Taky rok 1968

Od: Datum: 22.08.15 11:00 odpovědí: 6 změna: 22.08.15 14:19
avatar

"holky" pamětnický - koukněte, jací byli tenkrát "kluci" ! - doufám, že odkaz vložím správně !

http://pisne.showbiz.cz/lide/…aufer/494019-podivej-senkyri/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.15 11:35
avatar

Dobrý den. No pamětnice roku 1968 nejsem. Ale pokud jste dala odkaz na Josefa Laufera, tak ten byl za mlada fešák. Možná to bude i tím, že má nějaké nečeské kořeny. Tím nechci říci, že by čeští kluci byli škaredí, to ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 11:50
avatar

- eulalie -

děkuju za odpověď - český otec (židovského původu) - matka Španělka. Laufer se mi vždycky líbil - a zrovna teď jsem si ho znovu připomněla po dokoukání "Písně pro Rudolfa III.".

- pokud bych ale začala vzpomínat na české herce a zpěváky té doby, kteří se mi líbili - to by bylo odkazů !

doplněno 22.08.15 13:04:

eulalie -

máte pravdu, jo, jo ... ale ty svaly z posilovny taky nejsou špatný - např Schwarzenegger, Stallone - apod. - možná ani některý "šamponek" by nebyl k zahození - hezký lidi jsou holt hezký vždycky - i když ty mladé (jako podle kopíráku) od sebe mnohdy těžko odlišuju. Ale oni zase nerozlišují ty staré, takže je to fuk..

Datum: 22.08.15 12:54
avatar

No, nejsem tedy pamětnice šedesátých let, ale je fakt, že třebas Matuška mladý se mi taky líbil i vzhledově, i to, jak zpívával, i mladí čeští herci šedesátých let, a nakonec i ty filmy. Píseň pro Rudolfa III je moc hezky zpracovaná. Nyní by už sotva něco takového vzniklo. Akorát si nejsem jistá, kolik lidí vám na zde na poradně odpoví. Mladí se většinou o starší dobu už ani nezajímají a filmy a písně pro pamětníky je nebaví. Mají ty svoji současné stupidní seriály..., nijaké herce, nijaké příběhy (až na pár výjimek). Dnešní ideál mužské krásy je úplně někde jinde. Vymydlený, nagelovaný šamponek se svaly z posilovny, oholená hruď i všechno ostatní... Jojo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: waldik
Datum: 22.08.15 13:33

Jednou pozvali Matušku k nám do divadla na koncert. Stál jsem vedle něho, když podepisoval. Saténový oblýskaný oblek nikdy praný a smrděl chlastem. To Zlatý Kája to bylo něco úplně jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 13:39
avatar

waldík -

možná smrděl chlastem, ale uměl ! - Ale Kája samozřejmě taky, to je bez debat.

doplněno 22.08.15 14:05:

- a čím více na pamětnické ukázky koukám, tím více "Káju" zpětně oceňuji - holky měly holt tenkrát oči hlavně pro Matušku, málo platný ! ...

Od: waldik
Datum: 22.08.15 14:19

No Kája tenkrát měl odstáté uši, pohybově nadaný, vlastně neuměl ani promluvit. Ale vypracoval se. To je fakt. A plastika asi taky pomohla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.