Dárek k valentýnu

Od: Datum: 11.02.13 18:29 odpovědí: 6 změna: 13.02.13 14:11
Ahoj všichni. Chtěl bych se vás zeptat, co se obvykle dává holkám k valentýnu. Vůbec nemám ponětí...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.13 18:53
Já nedávám nic, pač pokud máš holku rád, tak necekas na nejake datum, abys ji z lásky něco dal.
Od: susenka*
Datum: 11.02.13 18:54

No, mně kdyby dal kluk něco k Valentýnu, tak by mě to moc nenadchlo.

Od: krkovicka*
Datum: 11.02.13 19:04
Holkam k Valentynu?Asi bude ještě nactileta.Můžeš jí dat drobnost jako valentynku a bonbonieru.Růži a řetízek na krk.Nebo i pěkné náušnice-u nich bude vědět že sis na výběru nechal záležet.Jestli si nevíš rady,jdi na nákupy se sestrou(jestli jí máš).Nekupuj kosmetiku,parfémy(jen pokud jí znáš velice dobře),knížky,plyšáky a různé serepetičky s nápisem Miluji Tě.V tento svátek má být jen pro milované.Takže ať věnuješ cokoliv,s příjemným odpolednem jí to rozhodně vadit nebude.Sama jsem dostala zvoneček a mám ho dodnes.Pak jsem dostala delfinka na šňůrce na krk.V tom delfinku bylo zrnko rýže a na tom zrnku napsané mé jméno.A já ho husa ztratila!
Datum: 11.02.13 20:45

Delfínka na šňůrce bych s klidem oželela, ale toho zrníčka rýže se jménem je věčná škoda (nápaditost se počítá!).

Od: danvel
Datum: 13.02.13 13:11

To ja kupuji uz druhým rokem nějaké erotické prádlo a letos taky něco tady z toho chci vybrat http://www.erosstar.cz/spodni…lo-damske/pradlo-kosilky-idk/

naštěstí to nemusí být do zítra, přítelkyně je odjeta pryč, takže to stíhám .

Jinak je to aspon pěkný dárek, dokonce takový, že se bude líbit i chlapovi :))

A kytka by na takový svátek byla taky asi na místě :)

Datum: 13.02.13 14:11

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Upozornění od sys clayman 13. 02. 2013 14:35:30
a jak zněla otázka?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.