Dneska jsou divné zprávy

Od: Datum: 08.03.13 19:36 odpovědí: 26 změna: 09.03.13 15:20

Kouknu na ČT1 - Zeman... Přepnu na Novu - Zeman... Na Primu - Zeman...

Bojím se otevřít ledničku...

*smich*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.13 19:39
To je ještě dobrý, já když otevřu dveře do obýváku, vidím tchýni. A to ve 3D i s prostorovým zvukem...
Od: mowla*
Datum: 08.03.13 19:58

Tchýni už!/ještě? nemám - aspoň v tomto směru su v klidu...

Od: ladaadal*
Datum: 08.03.13 20:03

Tak tohle je ještě drsnější, kdyby šla aspoň vypnout a zahodit ovladač.*smich*

Jinak Mowlo - co jsi dnes v televizi čekal? 1. ledna se taky nedá zapnout žádný program, protože všude kvandá prezident. Neznám jediného člověka, kterého by to zajímalo a přesto to všude dávaj. Stejně jako výměnu prezidentů, eventuelní prezidentský pohřeb nebo svatbu (i když tu žádnou nepamatuju, ani jsem o ní neslyšel).

Datum: 08.03.13 20:15

Já se přiznám, že jsem - nic zlého netuše, zapnul TV - a než stihlo najet dyvko, vybafl Zeman... Tak jsem to zkusmo popřepínal - je to marný, Zeman je všude.

No - naštěstí už koukám na S tebou mne baví svět, tam Zeman nebude...

:-D

To bude dlouhých 5 let. Jedna zima skončila, druhá začíná.

Já před zprávami dala raději přednost sledování Včelky Máji s dcerou - bylo to rozhodně zajímavější *smich*

Datum: 08.03.13 19:40

Otevřu ledničku a co vidím: bramborový salát a ejhle firma Zeman*smich**smich**smich*

Datum: 08.03.13 19:46

Tak to je fakt drsný...

Já teď proběh´ celou lednici i s mrazákem - a Zeman ani jeho ´salátovna´, naštěstí, nikde...

*smich*

Datum: 08.03.13 19:44

Dyť ono je to někdy zajímavý. Třeba dneska další jeho bonmot: Paní s mikrofonem se ho ptá co dělá jeho žena. A on, že se jako každá správná žena šlechtí, a Vy paní reportérko by jste se měla taky vyšlechtit. Pak si to teda uvědomil, a dodal: I když Vy to nepotřebujete. To mě dostalo do kolen. Už si začínám myslet že za to nemůže, bude asi nemocnej.

Od: jirbar*
Datum: 08.03.13 21:31

No já si taky všiml že řekl, že naše média jsou vymejvárna mozků. No a pak jsem omylem pustil Novu. Krátký přehled inaugurace a pak jsem se jen dověděl že Zemanová měla blbé šaty, Štěch dlouhé kalhoty a spoustu dalších přiblblinek. Naštěstí okolo Hradu je zameteno. Jinak bych se jistě dozvěděl kdo všechno šlápnul do psího eskrementu. A že jich je po Praze neurékom.

Ta Nova má jediné štěstí, že má dost věrných posluchačů. Dost jich potkávám i tady.

Od: vlasatec*
Datum: 08.03.13 19:56
chce to zahodit bednu a nenechat si diktovat na co se budete dívat...
Datum: 08.03.13 20:36

Nevíte, jestli není někde na Netu k vidění, jak dělal před volbami na jistou redaktorku krokodýla? Docela bych si ten záběr vystřihl *smich*.

Datum: 08.03.13 20:38

:)

doplněno 08.03.13 21:00:

Magdon, házím ještě jeden odkaz na triko, třeba tě i ten pobaví :)

http://www.bastard.cz/panska-…gator-sede-panske-tricko-819/

Datum: 08.03.13 20:55

Dík, to je vono *palec**smich*

Od: ar*
Datum: 08.03.13 20:42

Čéče na co to koukáš, na ZOOM žádnej Zeman není. :)

Od: krkovicka*
Datum: 08.03.13 21:12
Mowla právě odpálili ohňostroj...ještě že zprávy nesleduji...
Datum: 08.03.13 21:29

Šmarjáááá - ohňostroj, ještě toho trochu...

*ee*

*smich*

Datum: 08.03.13 21:35

V době zpráv jsem byl v práci. Před chvílí jsem přišel domů, otevřu ledničku a nic. Ani ten Zeman. Ještě že jsem si něco k obědu přinesl.

doplněno 09.03.13 00:01:
Zabu - tak polopaticky. To byla reakce na tohle:
Kouknu na ČT1 - Zeman... Přepnu na Novu - Zeman... Na Primu - Zeman...
Bojím se otevřít ledničku...
Kdyby na mě vykoukl Zeman, tak by mě třeba i ten hlad přešel.
doplněno 09.03.13 00:03:

Proč se mi vždycky potratí formát textu?

Datum: 09.03.13 08:16

"Proč se mi vždycky potratí formát textu?"

Nejste sám, povedlo se mi vysledovat, že se to stává, když část textu zformátujete a k tomu přidáte smajlíka. Proč to je ,nevím.

Od: zabu
Datum: 08.03.13 23:46

zeman v lednici, to se dá jíst? To je nějaký bramborák ze zemáků ne? Nebo se opět pletu?

Datum: 09.03.13 03:41

No bat', v lednici u ledu je Schwarzenberg :D

Datum: 09.03.13 07:46

Na Zemana nedám dopustit. Aby bylo jasno, Zeman - maso, uzeniny. Před pár lety nám cosi pořádně zvojtili a jako omluvu mi dali nádhernou uzenou kýtu. ZDARMA. Jedlo se u nás, jedlo se u syna, jedlo se u dcery . A všude bez chleba!

Jinak televize - to je kámen úrazu. V 60. letech jsem prosila rodiče, ať ji koupí. Poté, co jsem shlédla párkrát něco u kamarádů. Koupili Ametysta ve dřevě. A já seděla s otevřenou pusou a sledovala příhody robota Emila, který obědval železo. :D

Když dneska ty nové pořady vidím, raději bych telelevizi vyhodila. Vyzráli jsme na to - propojili jsme TV s PC a pouštíme si, co srdce ráčí. Bez reklam a jiných ptákovin. Právě jsme dokoukali seriály Kamenný řád a Byl jednou jeden dům /mimochodem úžasné herecké obsazení/ a teď sledujeme postupně Přítelkyně z domu smutku, kde nádherně hraje Ivana Chýlková.

Už máme předem vybrané další: Sňatky z rozumu. Jaga.

Datum: 09.03.13 08:25

Kdysi jsem jezdil po montážích, večery v polích byly dlouhé a tak jsme ukecali šéfa, aby nám pořídil přenosnou televizi "Junosť " *frajer*. Teda jednu pro 5 montážních skupin. Losovalo se, kdo jí bude mít první a moje skupina vyhrála. Tehdy zemřel Brežněv. Umíte si představit ty pořady *ee*? Ještě dlouho si země dělali ostatní montéři srandu:(.

doplněno 09.03.13 08:27:

Na druhou stranu jsme byli z montérů jediní kdo viděl v přímém přenosu, jak jeho rakev upustili do hrobu:D.

Datum: 09.03.13 10:03

Vzpomínám si taky, jak jim upadl. Za to asi tehdy padaly v Sovětském svazu hlavy.

Celý národ a potažmo i celý svět musel smutnit a najednou ho tam hodili jako papír od tatranky. Pro zůčastněné neštěstí, pro diváky sranda. Jaga.

Od: jirbar*
Datum: 09.03.13 14:11

Nehody se stávají. Některým je k smíchu i to co k smíchu není. Většinou jsou to lidi s IQ pokojové teploty. Za to většinou nemohou. To je ta vymejvárna mozků třeba televizí Nova (dřív to byla ČT). V tom měl Zeman pravdu. Skutečně pozoruhodné, jak se též divil i jeden nezávislý komentátor co je to za zpravodajství, když ty "závislé" komentátory z TV NOVA (koho chleba jíš) děsně zajímaly Štěchovy dlouhé kalhoty a nevhodné šaty paní Zemanové. Fakt jen to lejno pražských ratlíků na něčích botách tam chybělo.

Datum: 09.03.13 15:20

Mimochodem - mowlův ůvodní vtip se vyprávěl už v 70 letech, jen v něm figuroval Husák. A povídal se potichu, protože za podobné vtípky hrozil bezmála kriminál.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.