Brigada 13 let

Od: Datum: 31.08.15 15:50 odpovědí: 5 změna: 01.09.15 16:24

dobry den je mi 13 let bydlim v opave a chtel bisem si nasetřit na iphone

Upozornění od sys ladinpraha 31. 08. 2015 18:33:49
To je hezké, ale asi jsi se chtěl na něco zeptat. Nebo ne?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.15 16:09

Výborně, mě je 3x tolik, bydlím ve Zlíně a v zimě bych chtěl na hory

Datum: 31.08.15 17:54

Chtěl bych si našetřit, ne bisem .) toť základ... Jinak na brigádu můžeš až od 15ti.

A propo, kdyby tu byl opravdu nějaký Ježíšek - je mi 24, bydlím v Trutnově a příští rok bych chtěl na dovolenou někam k moři (výběr cílové destinace zanechám na něm) PS: podotýkám že by bylo fajn kdyby ta dovolená nebyla uhrazena z mé výplaty :D

Od: fhdfjs
Datum: 31.08.15 18:28

Je mi 30, bydlím v Praze a chtěla bych v létě na 3 týdny k moři. :)

Datum: 31.08.15 19:38

Dětská práce je snad stále zakázaná, nebo mi něco uniklo? Našetřit můžeš, jistě máš narozeniny a jmeniny a babička i rodiče ti nějakou korunu dají, také z kapesného můžeš spořit. Jinak je mi 55, bydlím v Brně a chtěla bych toho strašně moc, úplně nejvíc nové nohy co by chodily.

Od: kristyn111
Datum: 01.09.15 16:24

Ahoj, mohl by jsi třeba hlídat děti tvým příbuzným ,pokud jsi zodpovědný etc. nebo zkrátka něčím jím pomáhat a třeba by si za to také dostal nějakou tu korunu . Jeslti tu něco je , a možné vše je , přála bych si aby jsem byla nadosmrti ZDRAVÁ .

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.