Zatýkání mezi poli?

Od: Datum: 10.01.13 10:34 odpovědí: 7 změna: 10.01.13 13:11

Dobrý den stala se mi zvláštní příhoda už jsem zjištoval všude a nikde my nebyli schopni odpovědět abych to zkrátil , mým velkým koníčkem jsou procházky a focení prostě si vezmu batoh foták a vyrazím na výlet po okolí a fotím vše co jde v ponděli když jsem přišel z práce bylo asi kolem 4 protože byla opravdu hezky barevná obloha tak jsem prostě musel vyrazit na výlet tak jsem se šel. Šel jsem po polní cestě z jedné vesnice do druhé na druhé straně pole šel někdo jiný ze psem a za chvili jsem slyšel po polnačce přijízdět hodně rychle auto přímo k tomu chlapovi byli dvě jeden byl peugeot partner a druhý volkswagen transportér oba měli bílou barvu volkswagen zastavil vedle chlapa a peugeot zabrzdil těsně před ním s peugeotu vyskočil chlap a vzal mu batoh a psa a odnesl do auta potom se otevřeli posuvné dveře na transportéru a ven vyskočily doslova a myslím to vážně po zuby ozbrojení chlapíci a začaly na něj mířit já jsem si rychle lehl aby mě neviděli jeden chlap z toho auta povídal něco tomu na té cestě asi ho vyzval aby mu ukázal doklady protože mu podával nějaké kartičky asi občanku po chvily vystoupil z pegeotu další chlap přišel k jednomu a sklonil mu pušku něco řekl a oni toho chlapa chytli nastoupily do transportéru a odjeli pryč ,peugeot tam chvíly ještě stál a chlap tam chodil a telefonoval potom odjeli i oni a už se nevrátily. Obě auta byli stejné měli bílou barvu a na zadních posuvných dveřích měli něco napsáno ale bylo to daleko a já to na tu dálku nepřečetl nosím brýle takže sem to moc neviděl jen vím že to začínalo na D a bylo to napsáno modře na předních dveře bylo nějaký znak a nějaké číslo nejspíše označení vozu to bylo napsáno hnedě. a vozidlo mělo modrý a hnědý pruh po boku a vzadu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 10.01.13 10:51

Proč jsi to nevyfotil?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.01.13 11:05
avatar

Dobrý den. Píšete cit. ...vyskočil chlap a vzal mu batoh a psa a odnesl do auta...Upřímně řešeno, u batohu si to představit umím, u toho psa ne...Že by se nechal cizí pes jen tak vzít a naložit cizím člověkem do auta? No, nevím...Možná tam proběhl nějaký nácvik zajištění a dopadení podezřelého, či pachatele..*nevi* To je jediné, co mě k tomuto napadá...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: peve
Datum: 10.01.13 13:09

byl to takový ten malý pes nějaký jorkšír nebo něco takového

Od: buss
Datum: 10.01.13 11:19

Pokud to nebyla nějaká policiie, celníci, vězeňská služba, gangsteři, tak ještě příliš aktivní myslivci (D deratizace), rybářská stráž asi né. . A pušku? že by byli tak blbí a neměli prozkoumané okolí? Ono takový nepohodlný svědek... , ale to se mělo hlásit!

doplněno 10.01.13 11:58:

už jsem zjištoval všude a nikde my nebyli schopni odpovědět
Co si pod tím všude a nikde představit? Od prezidenta €U až po...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.13 12:21
avatar

Lehce mi to nesedí. Bylo to daleko, že jste nedokázal přečíst nápis a znak na dveřích, přitom jste jasně viděl že si podávají kartičku velikosti OP a že si něco povídají?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.13 12:55
avatar

*smich* ale uznej ze nektere pribehy takto fungujou i v kriminalkach na TV.

Mozna by to byl dobry napad na jeden z dilu...ikdyz ...krom toho psa je to snad v kazdem akcnim filmu *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: peve
Datum: 10.01.13 13:11

Na těch autech to bylo napsáno poměrně maličkatým písmem.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.