Pořád se to nezlepšilo!

Od: Datum: 20.08.15 15:58 odpovědí: 4 změna: 20.08.15 16:23
Zdravím,
Naposledy jsem psal že mám rozházené hormony. Psal jsem že mám vtíravé pocity a představy že si navzájem masturbujem s kámošem nebo že myslím na holky i na kluky či se svlíkám do naha. Odpovědi byly takové, říkali jste mi že se to časem srovná a že se to stává vě věku puberty. Po nějaké se to opravdu trochu srovnalo, už se sice neobnažuju, ale to o té vzájemné masturbaci, pořád se to nezlepšilo! Je to ještě horší a dokonce se mi o tom zdálo. Občas jsem se taky díval na gay porno. A představoval jsem si jak to provozujem s tím kámošem a pořád ještě představuju. Vím, že za tak krátkou dobu se to prostě mohlo úplně zlepšit ale i tak se ptám. Tak co, jsem gay a nebo ne?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hoi
Datum: 20.08.15 16:05

Kolik je vám let? Takové sny a představy jsou docela běžné u 16ti letého dítěte, ale ne u 20ti letého muže. Dále nepíšete, zda jste měl nějakou sex. zkušenost. Kdyby jste se dozvěděl sex. představy vašeho otce, matky a lidí, které důvěrně znáte, nejspíše byste se dost divil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dok16
Datum: 20.08.15 16:15
Moje uživatelské jméno plete, žádnou sexuální zkušenost jsem neměl protože je mi 13,
pardon.
Od: hoi
Datum: 20.08.15 16:23

Pokud vám je 13 let, řešíte naprosté kraviny. Navíc jste teprve sotva na počátku puberty. Radujte se z prázdnin a ze svého bezstarostného života. Když máte potřebu onanujte, tak jaký každý klu/muž. Ve vašem věku 2x denně je běžné. Dívejte se na jaké obrázky chcete a hlavně neseďte u PC a jděte s kamarády ven.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.15 16:08
avatar

čekal si, že se to srovná za měsíc? *sok*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.