Jak dát 3 dny bez spánku

Od: Datum: 19.05.13 19:14 odpovědí: 11 změna: 20.05.13 10:29

Ahojte,

vsadil jsem se, že na školním výletě (ještě se dvouma) nebudem spát, vlastně jsou to jen 2 noci, to se dá ;D.Ale asi budou i nějaký redbully, kolik byste řekli, že je maximum, za ty 3 dny pro zdravýho kluka 13-14 let? :D

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 19.05.13 19:42

2 noci beze spánku "dáš" i bez RedBullu - stačí si najít nějakou ´trvalou´ činnost (my jsme třeba hrávali mariáš)... ;)

Osobně nejsem příznivcem energydrinků, takže bych ti doporučil, ať se na ně nespoléháš.

Od: cubertkita*
Datum: 19.05.13 21:26

Jj, máme v plánu pokra ;D

Datum: 19.05.13 22:27

no to nedáš. ja pracuju ve smennem provozu a vim co to jsou nocni... mikrospanek na tebe padne a ejhle z mikrospanku jsou 2 hodiny. uz jsem zazil s nocnima hodne, ale nevidel jsem frajera co by po noční nešel ani na 2-3 hodky spat a sel zas na nocni, kazdej uz vi, ze by tu nocni nezvladl a hledal flek kde by mohl chvilku odpocinout.

ty energetaky to je smrt--------- oddalis spanek ale za to pak prijde v brutalnim nastupu.

Od: vlasatec*
Datum: 19.05.13 22:42
Daš to, ale taky to můžeš přehnat a potom už ti nemusí jít usnout. Takový případy pak končí na psychiatrii. Jinak mě pomáhá zelený čaj od nestea daleko víc než red bull.
Datum: 19.05.13 23:22

To je ale zajimavy prispevek. Uz proto, ze zeleny caj od Nestea ma do zeleneho caje velmi daleko. Obsahuje pouze par procent.

Od: vlasatec*
Datum: 20.05.13 07:45
To ani nevím. Pomáhá i hodně lidem z mého okolí složení jsem ale nikdy nezkoumal mám to ale léty vyzkoušené, jsem s ním už opatrný piju ho na cesty a když to přeženu tak po příjezdu nemohu usnout.
Od: pearmonik*
Datum: 19.05.13 22:52
Kofein je treba brat pozvolna ale za 25 hodin to nepomuze to pak asi pervitin je hodne uciny ale neni to zdrave prehanet a jeste bezduvodne. Pak prospis dva dny v kuse a bude ti blbe
Datum: 19.05.13 22:58

Osobně bych se nikdy nevsázel o moje vlastní zdraví. 3 dny beze spánku nedáš, a jestli jo, budeš při odjezdu vypadat jak zombie. Aby to ještě nedopadlo tak, že si půjdou rodiče dupnout na učitele, že doma spíte celý den v kuse protože vás nenechali na výletě ani pořádně vyspat...

doplněno 19.05.13 23:00:

"Krajní limit pro normálního člověka je tři dny a tři noci, pak se již dostaví halucinace, stavy strnulosti a může dojít k nenávratným psychickým poruchám. Organismus si navíc se zatvrzelým bděním dokáže poradit po svém, protože nasazuje sérii mikrospánků, kterých si dotyčný nemusí vůbec všimnout."

Datum: 19.05.13 23:21

Takove sazky v tvem veku... Ja se vsadim ze prvni noc vydrzis, druhou budes spat jako spalek. Uz jen proto, ze pres den bude nejaka fyzicka aktivita,ktera te proste unavi.

Od: willianor*
Datum: 20.05.13 08:14
me osobne zabira kafe jelikoz ho nepiju denne jen kdyz nemuzu jit spat a to tqk ze si dam dve vrchovate kavove lzicky zaliju vodou a co nejteplejsi ho kopnu do sebe sice mi je ccq dva hodinky divne od zaludku ale cinnosti na to zapomenu jo a jeste si davam cokoladu nebo neco co doda energii nebo hroznovy cukr. kdyz se ti stane ze si sednes tak te chytne mikrospanek ale nejlepsi je kdyz si sednes treba hned pustit energickou hudbu a nebo nejlepsi je se porad hybat. s energitakem nemam zkusenosti ale kamos ten to pije taky jen kdyz je potreba a nema to na nej vliv takze u tohoto je to 50%-50% takze snad to zvladnes
Od: hop®
Datum: 20.05.13 10:29

Nechci moc mentorovat, ale je to fakt docela blbá sázka.

Nedostatek spánku i konzumace těchto chemických povzbuzovadel může "probudit" některé zdravotní a psychické problémy, pokud k nim má člověk předpoklad. Ať už se jedná o epilepsii či maniodepresivní psychózu.

Takže Ti radit nebudu, jen budu držet palce, ať to přežiješ ve zdraví...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.