Co k Valentýnu?

Od: Datum: 27.01.13 21:00 odpovědí: 29 změna: 08.02.13 21:49

Dobrý den, bliží se Valentýn, chtěla bych se zeptat Vás holky co budete dávat klukům k tomuto svátku?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 27.01.13 21:15

Já něco dostat k přiblblýmu Valentýnu tak ji to omlátím o hlavu, zvláště když svátek a narozeniny si těžko vzpomene.

Datum: 27.01.13 21:20

Výborně, to se mi líbí jako odpověď. *smich*

Od: terkaa*
Datum: 04.02.13 11:01

ha ha ha :) tak takdle odpověd mě fakt pobavila :D

No my Valentýna taky nějak extra neslavíme. Letos se půjdem pěkně najíst a to do Kadlcova mlýna v Brně, kam rádi chodíme a pak tam bude zábava 16.2. takže tak budeme letos trávit Valentýn. Dárky jsou zbytečné :)

Od: hop®
Datum: 27.01.13 21:17

No srdíčko, co jinýho?!

Mně takhle moje holka k Valentýnu přivedla svýho mladýho kámoše a fakt mi udělala radost, ale to Ti asi moc nepomůže...

Datum: 27.01.13 21:37

Vemte Valentýna za límec a kopněte ho do...

Od: askmenow*
Datum: 27.01.13 23:33

Rozhodně nic.

doplněno 28.01.13 15:44:

Rozvášnily se tu emoce proti těm, kdo řekli, že nic. Tak se zkusím vysvětlit. Jsem holka, takže jsem spadala do kategorie, na kterou byl dotaz mířen.

Nic nedávám proto, že sama na Valentýna dostat nechci. Mě dárek na Valentýna nepotěší. Nejde o to, že je to americký svátek, či cokoli jiného, ale o to, že je to něco, co se mnou nesouvisí a je zvenčí tak připomínáno, že to nelze přehlédnout. Jsem ráda, když dostanu dárek, protože na mě někdo myslí - vzpomene si, že mám narozeniny, vzpomene si, že mám svátek, vzpomene si, že mám ráda narcisy, když je vidí v květinářství, vzpomene si, že mám po zkoušce a tak mi koupí něco sladkého na nervy. Dárky k Valentýnu ale považuji za motivované nikoli vzpomínkou na mě, ale okolím. Už se mi párkrát stalo, že jsem něco dostala, poděkovala jsm, smála se, ale skutečnou radost jsem neměla.

Z toho důvodu ani sama nic nedávám. Dávám dárky ráda a často, ale z jiných důvodů.

Od: axus®
Datum: 28.01.13 15:50

Rozvášnily se tu emoce proti těm, kdo řekli, že nic.

1) Nic je zcela platna odpoved na puvodni otazku, takze zde bych problem nehledal.

2) Nejde o emoce, ale o kritiku zbytecnych prispevku. Napr. hned prvni Jirbarovo je krasny priklad.

Datum: 28.01.13 00:43

Dobrý den, asi Vám moc nepomůžu, ale...

a) klukům určitě nic dávat nebudu... *smich*

b) manželka taky nic nedostane... :-P

c) dárek dostane jenom dcera, jelikož její jméno není v kalendáři a my se rozhodli ho slavit právě 14.2.

Od: krkovicka*
Datum: 28.01.13 07:05
Dala jsem klukovi holení.Pěnu,gel,žiletky a vodu po holení.Vše v jedné značce cca 1000,- to mi bylo 18.let.Od té doby to bylo naposledy:-D
Datum: 28.01.13 11:27

Víš, nemám ráda ty oslavy na povel, kdy všichni musí jásat a nést květinu.

Proto jsem mívala problémy už zamlada, při povinné účasti a jásání na 1. máje. Třídní dělal soupis, kdo byl a kdo nebyl. Kdo nebyl, poznal ředitelnu zevnitř. A s Oldou Hromovládným nebyla žádná legrace. I já byla po 1. máji v ředitelně. Výmluva na silný průjem nezabrala.*smich**plac*

Proto bych se na to vybodla. Pokud máš chlapce a máte se rádi, dávejte si to najevo furt a pořád, po celý rok, ne jenom 14. února. Když se budete mít rádi a rozumět si po celý rok, nemusíte si dávat na Valentýna opelichaného plyšáka. Pokud si nebudete rozumět, budete se hádat, nepomůže na Valentýna ani zlatý prsten.

Proč si masově padat kolem krku právě 14. února? Je to stejně jen svátek obchodníků, kteří po roce znovu vytáhnou sladké růžové hrnečky se srdíčky, plyšová zvířátka a podobné kýče. Pozoruji to v nedalekém městysi v Květince. Rok co rok stejně děsné, jen rok od roku vyrudlejší a zaprášenější. Kdo má vkus, nekoupil by podobné ptákoviny ani v narkóze.

Proto je lepší během roku udělat partnerovi /partnerce/ občas radost - kino, květina, večeře, nebo jen nějaká pěkná procházka přírodou. A říct, co pro Tebe znamená, jak ho /ji/ máš rád.

To je daleko lepší, než 14. 2. jásat s květinou, protože to dělají všichni. Omyl. Třeba já to nedělám. A dělat nebudu. *zed* Jaga.

Od: ar*
Datum: 28.01.13 12:26

Tradičně nedám nic a nic ani nechci dostat. Jsem ortodoxní ateista, v jůesej taky nežiju, tak nějak nemám potřebu zavádět nesmysly.

Datum: 28.01.13 12:52

Pokud Monees oslovila holky, proč se vyjadřují chlapi, když se ptala co budou dávat, tak určitě nechtěla slyšet o blbostech svátku zamilovaných.

Já nejsem zastáncem tohoto svátku, ale naprosto ho vítám. Z čistě obchodního a zamilovaného hlediska. Páč, kdo na to má, jak finance tak i lásku, určitě něco koupí a udělá radost tomu druhému, ten pak radost oplatí jemu, určitě bude mít radost obchodník, který něco vydělá, z těch peněz dá vydělat dalšímu..

Víte kolik lidí bude rádo za takový svátek?

Já bych navrhoval další svátky...dělat někomu radost, je radost.

Od: axus®
Datum: 28.01.13 15:35

Tak dal bych bod, kdyby to slo. Velky nesvar tehle poradny je, ze tu v mnoha pripadech lide odpovidaji na neco, na co se tu nikdo neptal.

Dejme tomu, kdyz jde o XYtou odpoved/neodpoved, tak se snad da castecne pochopit, ze se debata rozvine, ale proc hned dejme tomu 3-5 prvnich odpovedi musi byt naprosto mimo misu, to vazne nepobiram...

-

Co je spatneho na tom dostat nebo nekomu dat darek? A ze ta tradice mozna prisla z USA, co na tom? Nemusime vse hned prece zavrhovat jen proto, ze to prislo od jinud...

Kdyz se to nekomu libi, nebudu mu tu prece cpat svuj nazor na to, kdyz o nej nestoji.

-

Holka nejsem, takze na puvodni odpoved neodpovim, ale jako klukovi by se mi libilo cokoliv, co by mi holka dala. Jde prece o darek, ktery ma byt z lasky a tam je jedno, zda je to prakticke nebo hezke...

Datum: 28.01.13 17:08

axusi, domnívám se, že to je přehledem a osobou, která odpovídá. Povím mimo téma, co mě toto téma navedlo. Jak víte, radím i ohledně čkp. Dneska mi poslal tazatel, že spor vyhrál, kam má poslat odměnu. Jelikož radím zdarma, tak jsem mu sdělit, aby šel manželkce-přítelkyni koupil kytku a dárek, že to má ode mne k Valentýnu.

Víte kolik lidí bude mít z tohoto sdělení radost?...

Od: ar*
Datum: 28.01.13 17:28

Omlouvám se že jsem přehédl, že mají odpovídat jen holky. Nicméně souhalsím, že je to osobou , někdo dokáže dělat radost své lásce a bližním průběžně po celý rok. Druhý k tomu potřebuje zavést svátek.

Datum: 28.01.13 13:46

Nic. Je to angloamerický svátek, který nemá v českých zemích tradici, takže ho neslavím.

Datum: 28.01.13 15:16

Vlezprdelky stejně neoradíš. Ani od Karla.

Datum: 28.01.13 16:45

Jirbar! Fix! Umíte myslet alespoň chviličku bez politiky?! *bum*

Datum: 28.01.13 17:18

Politika je ve všem i v koupeném televizoru který je za půl roku k prdu.

Datum: 28.01.13 21:28

Takže OK. Odpovím k věci. Jsem holka. Kdybych chtěla něco koupit svému vyvolenému, budu o tom přemýšlet sama, a budu se řídit jeho personalitou. Já mám třeba kluka, který má rád určitou značku ponožek. Takže kdybych mu chtěla udělat radost, koupím mu jeden pár a zabalím do načančaného papíru. Ale copak já vím, co má rád ten Váš kluk? Takže na otázku nejde opravdu odpovědět věcně. Tak mu kupte "Rafaelo", tím nic nezkazíte a nakonec to sníte dohromady...

Já tohle viděla v televizní reklamě prý to funguje. Podle nich to je to nejlepší, čím můžete svému vyvolenému/né, udělat velikou radost...

Upozorňuji, že si legraci nedělám, jen se snažím adekvátně odpovědět...

Datum: 04.02.13 11:36

dostat ponožky tak to bych byl opravdu rád *uf*

Datum: 06.02.13 19:07

Artiku, jsou ponožky, které stojí jeden pár přes 500kč. To byste možná rád byl...;)

doplněno 06.02.13 19:13:

Koukněte na značku Burlington, sama je mám, a mám je už víc jak patnáct let...

Datum: 06.02.13 19:32

No to už po roce musej tak stvrdnout, že se již ani díra neudělá. Myslím že se pak nechají dobře postavit do kouta.

Datum: 06.02.13 20:13

Jirbar, to je težké někoho přesvědčovat o kvalitě. Já Vám mohu udělat pouze fotku těch ponožek, ale tím nepřesvědčím, já vím. Je mi to docela líto. Ale co nadělám. Nic. Prostě já vím, že existují ponožky, které ani po patnácti letech netvrdnou, díry nemají, jen už jsou trošku praním poznamenané. A hlavně nošením. No, holt nejsou jako nové. Ale ono je to fuk. Tak si jedny od té značky kupte, investujte, a pak porovnávejte. Mimo jiné, také mám levné ponožky (tedy už nemám), a tam byly díry, lem se páral po třech vyprání.

Datum: 04.02.13 11:20

Můj kluk už sice po 30ti letech manželství není žádný kluk ale k Valentýnu dostane to co každý rok. NIC. Nesnáším svátky na povel a nákupní šílenství, když chci udělat radost a zrovna mají studentskou pěčeť hořkou pod 30kč tak mu ji se slovy miláčku oslaď si život koupím ať je pátek nebo svátek.

Datum: 04.02.13 11:35

doufám , že k tomuto prapnému "svátku" nedostanu nic

Od: sina777
Datum: 05.02.13 10:31

No já mýmu Martovy dám prupisku ze srdíčky, a hrníček!

Na večer koupím šampus a chlebíčky... Než přijde z prácea uděláme si romantický večer..

MŮJ TIP!§*srdce*

Od: nekolnyh*
Datum: 06.02.13 15:44

Já jsem dal jako dárek k minulýmu Valentýnu pusu :D . Nemělo to moc velkej úspěch. Letos se teda koukám aspoň po nějaký drobnosti. Docela velký výběr dárků jsem našel tady: http://www.popron.cz/tema/ori…ni-darky-pro-nej-k-valentynu/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.