Předseda KDÚ

Od: Datum: 01.09.15 13:33 odpovědí: 15 změna: 04.09.15 11:57

Tento vzdělaný, řádně zvolený a vysoce odborný politik, jezdí i na porady do USA pravil. - Zvýšit porodnost českých žen pomocí imigrantů a dále uvádí dodržování zákonů od nich nemůžeme čekat, Jsou to kvalitní návrhy odborníka, neb je to pokyn z Bruselu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 01.09.15 16:33

Aniž bych se chtěl dotknout sympatizantů KDU - omezím se na konstatování, každá strana má svého ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 01.09.15 17:43

Z těchto slov je jasně vidět, že přívaly imigrantů je plánovaná akce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 08:43
avatar
Lubrikační gel
z nepřesné nedostatečné informace udělal závěr:
je jasně vidět, že přívaly imigrantů je plánovaná akce.
...je jasně vidět, jak vznikají nepodložené fámy typu JPP a pod.
Ani nevíme,co dále ten pán pravil. - Zvýšit porodnost českých žen pomocí imigrantů... BUDE POTŘEBNÉ, NEBUDE ŽÁDOUCÍ, ZLEPŠÍ GENETICKÉ VLASTNOSTI, NEPŘICHÁZÍ DO ÚVAHY...nehodící se škrtni!
Doufám,že lugel to vysvětlí, zřejmě ví více.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 02.09.15 12:43

Nevysvětlím nic, neboť řitní alpinismus je nemoc nevyléčitelná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 13:05
avatar
Lugel, nechápu, proč ti tvoje nevyléčitelná nemoc brání podat vysvětlení.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 02.09.15 13:29

Netuším, nejspíš to ve mě zanechává jisté emoce, které bych nerad vydal na povrch. A nepotykali jsme si, to je nehoráznost, jak se dnes "skvělí" lidé chovají tak drze, ale když už, tak už.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 00:46
avatar

Jsou to přesné výroky? Dejte odkaz...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 08:36

Centrum blok Petr Hampl

Od: ben®
Datum: 02.09.15 08:54
avatar

Dobrý den, dát odkaz znamená, že by se mělo kliknout a hned tu informaci najít. Ale, našel jsem si blog tohoto pána a on tam píše své názory. Zatím jsem tam nic, co by se týkalo pana Bělobrádka nenašel, resp. tyto citace. Jenom upozorním, že pan Bělobrádek patří k těm lidem, kteří mají specifický smysl pro humor a často říká humor nebo nadsázku s vážnou tváří. Toto je nutné pochopit a rozpoznat, kdy jde o nadsázku a kdy je to myšleno vážně. Jenže, někdo, když nevidí smajlíka, tak je s pochopením významu v koncích. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.15 22:24
avatar

Bambulo, na Centrumu lze psát blog, nikoliv blok, a mezi autory se tam žádný Petr Hampl nenachází. Petr Hampl ovšem uveřejnil na idnes svou promluvu (jak to nazývá) na demonstraci Vládo, zavři hranice, ale tam žádné zmínky o výrocích předsedy KDU nejsou. Takže to, co jste napsal, je pouhý blábol, který jste se ani nesnažil nějak ověřit. Dobrou noc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 00:28
avatar

Bambula nenapsal blábol, má pravdu viz níže...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 03.09.15 23:57

Nechápu, proč se neodstěhujete do Rakouska, kde je to jistě jenom úžasné, a nepřestanete tady trolit. My vám neporadíme, my je tu dobrovolně volíme. Že vás baví dohadovat se s náma-lůzou. Neměl byste v Osterreichu klid, sociální jistoty a zodpovědné politiky bez vazby na Brusel a Usa jako bonus zdarma?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 01:19
avatar

Všichni, kdo tady osočujete tazatele z nějaký blábolů a či toho, že něco neuvedl korektně atd. - možná byste se měli naučit používat vyhledávač.
Na první dobrou sice nic - pan Hampl nemá blog na centrum. cz, ale na http://hampl.blog.ihned.cz/ a tam se nic z citovaného bambulou nepíše, to je fakt.
Ale na druhou dobrou - do googlu zadáno "Zvýšit porodnost českých žen pomocí imigrantů" v uvozovkách a hle, hned několik odkazů
http://www.facebook.com/socio…rhampl/posts/1602814976647486
http://euportal.parlamentnili…-a-uz-je-tu-dalsi-perla-.aspx
http://teplickykuryr.info/news.php?item.10078.2

http://domaci.eurozpravy.cz/s…ase-perly-rozjel-se-sociolog/

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=48542
Ale Hampl také píše..." Imigranti prý nebudou dodržovat zákony a ani to od nich nemůžeme čekat. Trvat na dodržování zákonů by naopak byla největší pohroma, takzvaná "fašizace". Je to výmluvné svědectví o tom, jak místopředseda vlády hodnotí kvalitu zákonů, které prosazuje."
Názor nechť si udělá každý sám, ale pokud to někoho ještě od Bělobrádka jako šefa KDU překvapuje, tak ať nezapomene na to, že z KDU vyšli i lidé jako Kalousek a další jedinci. Co tedy chtít po takové straně a jejím předsedovi? Totální odpad, nejen morální...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.09.15 07:10
avatar

Dobrý den, tak, základem bylo, aby zde byl vložen ten odkaz - což tazatel neudělal a ještě "mlžil" svou zmínkou o bloku na Centrum. Píšete o pravdě a ta je pouze ta, že to vše napsal jistý Hampl.

Jestli to opravdu řekl pan Bělobrádek (a zda vážně a v jaké souvislosti) není jasné. Zajímavější je možná ta pravda, kdo je pan Hampl a jaké má názory. Dále píšete o (morálním) odpadu a tam si může zařadit někdo jiný zase někoho jiného - např. pana Hampla nebo toho pána, který rád cestuje do Číny.

Jinak, o tom, že Evropa stárne a počet jejich obyvatel se snižuje, se ví již dlouho. Jednou z možností, jak tomu zabránit nebo to omezit je i migrace. Ještě před časem tento názor nikomu nevadil, ale když se zjistilo, že migrant nemusí být vždy bílé pleti a "správného" náboženství, tak je s tím problém. A problém je i s rychlostí, jakou se Evropa plní i počtem osob, na který není Evropa připravená. Ovšem, to už je zase jiné téma. Takže, pan Hampl to napsal, šíří to (jako svou pravdu) a toť vše. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 11:57
avatar

Ronyxi, když už chcete k věci, tak poučte bambulu, jak správně citovat, resp. dávat odkazy, místo školení o tom, co píše p. Hampl, resp.p., Učňová. Takže blábol to od bambuly je. A bude-li pan Hampl chtít, třeba se ozve sám ;).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.