Volby prezident 2013 - koho volíte?

Od: Datum: 11.01.13 16:42 odpovědí: 43 změna: 13.01.13 15:34

Tak co byli jste volit/nebo půjdete? Já jsem to nakonec vzda. Mám vybraného člena už dlouho ale ted jsem docela přemýšlel a při pomyšlení že by mnou zvolený prezident udělal něco co teď pan Klaus bych se musel stydět, že "za to vlastně taky trochu můžu" :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.13 16:43

už to mám v urně *ua*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 16:47
avatar

Zachvilu jdu take na to a celkem jsem v ocekavani kdo pujde do druheho kola

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 17:20

Už mám odvoleno...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 11.01.13 17:29

ZEMAN NA HRAD,

Škoda každého hlasu, který propadne.

Je lepší pdpořit svým hlasem to nejmenší zlo, než nehlasovat a nechat ostatní aby zvolili ZLO největší...

Kdo nehlasuje, podporuje ZLO.

Pak nenadávej na politiky, které zvolili jiní, kteří na tozdíl od tebe zvedli zadek...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 11.01.13 17:32
avatar

Už jsem zvolil.

A ty své rozhodnutí přehodnoť a jdi volit taky. Coby, kdyby, možná, a kdovíjestli ... Blbost může udělat každý. Jenže co když nevítězí tvůj kandidát (protože mu budou chybět hlasy od tobě podobných), ale někdo jiný a ten jiný pak bude dělat jednu blbost za druhou? Pak se budeš moc akorát tak tlouct do hlavy "proč já blbec jsem tam nešel".

Určitě volit jdi a zvol nejlepšího z dostupných kandidátů podle tvého mínění. I kdyby pak provedl něco nečekaného neuváženého, nebude to tvoje chyba (ale jeho), protože budoucnost a všechny varianty znát nemůžeš. Teď přece nechceš zvolit úmyslně lumpa. Volíš nejlepšího, tak jakápak "tvoje chyba". Chyba je se na volby vyprdnout a pak si nadávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 11.01.13 17:44
avatar

Odvoleno...

Myslím,že máme téměř povinnost jít a volit. Když nepůjdeme,je to jako bysme politikům řekli .Dělejte si co chcete,nám je to jedno.

A to dělají,Musíme jim dát jasně najevo,že už toho je tak akorát dost.President je jen článek,ale ne nevýznamný a někde začít musíme.Nedejme přednost pohodlí a věnujme tu chvilku své občanské cti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 18:47
avatar

K urně pouze tehdy až v ní budou všichni kandidáti...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 19:39
avatar

Volit jsem byl, když jsem to právo dostal / prvně / říkám si co když už to příště nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 19:56

a co jako Klaus prvedl tak zlého? :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 20:06

Amnestie

Datum: 11.01.13 20:08

no jo dyť na to má jako prezident právo,no né?

tak proč ho odsuzujete

taky se mě to nelíbilo! ale neudělal nic co by bylo v rozporu se zákonem!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 20:16
avatar

Upřímně řečeno, za mříže se dostanete, ani nevíte jak, stačí přehlédnout chodce na přechodu. A jak by jste pak velebili prezidenta za amnestii...

Nicméně, volit jsem samozřejmě byl a i pro to, že jsem si představil některé z kandidátů v roli hlavy státu a k tomu po volbách do parlamentu i sociálně demokratickou vládu v čele s předsedou strany...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 20:20

to že někoho přejedete je, ale vaše vina, musíte předvídat, ale to jistě víte

a pokud jste měl třeba alkohol, tak DOBŘE MU TAK (řidiči samozřejmě!)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 20:26

podivejte se, já myslím že většina lidí mu nemá za zlé že amnestoval drobné prohřešky nebo nějake politické vězně třeba... ale to že amnestoval ty největší zloděje a tunelaře v republice.. ty kteří nas připravili o Xmiliard.. to byl plivanec do tváří všech poctivých lidí... a hodně velká náhoda je jak se po 8 letech vrátil ten velký tunelař a nechal se zatknout... to muselo byt předem domluvene celá tato šaškárna..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 20:27

jasně

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:25
avatar

Máte pravdu, sice se hodně propíralo, jak se vracejí z věznic všelijací darebáci, ale velká většina byli jakžtakž slušní lidé.

A osm let je myslím dost dlouhá doba na to, aby naše justice odsoudila i toho největšího přestupníka. To že se táhnou některé případy tak dlouho a soudci nesoudí, je problém jinde než v amnestii. Ale jinak souhlasím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:26
avatar

Máte pravdu, asi jsem vybral ne příliš vhodný příklad, ale opravdu, v maléru můžete být, ani nevíte jak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:30
avatar

"Dobře mu tak", řidiči samozřejmě. Ale co když zabil někoho z Vašich rodinných příslušluníků a pan Klaus mu pak udělí milost? Budete stále hlásat, že na to měl pan "prezident" právo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:37

tak by se stalo neštěstí někomu jinému, na to mám právo zase já!

asi tak nějak! *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 13:52
avatar

Opilý řidič, veselý vrah.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 08:54

Zajímalo by mě jak by si mluvil, kdyby nějaký amnestovaný ti třeba znásilnil dceru.

Datum: 13.01.13 13:35
avatar

A jaký je rozdíl mezi amnestovaným a proputěným? Amnestovali spí ty lehké přestupníky, ale propustit můou i někoho, kdo si za znásilnění odseděl celý trest a vyhlíí si novou obě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: panemetcircenses
Datum: 11.01.13 20:28

Kdyby jakékoliv volby něco mohly změnit, už dávno by je zakázali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:11
avatar

Podle mne to bude souboj mezi dvěma kandidáty. Zeman, versus Schwarzeneberg. Já volím toho druhého. I když normálně všude chrní, když přijde na věc, tak ví o čem je řeč. Viděla jsem to včera. Zeman je liška podšitá, a něco podobného už jsme tady měli v podobě pana Klauze. Toho vyloženě nesnáším, nesnášela jsem nikdy. Je mi ten člověk doslova odporný jak svým projevem, tak svou vizáží.

Jestliže bude zvolen Zeman, čekají nás krušné chvíle, neboť on je schopný udělat ve všem dost velký maglajz, jenom aby uspokojil své ego. Pokud to bude děda "Schwarz", tak ten to zase v klídku proklimbá. Ale zezačátku se bude určitě nějak snažit pro dobro naší republiky, a tím by nám mohl prospět. Jinak fakt nevidím nikoho. Možná, že ten Fišer. Ale já tady žiji pouze osm let a o politiku jsem se zase až tak moc nezajímala. Asi překvapím, ale v cizině jsem byla hrdá na pana Havla. Všichni ho znali a vážili si ho...

Nebyl to politik, ale zhostil se svého úkolu, jak reperezentovat naši vlast, na vysoké úrovni. Pan Klaus nás také reprezentoval, ukradl veřejně pero... Neodololal. Já se styděla do hloubi duše...

Pan Klaus nezapřel svůj původ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:13

chce to změnu, proto budu volit ženu!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 21:45
avatar

Jsem žena, a přesto tvrdím, běda tomu, komu vládne žena. Chlapi mají své slabosti, se kterýma se dá počítat, lze s nimi vyjednávat, argumentovat. Žena, jakmile se dostane k moci, je nekompromisní. A nemyslete si, že by dbala jen na Vaše dobro. NE. V prvé řadě by nastolila tvrdý a krutý režim. Ale to naštěstí nehrozí. Ty ženy, které o tuto fuknci usilují, to nemůžou vyhrát. Naštěstí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 11.01.13 21:53
avatar

Kubinec: tohle sem zkoušel v minulejch volbách do parlamentu. Říkal sem si ženský maj větší sociální cítění a víc žijou v realitě než mocichtivý pánové. Když to dneska vidím, viz. PEAK, KOČÍ a jiné ,,dámy" tak slušně řečeno budu muset svoje ,,parametry" přehodnotit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 22:18

no Boboša tu NÉ! nevěřím ji ani její nos co má mezi očima

Fišerovoo -ta může tak max zapálit svíce na advent. věnec

takže zbyla "Zuzka" tu neznám, a pohybuje se v "Evropě"

nevím *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 11.01.13 22:27
avatar

Bobošíková se taky přece pohybovala v europarlamentu*ee* a teď všemožně vystupuje proti EU.*cert* I když úspěšně ,,dotovala" z europeněz svýho manžela a svoji rodinu.*bum*

Jak jí někdo může věřit jenom pozdravení?!?!?*zed**zed**zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 11.01.13 22:45
avatar

U mě to Bobošíková hned a definitivně projela tenkrát na Vánoce, jak kolaborovala s nastrčeným ředitelem České televize Hodačem, navzájem se prohlásili pouze oni dva za pravou ČT, ona se stala "ředitelkou zpravodajství", chvíli vysílala své pomatené bobozprávy a nakonec s Hodačem státní (!) televizi vypnuli úplně. Naprosto nepochopitelné události, aspoň pro mne. Tehdy jsem si myslel, že někdo půjde na pár let sedět. Ale kupodivu ... daří se jí dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 12.01.13 21:33

Čekal jsem až bude po volbách. Měl jsem pro to svůj důvod. Chci reagovat na některé, podle mně nesprávné názory.

hm : Stávka v TV: Zajímavé, jak lze nazvat jednu věc dvěma diametrálně odlišnými názvy. Vy hovoříte o kolaboraci, já o dodržení zákona a politickém boji, o zneužití veřejnoprávního média k prosazení politických cílů. Ohýbat si zákon, jak se mi hodí, není zrovna prvek vyspělé společnosti.

A k tomu vypínání. Každý provozovatel vysílání má určité povinnosti, dané mu zákonem. Tyto povinnosti tehdejší vzbouřenci nedodržovali. A Bobošíkové, tehdy tvrdý postoj a důraz na dodržení zákona, bez ohledu na případné následky, je pro mě sympatický. Není mnoho politiků, kteří mají rovnou páteř jako ona.

kubinec: nevěříš jí nos mezi očima. proč: Důvod. Bez něj je to bezobsažné plácnutí. ...

lujs: dotovala rodinu z europeněz - vy pracujete a nosíte peníze jinam než domů, rodině? Já ne. A že se pohybovala v europarlamentu? Ano, jako poslankyně bych to očekával. O to lépe ví, jak to v EU nefunguje. Pustil jste si některé její projevy z EU? Pustil jste si někdy vůbec nějaké projevy z EU? Např projevy N. Farage? Na youtube a jinde jsou. Možná až to shlédnete, pochopíte proč a čím je EU škodlivá. Ale než to shlédnete, vemte si něco na žaludek. To totiž s demokracií nemá nic společného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 22:48

NEVĚŘÍM, bo je tak falešná, až to z ní srší!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 12.01.13 22:51

Další bezobsažné plácnutí. Znáte třeba toto? Máte pocit že je to něco, za co nestojí bojovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 22:53

to není plácnutí, je to bolševik!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 12.01.13 22:53
avatar

,,Dotovala rodinu z europeněz" znamená že platila rodinný příslušníky z náhrad.

doplněno 12.01.13 23:09:

Kdyby tady přistáli Marťani tak by kandidovala i za ně!.!.! *bzum**stop**bum**zed**zed**zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 13.01.13 13:56

lujs: Aha u jsem pochopil na co naráíte. Na působení jejího manela jako jejího asistenta. Zeptám se: Dovolil by jste si takto kritizovat výběr asistenta ředitele v soukromém podniku? Máte pocit, e KDOKOLIV má právo kritizovat výběr osobního asistenta?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 13.01.13 14:18
avatar

V soukromé firmě a si kadej dělá co chce.

Mě vadí todle pokrytectví, do europarlamentu se vehementně cpala (ostatně ona se cpe vude a za kohokoliv, viz. moje naráka na kandidaturu za marany) a vesele platila z erárního.

Stejně mi vadí kdy ve státní firmě která si na sebe nevydělá berou stotisícový platy.

doplněno 13.01.13 15:16:

A jetě si pronajímat kancelář ve svým vlastním baráku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 13.01.13 14:41

O jakém pokrytectví to stále mluvíte? To je pořád dokola, jakoby bych poslouchal TV NOVA.

EU rozhodlo, e poslanci EU smějí mít asistenta a vyplácí jim za něj náhradu. Dělá to tak větina poslanců EU, i českých. Jestlie se Vám to nelíbí, měl by jste kritizovat Brusel a jeho rozhodnutí, a přestat to pouívat jako bič na jednoho jediného poslance. Jetě jednou: neplatila z erárního, ale z legálně poskytnutých náhrad od EU.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 14:50
avatar

Luisi, stotixícové platy ve státních podnicích mi vadí také.

Ale chápu, e politici na místech asistentů zaměstnávají své rodinné přísluníky. (Kdybych si já zaměstnávala asistenta nebo poradce, také si vyberu z lidí, na které se mohu stoprocentně spolehnout.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: volby
Datum: 13.01.13 15:15

Re - poradci jsou povolená kategorie , je jasné, e to nebudou dělat zadarmo a e výběr je závislý na tom, pro koho pracují. Luis asi myslí, e by si je měl kadý platit ze svého. V soukromém sektoru se více myslí na výdaje, jsou podmíněné tím co si kdo vydělá. Ale pan erár si je vydělá tím, e nám je tahá z kapes. Stačí, kdy si kadý spočítáme kolik u jsme dali Kalouskovi formou DPH při nákupech od začátku roku a víme, e to není málo. Erár dost rozhazuje i tady doma - výdaje na odměny lidí sedících v komisích u voleb - na to, e se musí etřit -, se zvýily po cca 8 letech o 50%. Je to podobné u poslanců a vude tam, kde si sami o sobě rozhodují - na druhé moc nemyslí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 13.01.13 15:34

Ano je to tak. Kdy budu potřebovat asistenta, vyberu si takového o kterém vím, e je na něj spoleh. Kdy to bude manelka, bude to manelka, kdy si budu myslet, e je to lujs, budu chtít jeho. Ale nikdy bych nedovolil, aby mi do toho kdokoliv kafral, Zejména média. Je to můj asistent, pro mě bude dělat, já ho budu platit. Jakým právem si kdokoliv osobuje právo mi vnucovat jiného asistenta, jen proto, e to není rodinný přísluník?

A to, e média mají takovou moc, a uplatňují ji nepřiměřeně, jen dokumentuje, jak patné je to tu s chápáním pojmu demokracie a s odpovědností za svou moc ze strany médií. Názor lujse, a se na mě nezlobí, jen dokladuje, jak lehce podléhají někteří, názoru, tvořenému médii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.13 22:29
avatar

Já to nebudu umět asi dost dobře vysvětlit, ale zamysleli jste někdy nad tím, proč jsou v úřadech sociálních věcí zaměstnány jenom ženy? No protože ženy jsou "tvrdé", jsou zvláštní. Neříkám, že jsou jsou všechny necitelné, ale kdyby na jejich místech seděli muži, tak by to bylo nemožné. Chlap by se totiž nechal ukecat, ženská, když se zesekne, tak s ní nic nehne. A to se může zaseknout jenom proto, že se jí doma nedaří. No, a to pak stačí k tomu, aby to dala "sežrat" i těm ostatním... sex nevyjímaje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 00:46
avatar

Luisi, podle mne nemáte důvod k přehodnocení. (Uvedené případy nejsou ženami, nýbrž ...)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.