Nutkání hodně se nadechnout nevíte co to je?

Od: Datum: 30.08.15 19:29 odpovědí: 4 změna: 31.08.15 18:55

Prosím poraďte je mi 12 a poslední dobou mám velké nutkání se hodně nadechnout nejde mě vůbec se nadechnout normálním způsobem byl jsem s mamkou u paní doktorky ale ta řekla že neví co to je ale snad to časem přejde ale tohle už mám takhle měsíc že se ani nemůžu normálně nadechnout ale musím se hodně nadechnout.

nevíte prosím co to je a kam s tím zajít když ani paní doktorka nepomůže

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.15 19:34

V pubertě se to čassto stává, měl jsem stejný problém. Může to znamenat nedostatek hořčíku.

Asi větší problém by byl s dýcháním při špatné funkci srdce, ale to by snad lékařka měla vědět.

Vyzkoušej ten hořčík.

Datum: 30.08.15 23:05

Ahoj. Pokud je obvoďačka bezradná, jel bych do nemocnice, nebo na plicní. Nač čekat?

Datum: 31.08.15 07:02

Já si myslím, že je to totéž jako zívání. Vzpomeň si, jak se někdy stane, že člověk zívá jako o závod. Více než někdy jindy, když byl více unavený, rozespalý. To hluboké nadechnutí to je na stejném principu. Zapojí se sválky v mezižebří a plíce se naplní vzduchem odshora až dolů. Někdy se k tomu přidá protáhnutí. ;) I nenarozené dítě, plod, zívá.

Od: cnsdfadf
Datum: 31.08.15 18:55

A jak dýcháte v noci? Asi těžko jste celou noc vzhůru a hodně se nadechujete. A co když vás něco zaujme tak, že se zapomenete hodně nadechovat? Vadí to, nevadí? Mohlo by to klidně být jen psychické. Nebo ještě můžete mít třeba zablokovanou páteř.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.