doložení příjmů předchozího čtvrtletí

Od: Datum: 01.02.13 09:31 odpovědí: 2 změna: 01.02.13 19:42
Dobrý den, mám dotaz ohledně porodneho a dokládání o výši příjmů v předchozím čtvrtletí. Mám termín porodu 15.2. tzn. Jestli to dobře chápu, tak budu muset dokládat příjmy za říjen listopad a prosinec? .. Já nemám nárok na materskou - nikdy jsem nedělala, jsem vedena na úřadě práce, chtěla bych se zeptat, co musím mit místo doložení příjmu, když žádné nemám? A jeste, přítel v září 2012 začal podnikat ale v říjnu 2012 podnikání ukončil - tzn. Nemá podané daňové přiznání na finančním úřadě ani nic jiného. Jak tedy bude dokládat příjmy za měsíc říjen, když na finančním úřadě nic nedokladal, protože neměl téměř žádný příjem za tu dobu. Děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zumba
Datum: 01.02.13 12:08

až půjdete žádat o rodičovský příspěvek a o přídavky,tak tam pouze uvedete,že jste byla do TP v evidenci ÚP a oni si zjistí sami co potřebují...to samé s přítelem,uvedete od kdy do kdy podnikal,oni berou nějaký průměr mzdy pokud nedával ještě daňové přiznání

Datum: 01.02.13 19:42

Úřad práce by Vám měl na základě Vaší žádosti vystavit potvrzení o evidenci včetně informace o tom, že jste neměla nárok na podporu.

Od kdy jste vedena na ÚP a co evidenci předcházelo?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.