Chci být herečka/zpěvačka

Od: Datum: 06.12.15 22:24 odpovědí: 46 změna: 05.01.16 22:08
Ahoj,ráda bych se stala h./z.-je to můj celoživotní sen*srdce* ale nevím jak na to (není mi ani 15let a nemám zrovna dokonalej hlas rodiče si spíš představujou že budu inženýrka nebo tak něco,ale to není nic pro mě).
Odepište mi prosím a dejte mi alespoň malou naději že nestrávím zbytek života v kanceláři nebo ve skladu,dílně a pod.*uspech*(omlouvám se za případné pravopisné chyby-psala jsem to na tabletu)

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.15 22:28
avatar

Když to je tvůj sen, tak za ním jdi.

P.S. Na tabletu se píše s pravopisnými chybami?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 14.12.15 14:22
-na mém ano...
Datum: 06.12.15 22:35
avatar

pokud budeš dobrá inženýrka, tak pravděpodobně nestrávíš zbytek života ve skladu - ale jako neúspěšná zpěvačka bys mohla ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.15 07:05
avatar


Když poklikáš na nějaká starší videa s Amirou, zjistíš, jak školený hlas má, jak se zlepšovala v průběhu času. Takže, když máš talent a budeš tvrdě pracovat jako ona, můžeš stát na jejím místě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 07.12.15 09:49

Je to tvůj celoživotní sen. Mám tomu rozumět tak, že od 4 let navštěhuješ hudební výchovu, hraješ na klavír, máš učitele zpěvu, chodíš do dramaťáku, přednášíš na soutěžích, cvičíš s mažoretkami atd? Jestli ano, pak máš šanci, pokud se doma povaluješ na kavalci a jen sníš, tak na to zapoměň.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.15 14:02
avatar

Nechceš-li strávit život ve skladu nebo v dílně (proč vlastně? Dobří řemeslníci jsou dnes celkem vzácní.),

zaměř se na to, v čem jsi opravdu dobrá.

Nehledej zaměstnání/uplatnění jen podle "snění", ale podle toho, co ti jde.

____

I u nás existují zpěváci bez nepříliš dobrého hlasu, ale většinou o ně není moc velký zájem (znám jen jednu výjimku, která uspěla i bez hlasu) a ani jejich příjmy nebudou zvlášť velké.

Proč sis vybrala zpěvačku/herečku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 14.12.15 14:31
1.já to myslím vážně, že se chci proslavit a něco dokázat (navíc mi připadá že herecké nadání mám)
2.s dospíváním se mění hlas-navíc ke hraní ve filmech nemusím krásně zpívat
Datum: 14.12.15 18:20
avatar

ir -

ale přece Ti vůbec nic nebrání, abys byla herečka - dneska může dělat každý, co chce a záleží jenom na Tobě, jestli se Ti to podaří - přečti si pořádně, co píše "uska" - děláš něco takového?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 15.12.15 22:20
Né v takovém měřítku...
Už jsem psala že rodiče si mě nepředstavují někde na plakátech,takže sem už ve školce nemohla chodit do tolika kroužků.
-ale ráda bych to změnila a chtěla bych znovu chodit do dramaťáku (už jsem do něj asi 3 roky chodila+hraju 3roky na kytaru,i když první dva jsem se moc nezlepšila,protože mi neseděla učitelka-teď mám novou)
Prosím nevíte co bych proto mohla udělat dál?
-PARDÓN,je vložila jen to jako odpověď-
Od: lr*
Datum: 15.12.15 22:25
,je vložila jen= nevložila jsem
(Já jsem L.R.)
Od: tojejedno
Datum: 16.12.15 07:50

Dobře se uč, udělej gympl a můžeš se hlásit na DAMU. Když zvládneš talentové zkoušky, tvůj sen se může splnit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 16.12.15 22:56
Aha...
Děkuju, ale nebyla by ještě nějaká možnost?
-abych měla něco v záloze(vždyť jsou i děti a teenageři kteří hrají ve filmech)
doplněno 21.12.15 22:39: -to je zvláštní, že stačí podat tu samou věc ještě v dalším inzerátu, akorát jinými slovy a užitečnější odpovědi se jen hrnou...
Datum: 22.12.15 00:38
avatar

- za našich let ale takové nadané děti od mala něco uměly, něco dělaly - chodily do nějakých kroužků - zpěv, tanec, dramatický - dělaly divadlo, loutkařinu, ti schopnější komunikovaly se skutečnými herci - takže odmala vlastně takříkajíc "divadlo" dělaly a pokud byly schopné, tak se dostaly do nějaké umělecké školy - konzervatoř, DAMU.. a herci se staly. A co umíš Ty?

Nikdo neumí sám od sebe dělat divadlo, nebo film - leda bys měla vlivnou protekci, anebo vyrůstala v uměleckém prostředí, takže bys přirozeně navázala na rodinné tradice. Pokud nic neumíš a myslíš, že se někam dostaneš jenom, proto, že o tom sníš a přes internet - tak si říkáš o nejpravděpodobněji o nějaké zneužití. Abys uspěla - musela bys být v dnešní konkurenci vyjímečná - a ještě mít navíc i štěstí.

Ale - zkusit to můžeš - choď na konkurzy - jak Ti tady někdo radí, nebo zkus ty internetové stránky, které někdo taky doporučuje a uvidíš... a především se musíš poradit s nějakými profesionály, kteří o tom něco vědí - klidně se zeptat v nějakém divadle. Ale o tom, že bude herečka nebo zpěvačka sní hodně mladých holek - to je celkem normální .. a většinou to přejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 26.12.15 23:29
1.za vašich let,asi opice plavaly v oceánu a říkaly si ryby -protože dnes je všechno komplikovanější
2.já nebydlím v Praze(ŽÁDNÉ konkurzy tu nejsou)a v našem divadle většinou nikdo není
3.ty stránky jsem zkoušela,ale moc mi to nepomohlo(jsem tam,kde jsem byla)
-ale pořát doufám v zázrak a dala bych nevím co,za to abych dostala malou šanci splnit si svůj sen a stát se herečkou nebo zpěvačkou(stát na pódiu,před tisícem lidí,kteří budou se mnou zpívat moje texty a uvidím jejich rozzářené tváře)
Od: strakatypes
Datum: 26.12.15 23:41

Přihlásit se do SuperStar a podobných soutěží.

Jinak nakročeno máte dobře. Ještě nazačala Vaše kariéra, ale hvězdné manýry rozmazlené primadony již máte osvojené velice dobře. Ten, kdo opravdu něco umí, tak je většinou i pokorný a slušný /viz první bod předcházející reakce/.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.15 23:45
avatar

ir-

- no nevím - já jsem např. chodila na stejnej gympl jako pan Preiss - a pamatuju si, že rozhodně už tehdy nějaké herecké aktivity vykazoval a nejenom čekal na zázrak. Ale - pokud se, jako opice, cítíte být rybou - tak si klidně sněte dál.


doplněno 27.12.15 00:07:

naihonn -

- nechtěla jsem to říkat tak "na plnou hubu" - ale myslím si totéž - holka si svou naivitou o to přímo říká - doufejme, že z toho vyroste.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.15 00:04
avatar

Už jsi někdy na podiu před tisícem lidí stála? Asi ne, viď?

Já. že těch rozzářených tváří moc neuvidíš. Ono z jeviště do toho hlediště není nic moc vidět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.15 23:58
avatar

Tak já ti dávám tedy malou naději, že nestrávíš zbytek život v kanceláři. Na to bych tě netipoval. Ale tak třeba ještě můžeš být prostitutka. Nebo prodavačka sádrových trpaslíků. Tam ti dávám větší šance než v kanceláři.

*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 27.12.15 10:30

teda, abych si udržela život v kanclu, musím dost tvrdě studovat, a jsem ráda, že nemusím pracovat venku v létě v zimě jako naši dělníci.

Ale tady koukám, že ten kancl je vlastně jako snadný odpad , co zbyde pro ty, co se nestanou astronauty pardon, herečkami

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 31.12.15 00:18
To jsem neřekla!
Prostě po tom netoužím...
Od: lr*
Datum: 30.12.15 23:28
A jaký pro to máš/máte důvod?
Vy jste mě snad alespoň potkal?
-promiňte že jsem zase protivná, ale docela to naštve když mi někdo napíše že spíš budu ...
!PODLE MĚ JE TO DOST UBOHÝ!
doplněno 30.12.15 23:47: (Pro naihonn)
Datum: 27.12.15 06:56
avatar

Neměla bych si koledovat o kbelík špíny chrstnutý do obličeje, jako to schytala Čulda, ale musím i já napsat svůj názor.

Herci se stávají většinou takoví lidé, kteří už od útlého dětství čichli k divadlu. Třeba taková Jiřina Bohdalová hrávala už jako tříletá. A protože nejde jen hrát, musí mít člověk i příjemný hlas, vzhled, pohybové, taneční i pěvecké nadání. Aby se uměl pohybovat. K tomu, rovněž už od dětství napomáhají různé kroužky, umělecké školy apod. Nebo hrát v ochotnickém divadle. Dětských herců, jako byl Tomáš Holý, je jako šafránu. Četla jsem knihu o bývalých dětských hvězdách. Jsou z nich dnes číšníci, taxikáři, věštkyně...Kdyby byli opravdu tak dobří, dneska by byli určitě někde jinde. Mnohý dnes známý herec se dokonce svěřoval, že nebyl poprvé na DAMU přijat, prý až napodruhé či napotřetí.

Jinak - být herečkou nebo zpěvačkou, to je sen snad všech naivních nevyzrálých dívenek. Usmívat se na jevišti s kyticí. Ale nevidí tu tvrdou každodenní práci, dřinu, často i intriky kolem sebe. Proč někdo dostává hodně rolí a druhý není takřka vidět?

To, že CHCEŠ, je hezké, ale je to málo. Marfuška taky chtěla! Chodíš do rytmiky? Do pěveckého sboru? Do divadelního kroužku? K herectví je třeba hodně nadání, které se rozvíjí právě v období dětství. Pokud pro to nic neuděláš, nic nedokážeš.

Navíc, promiň mi mou upřímnost, ve svém věku si ji mohu dovolit. Chováš se už teď jako rozmazlená primadona. Paní Čulda by mohla být Tvou babičkou a Ty na ni vyjíždíš jako na puberťačku sobě rovnou. K umění patří i pokora. Všimla sis, jak se herci /aspoň někteří/ chovají? Okřikují lidi kolem sebe, hádají se, jsou jedovatí? To by brzy přišli o své příznivce.

Ještě jsi ani nezačala, nic neumíš a už jsi pichlavá, protivná, zakyslá. To by Tě jako herečku nikdo neměl rád. Nezlob se, že Tě kárám, ale myslím to dobře. Pokud o sobě budeš přemýšlet, jistě se můžeš ještě změnit. Jsi mladá, půjde to. Ale nafoukaného spratka určitě nikde s otevřenou náručí nepřijmou.

A ten tablet, co sám dělá chyby? Ten jsi asi koupila někde u Vietnamců, že neumí správně česky. Tím jsem jen chtěla naznačit, že i herec /a právě ten nejvíc/ potřebuje všeobecné a všestranné vzdělání. Je neustále ve styku s lidmi, proto mu nepomůže výmluva, že "jeho tablet píše chyby". Proto pouvažuj nejdřív o vhodné střední škole všeobecného zaměření a začni se vzdělávat i v těch kroužcích či sborech. Důležitá je i hra na nástroj. Na co hraješ? Třeba herec pan Kemr ovládal prý asi 6 - 7 nástrojů. I to je velké plus.

A hlavně, buď pokornější, uč se naslouchat lidem, kteří Ti chtějí pomoci a poradit. Zajímalo by mě, zda i já dostanu od Tebe kopanec do pozadí, nebo zda mě pochopíš. Většina lidí mě v životě pochopila. Některým to ale trvalo dost dlouho. Kam budeš patřit Ty? *smich*Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.15 10:21
avatar

babajaga-

Marcelko, děkuju za zastání - ale to bych byla špatná "babička", kdybych neměla pochopení pro naivitu, sebevědomí a řekněme "rozjívenost" mládí. Ono je taky těžké, nepodlehnout v "sladkých" 13 letech takovým snům - a zvláště dnes, kdy můžeš sledovat vznik "hvězdy" v přímém přenosu - a kdejaké "trdlo" se může prezentovat v Superstar a jiných "reality šou".

Ale proč ne - myslím, že holka není zase až tak hloupá, aby nevěděla, že popularita nějakou "práci" vyžaduje a je nakonec dobře, že má sebevědomí - dneska se s "přizdis*áčstvím" nikam nedostane. Všichni jsme jí tady svůj názor i jakousi radu řekli a záleží jenom na ní - jestli umí jenom snít, anebo taky něco zkusit. Třeba bude mít štěstí !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 31.12.15 00:11
1.co pro to dělám jsem už psala
2.prosím nesuďte mě když jste mě ani nepotkala...
doplněno 31.12.15 00:13: Pro:babajaga
Od: jenda2
Datum: 27.12.15 09:50

Já chci a chci a chci... Ještě to asi bude chtít někoho, kdo by se na to díval a poslouchal... Znamená to, že kdo se živí manuální prací je pako? No tak to je síla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 31.12.15 00:07
A kdo to řekl?
Jen mě to k tomu netáhne...
Datum: 29.12.15 13:08
avatar

ir -

K tématu bych ještě doporučila - dne 8.1.2016 ve 22.30 hod poběží na ARTU (to je TV kanál) vynikající film Miloše Formana - "Konkurz" . Je to sice ještě z dob, kdy opice hrály ryby v moři - ale Ty, jako budoucí umělkyně jistě pochopíš smysl tohoto filmu, i mé poselství. Ahoj.


doplněno 31.12.15 00:06:

ir - děkuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 31.12.15 00:04
-Vám se chci omluvit, jako jediná mi jenom nenadáváte jako ostatní(a já jsem se k Vám nechovala,jak bych měla).Doufám že mi odpustíte, já nejsem drzá,jen jsem byla trochu podrážděná z těch předchozích komentářů(radami se to nazvat nedá)- hlavně z jiné "otázky"
Datum: 31.12.15 00:08
avatar

Úspěch nepřichází s tím že by někdo o nečem snil ... Musíš k tomu mít i trochu vlohy ale hlavně usílý, píle a velmi často je úspěch na úkor zábavě a životu. Když chceš být úspěšná musíš velmi trvdě pracovat mezi tím co se ostatní baví. Cesta k úspěchu je dlouhá, tvrdá, příjdeš o přátele, volný čas, koníčky celý život se změní ... a stejně není záruka že cíle dosáhneš ... kdyby byl úspěch jednoduchý / byli by úspěšní všichni.

"Zatím co příležitost klepe na dveře mnoho lidí mezitím hledá čtyřlístky na zahradě"

Nic méně nezoufej na kariéru herečky se sice dostane mizivé procento dívek ovšem pokud jsi hezká tak na pornoherečku máš vysokou pravděpodobnost se dostat - minimálně mezi muži by jsi slavná byla.


doplněno 31.12.15 00:14:

Jak říkala má babička "Chtít můžeš ale dokud proto něco neuděláš tak budeš mít stejně h*vno" *smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 31.12.15 00:16
1. To vím!
2. Úchyle! (trapný. )
Doplněno 03. 01. 16 00:14: prosím, nepište mi hloupé, nepotřebné a nevhodné komentáře.
Spíš bych ocenila kdyby mi někdo, kdo dělá/vyzná se/má známé u hudebních společností a pod. Napsal (=poradil) jak se dostat do světa pop-muziky.
Ps. Nepřemýšlím o tom tak, že se budu usmívat na pódiu jako barbie, mě de o muziku-prostě je to nejúžasnější věc v mém životě(když zpívám tak mě to uklidňuje, ale taky přitom získám energii a chuť prožít další den, i po strašném dnu ).
Od: ria®
Datum: 03.01.16 04:34
avatar

Proč píšeš někomu, kdo ti radí úchyle?

Pošli nějaký odkaz na tvou tvorbu, jestli chceš být zpěvačkou, už určitě máš nějaké portfolio na netu, nějaké vlastní písničky.. Pokud nemáš, nebo nechceš poslat, tak se omlouvám, ale na to prosadit se nemáš.


doplněno 03.01.16 07:05:

Já klidně přidám náš super megahit, to nám bylo tak 7-8, brácha dělal hudbu :)


doplněno 03.01.16 07:16:

http://p3tra.kvalitne.cz/Megahit.wma

tak jedině takhle :) není tam vir...:D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 06:39
avatar

Pořád si vedeš svou - NEJDE TO, NEMŮŽU, CHCI...Takže to shrneme: nebýt obhroublá, ale:

1/ navštěvovat různé castingy, nejlepší je hledat na: www.castingoveagentury.

2/ často se hledá kompars, kde si můžeš zkusit, co umíš. Z něj by se časem mohla třeba vyloupnout i nějaká vedlejší menší role. Možná si i trochu přivyděláš. Nemělo by to být, samozřejmě, na úkor učení.

3/ posílej své práce hudebním agenturám - písničky, hudbu, je možné, že to někoho zaujme. Prostě, všechno, co vytvoříš, se snaž udat, nenechávej si to v šuplíku jen pro sebe. Uspořádej třeba i své vystoupení ve škole.

4/ Určitě je někde ve městě ochotnické divadlo. Je to možná 15 - 20 km, ale když něco chceš, vzdálenost nesmí vadit. Sama jsem jezdila do města za svým koníčkem z vesnice každý týden 20 km a to už od mých 12 let.

5/ NEVYMLOUVEJ SE NA SVÉ OKOLÍ. Rodiče Tě nechtějí podporovat ve Tvé touze, učitelka na kytaru Ti neseděla, ale teď máš jinou, tak Ti hraní jistě už jde a něco umíš. A že nebydlíš v Praze? Podívej se, co je herců a zpěváků, myslíš vážně, že byli všichni jen z Prahy? Že Ti jinde pšenka nepokvete? Klidně začni někde jinde, v nějakém divadle pro radost, u ochotníků a tu Prahu můžeš časem dobýt. Musíš ale opravdu chtít, nehledat jen samé výmluvy. A ten dramatický kroužek by byl pro začátek dobrým řešením, naučíš se pohybovat a mluvit před lidmi. To, zda máš herecké nadání, nemůžeš posuzovat sama /jak píšeš: myslím, že herecké nadání mám/, to musejí posuzovat jiní. Pro začátek třeba vedoucí toho dramaťáku.

Když píšeš, že podle sebe herecké nadání máš, kde jsi už hrála? Jaký na Tvé vystoupení byl ohlas?

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY. Rozumíš mi?

6/ Musíš se současně i dobře učit. Herec by měl být všestranně vzdělaný, mít výborný řečový projev, vhodné nearogantní chování, vědět něco o spisovatelích /bude hrát v jejich hrách/ a další znalosti. Ty jsi zatím s každým úsudkem rychle hotová, ale beru to tak, že je to jen zbrklost, která patří k mládí.

Je toho hodně před Tebou, ale když přestaneš snít a začneš opravdu hledat a konat, kdo ví, třeba se Ti zadaří. A já se pak chytnu za nos! ;) Víc Ti k tomu už opravdu říct nemohu, záleží jen a jen na Tobě. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 03.01.16 21:37
Děkuju,vynasnažím se.
Od: lr*
Datum: 03.01.16 21:56
PS:mě je 12 (za 20 dní 13)
Datum: 03.01.16 19:06
avatar

Příjde mi že jsi jen najivní namyšlená holčička. Stejná jako miliony ostatních co nemá co nabídnout - na takové nikdo nečeká. Z tvých komentářů na mě čiší jen arogance a nic jiného.

Chceš vše ale udělat proto nechceš nic - zato výmluv máš milion.

Někdo hledá možnosti a druhý výmluvy.


doplněno 05.01.16 19:36:

Jenže úspěšní nejsou úspešní protože by jim lidé okolo říkali co mají dělat ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 03.01.16 21:34
Tak ještě jednou: znáte mě?
A ty komentáře už mě nudí,já bych pro to ráda něco udělala-kdybych věděla co (tak mi radí jen málokdo, ostatní jen ohrnují nosy a kdyby jsem už začínala kariéru, tak vás nežádám o radu)
Někdo radí, jiný líně komentuje, jakoby byl něco víc...přitom není nic -to je zase můj pohled na vás...
Od: uska®
Datum: 03.01.16 21:39

Tak ještě jednou: znáte mě?

Ano - známe, už jsi se představila až až. Takto jedovatě se chová jen arogantní spratek, který dokáže jen frflat na všechny rádce. Nechápu proč se zde vůbec na problém slečna ptala, když všechno ví. Být to moje dcera, tak bych jí to ručně vysvětlila. Vlasně konec - šmitec, pro ní je škoda i dvě minuty mého času.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 03.01.16 21:54
Pardon,ale být pořád slušný se ne vždy vyplácí (mě kvůli tomu celá třída šikanovala-ústně)
Od: lr*
Datum: 04.01.16 19:03
Od vás odp. ani nechci-za každou dostáváte prachy!
doplněno 04.01.16 19:18: Pro Daniel®
Datum: 03.01.16 20:11

Vidím tu jeden problém.

I herečky a zpěvačky musejí makat. A hodně.


doplněno 03.01.16 21:41:

Tak asi máte na čase začít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 03.01.16 21:35
To musí všichni...
Od: lr*
Datum: 03.01.16 21:59
od teď ignoruju komentáře, odpovídám jen na rady.

 

Od: strakatypes
Datum: 03.01.16 22:41

Prosím Vás, Vy jste to, my jsme to, nikdo to nepochopil. Slečna tady jasně řekla, že chce pomoc pouze od nějakého vedoucího skupiny, manažera, který se specializuje na hudební scénu. Vždyť to je jasné, jak facka, slečna chce odpověď pouze od takového člověka, který ji přinese nabídku, má známé, který ji někam doporučí, popostrčí, vynese na výsluní, dá příležitost. A ta nabídka stále nikde, to jste všicni tak natvrdlí? Vždyť už píše druhou otázku, na toto téma a tam již byly nějaké dobré odpovědi, ale v tomto vláknu ne. Čert aby to spral! *cert* Furt se nikdo neozývá.

Vrať se na zem, vyber si solidní povolání, které bude alespoň trochu v životě potřebné. Zpěv, muziku, hraní můžeš mít jako koníčka, výplň volného času. Pokud si uděláš třeba ekonomickou, nebo jinou školu, může se stát, že budeš pracovat jako asistentka, právnička, mzdová účetní, daňová poradkyně pro nějaké divadlo, pro nějakou skupinu, pro nějakého zpěváka. A tehdy můžeš chytit příležitost za vlasy. Anebo zavzpomínat na tuto diskuzi a společně s celebritou se tomu zasmát, jak jsi byla naivní, zvláště, když už nyní víš, že tvůj hlasový projev nedosahuje potřebných kvalit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 23:02
avatar

strakatypes - dobrý !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lr*
Datum: 04.01.16 18:50
Mě nejde o to aby mě někdo vytáhl na výsluní, jen chci poradit od někoho kdo ví jak to chodí - né podle doměnek.
A já to vážně chci, snažím se - už příští pondělí jdu do dramaťáku a dnes po škole jsem dokončila jednu písničku a napsala jednu krátkou (ale i to se počítá)
PS:ke slávě se dokopu klidně sama.
doplněno 05.01.16 22:00: Už jsem začala jednu v angličtině (i když potřebuju překladač)
Datum: 05.01.16 22:08
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.