Seminární práce - úřad práce

Od: Datum: 26.08.15 16:51 odpovědí: 2 změna: 26.08.15 17:14

Dobrý den,

dostali jsme za úkol seminární práci, kterou budeme prezentovat na začátku října, jedná se o rozsáhlejší práci v několika předmětech dohromady a mám ji téměř hotovu, chybí mi už jen nějaké info o pracovním úřadu. Něco málo jsem si už pohleda a pozjišťoval, ale zajímalo by mě jak probíhají ostatní schůzky, když už se registruje na ÚP, zjistil jsem, že dostane takový lísteček něco jako u doktora, kde je termín schůzky, ale už jsem toho moc nevyčetl, co všechno se tam dělá, kromě toho, že se tam doloží potřebné dokumenty, pokud nebyly ještě doloženy. Probírají se tam i jednotlivé nabídky práce? Případně i ta rekvalifikace? Nebo to se zase děje jinde? Díky za reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 17:10
avatar

Schůzky u zprostředkovatelky probíhají tak, že se vlastně domlouvá cokoliv, co je v zájmu uchazeče ohledně jeho budoucí práce. Více či méně ale je to tak, jak píšete - práce, možná rekvalifikace, doporučení.

Např. já jsem vysokoškolák s dobrým rozhledem a schopnostmi, zprostředkovatelka mi oznámila, že nabídku práce pro mě žádnou nemá (odvětila jsem, že sama intenzivně hledám, aby mi prohledala jejich web, to fakt nepotřebuji), posílat na kurzy o tvorbě životopisu nemá smysl - ale určitě se bude něco jiného dít u člověka, který má nízké vzdělání, neumí pracovat s počítačem a dosud manuálně pracoval 30 let v jednom podniku, kde měl takřka jisté místo a nijak se nevzdělával. Podala mi ale informace o možné dotaci pro začínající podnikatele. Pak, když jsem si práci našla, jsem přišla doložit smlouvu a ona mě vyřadila z evidence. Zprostředkovatelka se také zajímá, jestli jsem chodila na pohovory, jak který dopadl a zapíše si, pokud je nějaká vyhlídka práce a kde, prostě chce slyšet, jestli pro to něco děláte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomik35
Datum: 26.08.15 17:14

Díky za reakci!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.