Co si myslet o Fischerovi

Od: Datum: 05.01.13 16:30 odpovědí: 18 změna: 06.01.13 11:51

To máme kandidáta na prezidenta. Že byl v KSČ by mně ani tak nevadilo. Spíš mně vadí to pokrytectví. On nic on muzikant. Zuby nehty se brání že on MUSEL. Prý kvůli dětem. Jako by jiní děti neměli a také u nich nebyli.

No a teď zase začal s uplácením. Dost brzo.

http://www.novinky.cz/domaci/…zemanem-po-osmi-stovkach.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.13 16:34
avatar

Od začátku mám jasno - Zeman je mojím kandidátem. Fischer má krysí ksicht a falešné oči, tomu bych nevěřila ani nos mezi těma očima. Se zaplaceným potleskem je to jen kapka do poháru jeho trapnosti.

A že "musel"? To víte, něčím se vymluvit musí, aby mu to někteří, chudí duchem, spokli.

doplněno 06.01.13 11:05:

Stirecek*placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 18:53
avatar
Přesně tak, na Fisherovi uz je to vidět, ze neni poctivý. Těžko hledal slova na přesně mířenou otázku od Zemana. Fischer uz nakonec ve vládě byl, a dělal to, co se po něm chtělo. Čím víc se probírá korupce, tim víc se krade. Naproti tomu za Zemana bylo nejlíp a to uz se nevrátí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 16:47
avatar

podívejte za minulost bych jej nesoudil (tedy předrokem 89), ale objevují se zprávy po roce 89, že není "křišťálově" úplně čistý. To víte, v tak vysokých postech získáte i "vyskoké" vazby. Ideální je někdo,kdo se v byznysu nepohyboval, ale najděte takového. Někdo bude hlasovat pro pana "aristokrata", to zase nepochopím já.Kdyby žil Švejk, tak bych jej volil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 16:56
avatar

Chjo jedinný kanditát co nenakrad a živí se relativně poctivě byl pro jistotu vypuzen...

doplněno 05.01.13 17:05:

Navíc tohle o něm vypoví vše ... jeden jako druhý...

http://www.novinky.cz/domaci/…zemanem-po-osmi-stovkach.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 05.01.13 17:09

Už nepi

avatar
Upozornění od sys clayman 05. 01. 2013 17:51:51
zalozil si otazku, tak ji nekaz a dej zaznit obema stranam. Nebo jsi chtel jen sympatizanty s tvym nazorem?
Od: jirbar*
Datum: 05.01.13 18:34

Kdo dobře kouká tak by si všiml že autor "oponuje" a při tom uvádí naprosto stejný článek jako je v úvodu. To má pak jediné vysvětlení. Viz výše.

Datum: 05.01.13 19:50
avatar

Soráč jiříku ten odkaz mi splynul s tím oranžovým řádkem pod ním... omluva poníženě služebníček...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 05.01.13 21:02

OK

Od: guest*
Datum: 05.01.13 16:56

Musím říci, že Fischer byl můj favorit. Než rozjel svou kampaň kde vystupuje arogantně, dělá umělá gesta, každou větu nebo odpověď má naučenou a je vidět jak občas dlouze přemýšlí aby řekl přesně to co mu někdo radí, je neupřímnej atd atd no prostě velké zklamání. Tento muž na hrad nepatří!

To že byl v KSČ mi také nevadí, prostě to k té době patřilo a každý kdo něčeho chtěl dosáhnout musel režim podporovat... Ono to dnes není o moc jiné pokud chcete být v nějaké funkci ve firmě která je na politiky alespoň navázana musíte být "jejich člověk", jinak nemáte šanci na nějaké kloudné místo nastoupit, krom soukromých firem. Dřív bylo ovšem státní úplně vše... To samé dnes platí o školách svoje dítě bez kontatktů na politiky do "lepší" školky nebo školy taky nedostanete...

Více mi vadí jeho výrok, že by vládu s účastí KSČM nejmenoval. Jak tohle může říci? Pokud bude taková vláda umožna voliči, tak nemá žádné právo této vládě bránit!

Jen aby bylo jasno, nejsem volič KSČM a ani je u vlády nechci...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artemio2*
Datum: 05.01.13 17:47

Obávám se,že je úplně putna jestli Zeman nebo Fischer.Je to obojí stejný xindl,který už dávno mohl a měl dokázat,že za něco stojí.Oba byli u moci a oba jen dokázali hrabat pod sebe.Ať tam bude ten či onen,Klaus stejně nepůjde do vězení a s ním Topolánek,Langer a tisíce dalších,kteří se klepou strachy před jediným kandidátem a toho na pokyn tuneldědka velikého zastavil soud.Můžou být opět klidní a volba nového zloděje bude zase jen fraška v rozkradené,vytunelované a citově zcela vyprahlé zemi.Poběží to vše dál jako dnes.Nic víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 05.01.13 18:32

Můžu se tě zeptat,co že si pro sebe Zeman nahrabal?!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalov*
Datum: 05.01.13 18:30

Fischer? Touha po moci jako u všech. Problém je v tom,že oni nám "pomahají",ale jak oni chtějí a né jak chceme my. Všem jde jen o hlasy,aby měli funkci. To víte,jsou to staří dědkové a prezident je taková stařecká kariéra. Tady jedno video :


http://www.youtube.com/watch?…=oIcMCRpHlhc&feature=youtu.be

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 20:26

vadí mi, že se ho tam snaží dostat za každou cenu ti naši mafiáni.. miliony pro ně nehrajou roli, zaplati co je potřeba.. je jednička v ofiko anketách přičemž na něj většina nadává.. když se kouknete na neoficialni tak je nejlepe třetí myslím.. pokud jste se divali na ten duel na primě tak mi přišlo hodně zvláštní že zemanovci řvali o poznání víc ale ten rozdil měření byl markantní... moderátor už nevěděl jak se má tvářit, bylo to dost pochybné.. toto je pro mě jedna z nejzasadnějších věcí pro mě, proč toto individuum nevolit.. nepotřebuji, aby nam vladla nějaká loutka pochybných lidí... dále mi vadí docela postoj k jeho minulosti... je to holé pokrytectví.. nevím proč se snaží zuby nehty dělat já nic, já muzikant... před minulostí neuteče i když se snaží v domění že bude vypadat v očích voličů lip... ale při tom si tim škodí.. raději kdyby to uznal.. ano pracoval jsem tam, možná to byla, chyba možná ne... stalo se.. život jde dál... ale co on děla za cyraty... jak kdyby byli komanči nějaky odporny mor.. ale hlavně že v te době se mu to naramně hodilo.. dále na mě pusobí dost nesympaticky , jak přehnaně rozhazuje rukama.. přijde mi to dost neřirozené.. ale třeba v nějakém tanečním stylu by se s tim dokazal uplatnit... ale tak celkově když pominu tyto negativa na mě přesto působí docela arogantně a až podbízivě nebo jak bych to nazval.. prostě se snaží zakaždou cenu zalíbit.. prostě karierista... a zeman je jeho naprostý opak.. ten vše bere s humorem, na vše má odpověd, nic ho nerozhodí.. to fisher je oproti němu malý vyklepaný ratlík... a proto se pomalu rozhoduju pro to nejmenší zlo... zemana.. uvažoval jsem i o franzovi ... ale na takového kandidáta asi ještě nejsme připraveni.. i když věřím že podporu bude mít velkou...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 20:52
avatar

Pro mne je to jednoznačné - p. Fischer = kam vítr, tam plášť = NE

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 05.01.13 21:14
avatar

Dovedl by mi někdo odpovědět, jak asi vypdá typický Fischerův volič?

Stále slyším, že je v preferencích první nebo druhý, ale osobně neznám nikoho, kdo ho chce volit.

Samozřejmě se na volbu poptávám v rodině, známých a tak. A vím, kdo bude volit Franze a vím i proč. Pár mých známých chce volit Schwarzenberga a zase mi ta volba k jejich osobnosti nějak sedne. Jedna kamarádka chce v prvním kole volit paní Fischerovou. Rozumím tomu, je jí dokonce podobná.

Z voličů Jana Fischera neznám zatím nikoho. Myslíte, že jsou to spíš muži? Středního věku? Zaměstnanci? Podnikatelé? Lidé tvůrčího ducha těžko, ženy těžko.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 23:33
avatar

Mě zajímalo proč tady ti úžasní Fischeri a spol nevzali do svých "duelů" Franze .. to se ho tak bojí, nebo proč...?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 06.01.13 09:36

Fišer je už od pohledu křivák, ze současných kandidárů je jediný schopný Zeman, pohotový má zkušenosti a myslím že to je jediný člověk který se bude snažit udělat alespoň trochu pořádek v tomto ABSURDISTÁNU.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 06.01.13 11:51

Jak je vidět, tak Fischer místo aby zabral (stejně to za něho dělají jeho placení náhončí) a sehnal si dostatek svých příznivců, tak radši zvolil metodu si je uplatit.

Kde se to asi naučil. Že by v tom KSČ za kteréžto členství se teď tak strašně "stydí". (Stejně to je jen na oko)

http://www.novinky.cz/domaci/…aty-se-zemanem-casu-dost.html

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.