kondylomata - genitální bradavice
30.06.2005


Odhaduje se, že každým rokem přibývá 1 milión nových případů infekce jedním z více než 50 známých typů lidského papilomaviru, který je také původcem genitálních bradavic. Všeobecně se nazývá papilloma a ve vědecké literatuře se označuje HPV.
Po pohlavním styku s infikovanou osobou se na sliznici objeví měkké, květákovité bradavice. Inkubační doba je poměrně dlouhá - od 6 týdnů až do 8 měsíců. Daří se jim dobře v teplém, vlhkém prostředí. Rostou často rychleji, když se vyskytují společně s infekcemi pochvy a také v těhotenství.
V některých případech jsou nesmírně bolestivé. Bradavice mohou být v pochvě, v okolí pochvy a konečníku, mohou být jednotlivé, mnohočetné nebo dokonce splývavé. U mužů bývá zpravidla postižen penis, varlata a močová trubice. Diagnóza se udělá podle vzhledu, virus může být také zjištěn při cytologickém vyšetření stěru z děložního hrdla.
Stále více důkazů naznačuje, že některé z těchto typů mohou vést ke zhoubnému zvratu, i když dosud neexistují nezvratné důkazy a lékařsky potvrzené důkazy, že HPV má souvislost s rakovinou. Na druhou stranu však bylo nesporně dokázáno, že papilloma je chorobou pocházející z "volného" pohlavního života, které se jako AIDS, velmi rychle šíří po světě. Nejčastěji jsou postiženy mladé ženy kolem 20 let.
Onemocnění je obvykle pouhým okem nepostřehnutelné, takže bývá zpravidla nezáměrně přenášeno na sexuální partnerky. Tento "sex -virus" je rozšířen u 40% z celkového počtu osob provozujících volný pohlavní styk. Je to nevypočitatelný virus, a tudíž léčba je na tom stejně jako léčba HIV, neexistuje specifická léčba.
Dvě nejdůležitější zásady jsou léčit každý doprovodný zánět pochvy a udržovat postižené oblasti v suchu. Bradavice mohou být také odstraněny chladovou, horkou, chemickou laserovou terapií nebo chirurgickým zákrokem. Ať se však použije jakákoli metoda odstranění, mohou se genitální bradavice objevit znovu. Nejdůležitějším opatřením proti tomuto viru je prevence, chráněný sex. Udržujeme v dobrém stavu obranný systém. Omezujeme alkohol a kouření, svůj volný čas věnujeme zdravému pohybu. Když je zdravý duch, je také zdravé tělo a tam se viru nedaří.

Více informací na: http://www.celostnimedicina.c…i-bradavice.htm#ixzz2J5ZpyGZ8

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.