Jak to vyřešit?

Od: Datum: 24.08.15 22:35 odpovědí: 6 změna: 25.08.15 10:19
Chodím s přítelkyní skoro 2 roky a ona mi už několikrát řekla, že jsou pro ni kamarádky důležitější než já. V dost případech je uprednostnila... Chovám se k ni hezky. Ale pro ni jsou ony jako rodina prej... nevim jestli to se to jeste muze změnit?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 23:30

Ahoj. A co se s tím asi dá dělat? Buď to skousneš, že jsi až druhej, nebo jdi dál. Sám, aby jsi sám dále nebyl. Nepíšeš nic o svém věku. Jako mladší to budeš mít jednodušší. Víc času na nový a třeba i lepší vztah.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.15 23:37

Nech to tak, další která si najde kamaráda a případně další a PAK JE TO VŠECHNY ROZHODÍ - ty jsi teď vlastně sólo A TAK JSI TROCHU NAVÍC(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 06:55
avatar

Jsou dvě možnosti, proč tomu tak je. 1) Na život v páru není připravená. Chce se bavit, dělat to, co holky spolu dělají, dívčí věci. Nechce vážnou známost, vážné věci, přemýšlet, plánovat. Chce se bavit a jít životem s lehkopu hlavou a lehkým srdcem. 2) Vztah s tebou není pro ni až tak zajímavý. Možná, že tě horoucně nemiluje, ale jen tak, vlažně. Anebo je možné, že schůzky, s tebou jsou nudné, nebaví ji, nechce to tak. S kamarádkami je ji lépe. ;) Kolik je vám let?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 09:02
avatar

Souhlas s Babkou. Nejste ten pravý. Ze začátku byla nějaká náklonnost, ta již ale vyprchala. Spíš jste velmi dobrý kamarád, jste již jenom zvyk, aby nebyla sama, nebo Vás nechce ranit odkopnutím. Vyhovuje jí, že má čas na kamarádky a Vy se podřídíte. Jako ,,milý,, byste byl na prvním místě. Je to u Vás volnější vztah.

Pokud chcete být jenom Vy na prvním místě a kamarádky až potom, tak si bouchněte do stolu a uvidíte hned, jak si stojíte. Věřím, že tím Váš jakoby vztah skončí. Ale spíše doporučuji druhou variantu, proč se rozcházet za napjatých okolností.

Vyzkoušeli jste si dva roky, nemá cenu setrvávat v tomto vztahu, být na vašem místě, sebrala bych svoje věci a hledala novou lásku, prostě hledejte dál. A protože se tady ptáte, sám cítíte, že to není pravé ořechové. A to, že Vám několikrát řekla o upřednostnění kamarádek, by Vás mělo když ne ranit, tak naštvat a zvednout zadek. Asi jste měkčí povaha, ale pohár i po kapkách jednou přeteče.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 09:15
avatar

Dobrý den. Jak jste oba staří? Je vám okolo dvaceti? Takže spolu chodíte od střední školy? Jestli ano, tak se ničemu nedivte. Váš vztah se asi přechodil. V tomto věku chodit s někým navážno a myslet si, že to vydrží už nadosmrti, je naivní. Nejste-li spokojený, nic vám nebrání v tom, najít si nějakou, pro niž budete důležitější než její kamarádky. Až toto uděláte, je možné, že vaše současná, tedy pak už minulá přítelkyně zjistí, že jste nebyl tak špatný a začne žárlit. Je si vámi totiž moc jistá...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 10:19
avatar
A co se zkusit zachovat stejně až na to dojde dejte přednost kamarádům třeba se jí v hlavě rozsvítí
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.