Anketa-jaké teploměry jsou nejlepší

Od: Datum: 27.08.15 15:48 odpovědí: 6 změna: 29.08.15 15:10
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.15 15:53

Už delší dobu si chci koupit dobrý venkovní teploměr, ale když vždycky vidím jak v obchodě ukazuje každý jinou teplotu, přejde mě chuť.

Datum: 27.08.15 16:23

Rtuťový, ale na příkaz EU se už nevyrábí.

Datum: 27.08.15 16:35

No ono je to těžké, vybrala jsem infračervené a to proto, že jsou rychlé, ale nejlepší jsou rtuťové, ale už je prakticky neseženete, digitálním měření také chvíli trvá a infračervené nejsou úplně přesné, ale ono je ve finále jedno zda máte 38,1° nebo 38,4° protože to tak i tak musíte řešit. Já to dělám tak, že u dětí infra zjišťuji zda mají teplotu a digitálním si ji pak ověřuji (přesné hodnoty).

Datum: 29.08.15 10:15

Pro měření venkovní i vnitřní teploty mám digitální Meteostanici.Ukazuje spolehlivě už 10 let.

JB

Datum: 29.08.15 10:18

Dobrý den. Jednoznačně rtuťový teploměr, který se už nevyrábí... Digitální teploměr neměří vůbec, alespoň ten můj doma. Lihový teploměr nejde zase sklepat...*zed*

Datum: 29.08.15 15:10

Nejlepší teploměr je ten, který funguje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.