Jak se jmenuje tento film

Od: Datum: 08.03.13 18:38 odpovědí: 2 změna: 08.03.13 21:21

Zdravím,

Asi před 5 lety jsem v TV viděl film, ale bohužel si nepamatuji jeho název, ani jsem ho neviděl celý , ale jediné co si pamatuji je: že nějakého muže sebrali někde na letišti celníci... možná protože neměl doklady... nevím, a ptali se odkud je a on řekl, že z nějaké jiné planety a dokázal jim to tak že z hlavy dokázal nakreslit celou noční oblohu (rozložení hvězd) - prý to v jeho světě umí nakreslit každé dítě... Dále si pamatuji, že když se jejich druh má rozmnožit, tak to pro muže není potěšení, ale přirovnával to k tomu jako když by nám dávali varlata do svěráku ...

Možná to celé zní potrhle, ale ten film vážně existuje, pokud byste znali jeho název, prosím dejte mi vědět.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.13 19:07

Film se jmenuje Svět podle Prota , mimochodem, můj velmi oblíbený, je také na Ulož to .cz

Od: witc*
Datum: 08.03.13 21:21

Díky, to je přesně ono, věděl jsem, že to bude skvělěj film, ale byl jsem tak ospalý, že jsem musel jit spat, tak ted asi po 8 letech to dokoukam

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.