Vyšel Vam vztah na internetu?

Od: Datum: 30.08.15 16:21 odpovědí: 14 změna: 11.09.15 11:03
V rámci socialnich siti?Setkani,očekávání, vztah,manzelstvi?Zkousel to uz nekdo z Vás?Vyslo to?Jak dlouho jste spolu byly nebo jste?Da se vubec na internetu najit partner-ka?Dekuji za poznatky.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.15 16:40

Byli jsme spolu 3,5 roku.

Nedávno jsem se se dvěma muži sešla - příjemné setkání dvou inteligentních lidí, nemůžu si stěžovat, ale na vztah to není.

Dříve jsem narážela na blbce či ubožáčky, asi je to věkem a zralostí, že si člověk i na dálku dokáže (lépe, ne zaručeně) vybrat civilizovaný protějšek.

Kolegyně je s chlapíkem z inzerátu už asi 18 let. Mají dvě děti.

Datum: 30.08.15 16:57

Já jsem po internetových seznamkách oslovil postupně několik desítek dam a všechny vztahy v nejlepším případě začaly i skončily pohříchu pouze sexem. Od jednoho čísla až po čtyřleté šou. Přesto bych inrernet nezavrhoval, základem je přesně sdělit své požadavky, představy, třeba napsat i "jen vážně". Pravdou je, že net obrovsky rozšiřuje vaše možnosti ;).

Budete-li vytrvalý(á), časem narazíte na toho pravého(ou). Hodně štěstí!

Datum: 30.08.15 17:35

V roce 1979 jsme internet neznali, za nás byl časopis Mladý svět a v něm seznamka, ač jsem na inzerát neodpovídala ale kamarádka, ač on inzerát nepodal ale kamarád mu přidělil dopis v blízskosti bydliště, žiju s ním 35 let. Myslím, že najít partnera na soc. síti se dá ale jelikož se to dnes hemží podvodníky víc než dřív, nebude to snadné.

Datum: 30.08.15 18:26

Dobrý den. Vztah přes internetovou seznamku vám může vyjít, i nemusí. Každý je na tom jinak a každý má jiné zkušenosti. Partner se na internetu dá najít, nakolik bude kvalitní, to je loterie. Ale tak to máte i v reálném životě, nikdy nevíte, co ze vztahu bude. No ale máte-li už dítě, byla bych se seznamováním opatrná. Není nic horšího, než když nový partner nepřijme dítě z prvního vztahu. Spousta matek by vám mohla vyprávět...

Od: mustang
Datum: 30.08.15 18:26
Taky jsem se seznámil přes internet a jsme spolu šťastní manželé a rodiče dvouletého syna.
Od: luiss
Datum: 30.08.15 18:47

Jsme spolu 5 měsíců bez jediného mráčku...a že těch problémů bylo. A víte co? Bydlí asi 250 m odemne. Jinak bysme se nepotkali.

Od: marsina
Datum: 30.08.15 21:52

Seznámili jsme se před 5 lety na sociální síti Lidé, oběma nám bylo přes čtyřicet, oba rozvedení. První rande jsme se šli koupat k rybníku, pak mě pozval k sobě na večeři a ještě ten den jsme skončili v posteli. Začali jsme se navštěvovat, nejdřív jednou za 14 dní, pak to bylo častěji a teď už dva a půl roku bydlíme spolu. Občas se zeptá, jestli se nepotřebuji vdávat, že na holky to občas přijde, že je kdykoliv připraven Prožívám krásné životní období a snažím se, aby to vydrželo. Takže sociální sítě nezatracuji, myslím, že bych se bez ní těžko s někým seznámila.

Datum: 31.08.15 08:25
Jsem si prave myslela ze na lidé.cz jsou jen ztroskotanci a lidi bez zajmu jit ven.Po peti letech jsem obnovila profil a sla si jen pokecat z neuspesneho vztahu.A vynadat tem uchylum.Byl tam jeden zhrzeny láskou,romankem na par tydnu,taky po nekolika letech si jen chtel pokecat.Ted jsme spolu uz rok.Ze zacatku jsme se jen obcas scházeli bez vidiny proste jit spolu.Sex ten prisel az po 3 měsících,na osme schuzce a predtim vubec ani pusa.Jen jsme se objimali.Az jsem si myslela ze je to gay nebo divny stvoreni...
.Prijmul me i mou dceru.Je do mě moc zamilovany.Ja uz na lasku moc neverim ale mam ho moc rada hodne pro me udelal.Jeho rodina me ma rada.Mysim si ze pokud se budeme mit radi neni duvod od sebe odchazet.
Datum: 01.09.15 16:25

Byl jsem 13 let rozvedený a se svojí současnou manželkou jsem se seznamil přes lide.cz...Bohužel ho provozovatelé totálně znehodnotili, takže teď? Teď z něj zůstaly jen trosky. A my jsme spolu už 8 let šťastní.

Datum: 03.09.15 14:54

je to dost individualní, někdo má smůlu, někdo ne, já jsem měla 4 roku internetový vztah a ted je už konec

Od: hm®
Datum: 03.09.15 15:13

Všichni to tu sice líčí sluníčkově, ale mé vlastní zkušenosti to popírají. Hledat na internetu = jen ztráta času. Možná při požadavku "jen sex" je to jinak, ale to jsem nezkoušel.

Datum: 03.09.15 15:24

Je to asi o nahode, jen se snadneji navazete kontakt nez treba v autobuse. Na siti se lide chodi bavit a jsou otevrenejsi. Ja jsem se seznamil a mel vztah cca 5 let, nakonec to nevyslo, ale to nemusi ani pri jinem druhu seznameni.

Od: honzajs122
Datum: 11.09.15 10:18

jo, seznámili...vydrželo to tři roky, problém byl velká vzdálenost (200km). Jinak by to fungovalo dál ...

Forma seznámení není důležitá...

Od: buss®
Datum: 11.09.15 11:03

No kdysik byly k tomu jen noviny, jaký rozdíL Až na to, že se museli identifikovat. Na způsobu houbec záleží.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.