Pražáci,jakou stanici FM posloucháte?

Od: Datum: 20.08.15 10:54 odpovědí: 13 změna: 21.08.15 10:08
Myslím ty pražské,nízkovýkonové na rozsahu FM 88-108 Mhz.Rád bych si nějakou oblíbil,málo kecání a pohodová muzika.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.15 10:57

celý den se nedá poslouchat žádné rádio, natož celý týden. Ukrutně málo střídají písničky a skoro bych řekl, že každé rádio má 50 skladeb a ty drtí celý měsíc než dopustí změnu.

Evropa 2 - rozumně praštěné rádio
City - normální
Blaník - mají sekce, kde hrají x hodin bez povídání, hodně české písničky

Od: prazak5
Datum: 20.08.15 11:07

Já poslouchám Rádio 1.

Datum: 20.08.15 12:40

Nevím, v jakém je to pásmu, ale v kuchyni mám naladěné Country rádio.

Když se omrzí, tak ho vypnu. Ale když zahrají ,,Vlajka hvězdnatá,, tak tam dám plný grády.*tanec*

Od: gusto
Datum: 20.08.15 13:12

Kecají do toho a reklamy vkládají na všech stanicích, nejhorší jsou stanice, které předem řeknou jaké další skladby uslyšíte, pak ještě chvilku žvaní, dají reklamu a pak je teprve slyšet některé z písniček, které předem ohlásili a ještě ne ve správném pořadí.

Taky záleží na tom, jakou stanici kdo má rád nebo jaký pořad z tého stanice, nebo dokonce svého oblíbeného hlasatele (třeba Kachnu). Někoho baví přihlouplé a rádobyvtipné kecy ranního vysílání, někdo to vztekle vypíná nebo přelaďuje. Někdo má celý den puštěné country rádio a když mu to někdo náhodou přeladí, hned to ladí zpátky. Na Kiss bývají už dlouhodobě dobré pořady a člověk ví, co od toho má čekat, podobně Beat, někdo je na Frekvenci 1, někdo má rád klasiku, jiný rodinné rádio Blaník. Na některých krajích Prahy se dá chytit i Rádio Jizera z Mladé Boleslavi, nebo rádio RTL Liberec vysílané z Ještědu, a podobně. Solidní a pro celodenní vysílání je Radiožurnál, dvojka a další vysílání českého rozhlasu.

Záleží na náladě a na tom, kdo co má rád.

Od: fram
Datum: 20.08.15 14:35

Diametrálně se odlišuje Signal radio, je úplně nejvíc české, 95,...(FM). Je pro pamětníky a s humornými povídáními.

Datum: 20.08.15 14:39
Oldies na pohodu a Frekvenci 1 kdyz se chci dozvedet temata.
Od: vernon
Datum: 20.08.15 15:06
Radio 1, Wave nebo Beat. Nebo Vltavu když hrají jazz.
Datum: 20.08.15 18:01

Co je to "pohodová muzika"? Každý si pod tím představuje něco jiného. Já poslouchám většinou Country rádio, které střídám s Blaníkem. V poslední době taky občas Impulz (tak trochu z donucení, ale nevadí mi).

Od: akym®
Datum: 20.08.15 18:12

Pro každého je "pohodová" jiná stanice, pro mě RockZone 105,9 MHz – málo reklam, v celou krátké zprávy.

Datum: 20.08.15 18:47

Nejsem Pražák a žel ani z Tábora,jinak bych poslouchal Oldiesradio,takto jen při občasných návštěvách vesničky nebo na internetu a protože v éteru nechytím,tak běžně jen Rockradio!

Jinak jak tu někdo psal-věechny ostatní to omílají dokola (přijde mi 10x víc než jmenované rock radio,dokonce více než RetromusicTV),zrova včera kdy jsem musel posílit jiné pracoviště tak za 3 hodiny (blatník? impuls? neví co to bylo)3x jednoho a téhož interpreta s jednou a toutéž písničku,prostě hnus velebnosti!

Datum: 20.08.15 19:23

V Praze minimálně na Černém mostě hraje pěkně Černá hora na 105,3 FM z vysílače Černá hora.

Datum: 20.08.15 19:24

Nejsem sice pražák, ale jedno z mála rádií, co se tu dá poslouchat je Radiožurnál.

Datum: 21.08.15 10:08

Všem díky za inspiraci. Určitě zkusím Signál, Oldies radio i Rockzone, ty ještě neznám. Je fakt, že se dobře poslouchá Radiožurnál i další regionální stanice Českého rozhlasu. Hodně stanice přepínám, případně každou část dne poslouchám jinou, jinak by to bylo futr dokola to samé.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.