Gratulace šéfové

Od: Datum: 24.08.15 23:01 odpovědí: 6 změna: 25.08.15 16:08
Ahojda mám popřát šéfové Vše nejlepší k svátku jsem v práci teprve 14 dní tak nevim jak to tam chodí ale na její svátek jsem v práci a možná mě tam bude ráno pouštět tak při příchodu nevim jestli ji mam jenom řict jenom dobré ráno nebo i popřát k svátku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 24.08.15 23:23
avatar

Drobnost - svátek se už skoro ani neslaví :) když přinesete kytičku - nic nezkazíte, nebo něco originálnějšího typu gumové kachničky :D.. mě to potěšilo a pobavilo :)

Pokud půjde jen o přání, tak "Vše nejlepší k svátku" je starý dobrý osvědčený, trocha úsměvu a líbnutí ;) :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 24.08.15 23:30

Prvně bych se vyptal kolegů, jak to dělají oni. Pokud svátky neslaví, klidně řekněte, že v kalendáři jste viděl její jméno, tedy přejete vše nejlepší. Nic bych asi nenosil, vypadalo by to vlezle. Pokud se v práci slaví, tak se můžete připojit podle nich.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 12:01
avatar

Já bych jí v tomto případě k svátku nepřála. Proč? Jste tam krátkou dobu nijak se neznáte. A každý den má někdo svátek a také nechodíte a negratulujete neznámým lidem jenom proto, že víte, jaké je jejich křestní jméno. Kdybych byla na jejím místě já, tak by se mi to dokonce ani nelíbilo. Považovala bych to za laciné vtírání do přízně. Klidně pozdravte jak se sluší a patří, a jděte dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 13:48
avatar

suzymon, nesouhlasím - aspoň mě rozhodně potěší, když mi popřeje i někdo, koho skoro ani neznám, jaképak laciné vtírání do přízně? - takže za mě: s úsměvem popřát k svátku a jít dál, tím nemůžete nic pokazit :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 15:05
avatar

Mindo, však ano. Já zase naopak nemohu napsat, že s Tebou nesouhlasím. Tebe by to potěšilo, mne, v pozici šéfové nikoliv. Pokud bych tou šéfovou nebyla, a byla jenom kolegině, tak bych tu gratulaci přijala s jinými pocity.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 16:08
avatar

Suzy, ono taky záleží, jaká ta šéfová je...;) já měla vždycky štěstí na šéfové, které byly spíš jako kolegyně, tak jsem tento úhel pohledu neřešila... ale doplním: jestli mi je šéfová sympatická, popřeju, jestli ne, budu dělat, že o svátku nevím...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.