Themail.cz - funguje to?

Od: Datum: 03.02.13 10:13 odpovědí: 6 změna: 20.12.14 20:55

Dobrý den, máte někdo s touto stránkou zkušenosti?

Opravdu se tam dají vydělat peníze? A jak? Nevím, jestli jsem to pochopil dobře, ale mně budou chodit E-maily ke přečtení a za jedno přečtení dostanu 20 Kč? Nějak se mi to nezdá, ale pokud to tak opravdu je, každý peníz se hodí :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.13 15:23

Nefunguje, jsou zde na toto téma stovky diskuzí...stačí použít poličko hledat...

Datum: 03.02.13 21:37

Funguje to dobře: Odesilatelům e-mailů to vydělává peníze, přijemcům e-mailů se jenom přičítají po dvacetnících ("až 20 Kč za e-mail" neznamená "20 Kč za e-mail").

Těsně před dosažením částky, od níž lze požádat o výplatu peněz (zde 1.000 Kč) poskytovatel změní obchodní podmínky a částku k výplatě znásobí (o výplatu bude možné požádat od 2.000 nebo od třeba od 5.000 Kč).

doplněno 04.02.13 12:01:

@Brunclík:

A nebo tak. V obchodních podmínkách píší, že "... se budou snažit zasílat co nejvíc e-mailů..."

Takže mohou přestat zasílat. A 20 Kč za e-mail - možná za jeden za celou dobu (pokud u toho někdo vydrží delší dobu), ale spíše po těch dvacetnících...

Od: brunclik*
Datum: 03.02.13 22:34

Nemusí ani měnit podmínky, určitě je tam psáno, že nezaručují žádný minimální počet emailů. To znamená, že před dosažením 1000 Kč prostě přestanou chodit (ty, kde je odesílatel uvedený provozovatel této klikačky). Ovšem budou dál chodit spamy z jiných adres, ale od toho se provozovael bude jistě distancovat.

Někoho vyplatit ale je v zájmu provozovatele, protože tím je chráněn před obviněním, že to založil s úmyslem naslibovat peníze a potom nevyplácet (argument - vždyť přece ten a ten dostal zaplaceno, tak jaký podvod). Většina se na to stejně vykašle dřív, než po těch haléřích nasbírá výplatní částku a dalším se utne přísun mailů, tak ho to moc stát nebude. A navíc ti vyplacení budou po internetu psát své dobré zkušenosti, hádat se do krve s odpůrci a tím nalákají do systému další lidi. A datábáze mailových adres zase poroste.

Od: lidunka
Datum: 17.02.14 19:40

Zdravím,odpovídám kolegům,jak to funguje.Po přihlášení mi naskočila na účet stovka a po přečtení mailu mi naskočila

1,50 kč.

Od: pts
Datum: 23.04.14 08:40

Určitě ne 20 Kč:) dost lidí by přestalo chodit do práce:) ,ale specileně TheMail.cz je stejně vyjebávka,po roce jsem tam měl 268Kč,pak najednou emaily přestanou chodit úplně,v přehledu máte seznam,kde je expirováno,jinak nepřečteno,emaily nejsou ve spamu ani v doručených,takže pozvat kamarády je jen pro ostudu,i v takovym "byznysu" za jeden email 0.50h nebo 1.20Kč se najdou paraziti co si z Vás udělaj prdel

Od: ewa*
Datum: 20.12.14 20:55

Mám naklikáno přes 500Kč, ale maily teď přestaly chodit úplně. Odklikávat přes účet sice lze (tak 1 mail v průměru obden), ale je to zdržování navíc. Zumail sice stále nějaké maily posílá, ale část jich zůstává také na účtu. Na zaslané dotazy neodpovídají.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.