Název pro obchod se zdravou vyzivou

Od: Datum: 16.09.15 17:20 odpovědí: 6 změna: 17.09.15 14:31

Dobry den, potrebuji radu od kreativnich jedincu, kteri mi poradi. Do tydne musim odevzdat nazev maturitniho projektu. Vybrala jsem si obchod se zdravou vyzivou, ale uz nekolik dni badam nad nazvem.. Chtela bych samozrejme neco kratkeho, lehce zapamatovatelneho a vystizneho. Je mi trapne se ptat, ale proste me vubec nic nenapada. Moc se mi libi nazev treba sedmipihata.cz (jiz existujici nazev) a prave nejaky nazev v podobnem "stylu", takovy vtipny, cesky... Byla bych moc rada za nejake napady, inspiraci...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.15 18:24

Křížalka,křupinka.

Datum: 16.09.15 19:09

Před časem jsem v jedné zdravěnce uviděla čaj Sedmikvítek. To slovo se mi tak zalíbilo, že jsem čaj koupila (je moc dobrý). Takže za mě - Sedmikvítek. Dalo by se nakreslit i pěkné logo.

Ale moc se s tím netrapte, pravděpodobně jsou všechna pěkná a použitelná slova využita jako názvy časopisů, organizací, jiných zdravěnek, čajů atd. Hlavně aby byl kvalitní obsah práce .

Od: ju®
Datum: 16.09.15 19:59

Když zdravá výživa - tak bude i zdravé vyměšování - za mě : ZDRAVÉ KOKINO

Datum: 16.09.15 23:12

Na maturitní projekt jste určitě měla dost času.

Co jste zatím udělala, čím vším jste se iž zabývala?

Nevyplynul by název z toho? Každopádně se "nezasekněte" na názvu, pokračujte dál.

V nejhoším případě použijete "e-shop plný zdraví" nebo něco podobného...

Od: licie
Datum: 17.09.15 08:18

Děkuji všem za nápady, Křupinka a Sedmikvítek se mi moc líbí, je to infantilní a přesně to jsem chtěla :D .

Jinak na maturitní projekt jsem měla čas v podstatě od prváku, ale čekala jsem na přesné informace, takže se tomu věnuji až teď od září

Datum: 17.09.15 14:31

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.