Povinné ručení - u jake pojistovny?

Od: Datum: 19.12.12 12:33 odpovědí: 9 změna: 30.12.12 13:49

U jaké pojišťovny máte pov. ručení a se kterou jste spokojeni?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.12 15:07

Kooperativa, a Unica.

spokojenost o oběma.

Od: mcarlos*
Datum: 19.12.12 15:08

Nezáleží na pojištovně,mají podobný podmínky,spíš kolik chcete zaplatit a jaký bonusy chcete získat,já vybírám ty nejlevnější.

Od: buss®
Datum: 19.12.12 15:18

Už to tu nedávno bylo.

Datum: 19.12.12 15:25

jak se pozná , že tam jsi spokojenej? U POV jen cenou , protože je mi úplně jedno jak dopadne poškozenej při vyřizování pojistné události .

Datum: 19.12.12 15:50

Aktuálně u Slavie. Navíc pojišteno přední sklo. Letos mi prasklo, následovala výměna a vše bez problému. Pojišťovna to vše bez jediné připomínky zaplatila, a ani ji nezajímaly podrobnosti...takže za mě spokojenost jak s cenou tak s přístupem...

Datum: 19.12.12 19:27

ČSOB pojišťovna-za každé další pojištění sleva 5% (takže poj.domácnosti,úrazové,životní...-asi 20%) plus navíc 500 za všechna skla,základní platba, ročně necelé 2 500kč za osmnáctistovku a výkon 81kW.

PS pro zajímavost-před lety auto 1351ccm a 52kW u ČP souběžně druhé-1876ccm a 66kW a u Triglav polovinu co u ČP.

Od: uska®
Datum: 19.12.12 20:40

Byla jsem u ČPP a jelikož letos mi zvedli pojistku s omluvným dopisem. ... i když jste nezavinila dopravní nehodu, ekonomická situace nás nutí ... bla bla bla ... Zapátrala jsem a u Slavie mi vyšla pojistka na příští rok o 700,- Kč méně.

Od: pavelkk
Datum: 27.12.12 15:23

Já jsem se díval a Slavie teď opravdu nabízí hodně výhodné a kvalitní povinné ručení. Ale dobrý je taky mrknout na srovnávače.

Tam jsou ještě lepší ceny než na webech jednotlivých pojišťoven, našel jsem dobré ručení na iruceni.cz a nebo na http://pojisteniproauta.cz/

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.