1x

Zjevení duchů

Od: Datum: 25.12.12 21:53 odpovědí: 29 změna: 05.01.13 04:14

Dobrý den. Zcela vážně potřebuji radu. Potřebuji jí pro třetí osobu, ale budu psát jakoby mým jménem. Takže:" Odmala vidím duchy, Jako malý jsem zkoušel vyvolávat duchy a od té doby se mi zjevují při usínání mrtví lidé, někdy mě ale napadají stvůry a jsem nucen otevřením očí jim unikat. Je mi už o mnoho let více a stále se to zhoršuje. Někdy když jdu po ulici tak cítím , že na mě někdo sahá... studené doteky... míhají se mi stíny duší ve výlohách. Vidím od mala i auru okolo lidí. Moji blízcí mi nevěřili, ale po pár pokusech uvěřili. Každou noc stále mrtví... vidím je v dálce, mrtvá paní v lese, pak najedou se otáčí a vidím její rozbitý obličej... atd. " Žádám Vás poradci o pomoc pro tu blízkou třetí osobu. Ptal jsem se mistra reiki a prý se na tu dotyčnou osobu duše mrtvích "nalepili", a sami od sebe pokoj nedají. Prý mám vyhledat někoho kdo regresí dokáže ve spolupráci s touto osobou mluvit s těmito dušemi a prosbami, modlitbami a rozmluvou s nimi je postupně pokorně žádat, aby tuto osobu opustili a nechali ji být. Nejsem v tomto vůbec zběhlý, ale této osobě věřím. Opravdu se bojí jít spát. Nevím jak pomoci. Prosím kdo by měl kontakt na léčitele, nebo někoho podobného z Ústeckého kraje, kdo tomu "vymítání" skutečně rozumí popř. jej prováděl, aby mi dal kontakt. Moc a moc děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 25.12.12 22:15

Na vidění duchů nevěřím. Ale věřím tomu, že někomu jinému, kdo je zkoušel vyvolat a chtěl v ně uvěřit, se to podařilo (to uvěření, ne skutečná komunikace) a teď má psychický problém. Popis s rozbitou hlavou ducha mi nápadně připomíná film Šestý smysl. Neviděl ho dotyčný?.

Zkrátka, nevěřím na takovéto duchy a dotyčnému bych poradil, aby na ně zkusil zapomenout. Tak, jako se mu kdysi podařilo v ně uvěřit, tak by se mohl teď pokusit uvěřit, že to jsou jen jeho představy. Ale když už to trvá tak dlouho, tak trochu pochybuji, že se mu to samotnému podaří.

Od: skokycz*
Datum: 26.12.12 00:10

Tyto stavy mívá přes 8 let. Takže nějakej přiblblej film to asi není...je to zdravá osoba, ta mrtvola neměla jen rozbitou hlavu, byla silně znetvořena v obličeji... mluvil jsem mezi tím s dalšími lidmi zajímajícími se o tyto "představy" , nezávisle mi potvrdili že ti duchové se na duši té osoby "nalepili" . Asi to celé vypadá jako žert, ale není. Prosím pokud nemáte skutečně nějaký kontakt na někoho kdo by se tím zabýval , tak to dál nepitvejte. Stojím o skutečnou radu, ne o diskuzi na teologická témata... díky.

Datum: 26.12.12 10:07

blížíte se trochu pravdě... ale je to složitější trošku.. zbláznit se z vyvolánání můžete ale ne tím že by jste tomu uvěřil si myslím.. vyvolávat duchy se nemá.. nikdy nevíte co se může stát...viz. výše..

Datum: 25.12.12 23:08

https://www.poradte.cz/volna-diskuze/17123-spankova-paralyza-halucinace.html;)Upřímnou soustrast třetí osobě. Ne duchové, ale špatná funkce mozku!

Datum: 26.12.12 00:15

Jenže jí se zjevují i během dne... otravují... netrpí schízou.. byla už jednou u jedné léčitelky a ta z už po narovnání karmy ducha (jednoho) vyhnala. Evidentně tomu nevěříte, pro mě je to jen divný a rád bych pomohl, vím že nic není nemožné a nemyslím si že by se tohle nemohlo stát. Nejde jen o to že se někde zjeví... cosi .. tohle trvá už pár let a spouštěč byl seance k vyvolání duchů... dle oslovených , kterých jsem se ptal, tak na takové věci duchové čekaj a rádi se pak lepí na duši hostitele... Kdo tomu nevěří tomu to nenutím...

Od: krkovicka*
Datum: 26.12.12 00:26
Potřebuje očistný rituál který provede ani ne kněz ale jedna z čarodějek.Tady se asi těžko dozvíte věci které jsou jaksi mimo smyslovou realitu.Máte internet tak vyhledejte lidi kteří by Vás mohli doporučit k osobě která ocistuje.Myslím tím lidi kteří běžně se setkávají s okultismem...Ne fanatiky.
Datum: 25.12.12 23:09

Tak to je masakr, něco takového jsme měl taky, resp. Jsem videl jen jeden hnus nej ksicht. Nicméně jsem pak nosil křížek, spal s nim, Fořt ho držel a nějak to přešlo. Je to teda asi 10 let...

Datum: 26.12.12 00:06

Ty sny se mění... někdy jsou prý morbidní...i dost silně a někdy jen "nevinné" . Ta třetí osoba je normální, ale vím že skutečně existují tyto stavy ne jako duševní porucha, ale jako realita. Rád bych aspon ten kontakt na fakt dobrého léčitele...

Datum: 26.12.12 09:08

Spíš, než na léčitele se obraťte na psychyatra (pardon, ne Vy, ale Váš známý). To nemyslím ve zlém. Pravděpodobně je to reakce na nějaký nedobrý a možná už zapomenutý zážitek z dětství.

doplněno 26.12.12 09:32:

Trochu z jiné oblasti, ale podstata bude podobná:

Několik desítek let se mi občas zdávaly dost děsivé sny, v nichž jsem zažíval katastrofy ve výtahu. Ve skutečnosti se mi nikdy nic nepříjemného ve výtahu nepřihodilo. Teda to jsem si po léta myslel. Pak se mi jednou ale vybavila příhoda z dětství (bylo mi tak 6 let). Byla to banální, bezvýznamná záležitost, ale pro mě to tenkrát byla skoro katastrofa. Jak šel čas, na příhodu jsem zapomněl. Ovšem kdesi v podvědomí zůstala. Je zvláštní, že od doby, kdy jsem si na ní znovu vzpomněl, se sen již nikdy neopakoval.

Datum: 26.12.12 10:01

je to takové trochu zmatené... kdyby se na něho nalepily duše, nemusel by o tom vubec ani vědět... ale že by to bylo tolik entit najednou? no sice mi někdo říkal že někdo jich může mít i 100 na sobě.. někteří lidé jsou na tyto věci citliví a vycítí přítomnost něčeho jiného, někdo je i vidí ale nevim přesně jak to funguje.. jestli muže člověk vidět všechno nebo jen to s čím je ve spojení.. je to složité, a nevím jestli by někdo všechny ty duše odvolal tak by pak problémy ustaly... ale doporučím vám napsat na stránku carovani.cz ... je tam dost lidí kteří o tom ví hodně a taky se tim zabývají, mohli by vám poradit popř. pomoct.

Datum: 26.12.12 22:17

Děkuji..

Datum: 26.12.12 17:07

skokycz, bylo by moudré, abyste si i vy i osoba třetí, uvědomili, že duchové opravdu nejsou. Že vaše vidiny jsou halucinacemi, bludy, vidinami. Jestli se toho opravdu chcete zbavit, řešte to s neurologem. Jestli se vám to líbí, ponechejte si to a vyvádějte důvěřivé a jednoduché lidi z rovnováhy takovými nesmysly.;)Rasputinovi to také všichni věřili.

Datum: 26.12.12 22:13

A opravdu nejsou?

Cemu verime? Tomu co nas od mala uci?

Od: pt®
Datum: 26.12.12 18:31

Režisér Igor Chaun má podobnou zkušenost, připravil si na takové téma přednášku, pokud Vás to zajímá, tak se na to koukněte:

doplněno 26.12.12 19:01:

Pokud by byla pravda, co píšete, už byste byl šílený a jistě byste byl již v péči lékařů. Ale vyvolávat duchy se nemá, žijte v realitě, pokud to nejde a máte problémy, tak jedině se svěřit lékaři a hledat zkušenosti lidí, kteří se z toho dostali. - pt

Datum: 26.12.12 21:10

Tedy pokud tohle téma není myšleno jako předčasná silvestrovská veselice, tak mám dojem, že někde něco není v pořádku. Ač se to mnohdy nezdá, žijeme ve 21 století a tudíž bych neočekával, že někdo bude řešit takovéto problémy - obzvláště přes věštce, kartáře, numerology a podobné ,,vykladače´´. Ti dotyčného určitě nevyhodí, byznys je byznys, jenže výsledek? Kolikrát mám dojem, že se někteří fakt zbytečně hodně koukají na různé fantasy a hororové filmy . Ale což, vývoj lidstva je jedna velká spirála, takže se možná ještě dočkáme hořících hranic s čarodějnicemi, které někoho uřkly a různých vymítačů ďábla.

Datum: 27.12.12 07:53

Mezi námi, párkrát jsem nemohl spát a tak jsem zhlédl noční pořad "volejte věštci". Myslím, že v některých případech by se ono upalovíní čarodějnic a podobných potvor obnovit mělo.

Datum: 26.12.12 22:55

"Ptal jsem se mistra reiki ..."
Nevím o reiki prakticky nic, ale setkal jsem se s člověkem, jehož příbuzní se tím vážně zabývali a proto vím, že tito lidé údajně vyhledávají bloudící duše a někam je odvádějí. Duše, ne duchy. Neslyšel jsem o tom, že by je viděli, spíš je nějak cítí. I když věřím, že jsou věci mezi nebem a zemí, o kterých nevíme a většinou nejsme schopni je vnímat, tak se k těmto věcem stavím dost skepticky. Ale tento člověk, i když se sám reiki nezabýval, byl schopen nabírat energii např od stromů v lese, ale hlavně ji předávat dál, dotykem, objetím. A účinky jsem viděl na vlastní oči. A u lidí, kterým tu energii předával, nemám ani stín pochybnosti o tom, že by mi neřekli pravdu, když líčili, jak do nich energie proudí. Na mě to bohužel nepůsobí, člověk zřejmě (podle mě) nesmí mít silnou osobnost, aby tohle mohl vnímat. Ti, kdo reiki provozují, umí energii i posílat na velkou vzdálenost. Ale proč to píšu, pokud jsi mluvil s mistrem reiki a má to nějakou souvislost s dušemi, tak by bylo logické, aby tě on nasměroval na někoho, kdo si s tím případně poradí. Jinak opravdu zbývá jenom psychiatr nebo někdo, kdo se zabývá hypnózou. (Nebo se jít přiznat a ukázat, kde jsi tu mrtvolu zakopal.)
Datum: 27.12.12 01:41

ano mám na mysli samozřejmě duše...ne ty létající duchy v bílým prostěradle...

Ale děkuji za odpověd...

Od: pt®
Datum: 04.01.13 14:21

Našla jsem toto, někdo si rád přečte:
http://karolinaloskotova.blog…kutecne-schopnosti-doporucuji
U reiki zasvěcení (ale pozor nemyslím šarlatány, kteří vás opijí rohlíkem. Tady je to o lidech, kteří vám udělají to ,,pravé" zasvěcení) to bývají tyhle následky:
- Ztráta schopnosti mluvit se svými strážnými bytostmi / Pálení na kořenové a korunní čakře, což je následek zablokovaných energetických kanálů, ke kterým se pojí i ztráta schopnosti pracovat s energiemi (tedy přesně opak toho co ,,ovečka" před zasvěcením chtěla), díky zablokovaným energiím se dostavují deprese, bolesti hlavy, mravenčení v rukou. - Také popisují, že cítí nutkání pořád někoho objímat. O tomto problému už jsem psala dříve. - Toto nutkání je touha nasát z lidí energii, kterou oni sami nemají, protože krom toho že byli odříznuti, také byli napojeni na temné entity, které z nich energii berou. / Staré nemoci se vracejí, staré rány začínají znovu bolet.
- Pokud někdo po zasvěcení nemá žádné následky, setkal se se šarlatánem, který žádné zasvěcení neumí. - To by měl opravdu děkovat Bohu, že ho ochránil před jeho vlastní naivitou. A protože každý člověk má přirozeně v rukou léčivé energie, které může kdykoliv používat, léčí tito lidé ostatní a mylně to přičítají zasvěcení do Reiki.
Tedy Reiki způsobuje hlavně energetické problémy.
Co se zasvěcení do Merkaby týče, bývají to rodinné problémy. - Rozvody, hádky, konflikty.
,,Mistři" vám tyto problémy vysvětlí jako následky ,,energetického čištění", což je ale do nebe volající lež!
- Když si lehnete v přírodě do trávy, automaticky se vám čistí zablokované energetické kanály, odchází z vás destrukce a jste nabíjeni a léčeni. - Toto čištění provází příjemné pocity, nikdo u toho nebrečí, nikdo se nesvíjí v bolestech a nikdo se nerozvádí!
Léčba vztahů a energetických bloků prochází nenásilnou formou, ne cestou bolesti! - Pokud změny v životě doprovází bolest a ne pocity uvolnění, je to špatná cesta!
Ten kdo navštěvuje taková zasvěcení má u mě různá jména a ta rozhodně neobsahují označení ,,inteligentní", protože ten kdo není líný myslet, si to umí sám svým mozkem odvodit. A když si to neumí mozkem odvodit, tak na taková zasvěcení nemá vůbec chodit. - Když něčemu nerozumím, tak to nedělám!
Znovu vám to říkám, říkala jsem to i dřív a budu to opakovat třeba tisíckrát, když to bude potřeba:
SCHOPNOSTI SI ZA PENÍZE NEKOUPÍTE, MUSÍTE K NIM SAMI DOZRÁT!
Datum: 05.01.13 00:56

Děkuji za velmi obsáhlou odpověď .

Od: rv
Datum: 27.12.12 07:13

Od té doby, co byla vymyšlena schizofrenie, se postižené jedince snažíme léčit jinak, než vymítáním. Doktor Chocholouš upřesní diagnózu.

Od: pajaja
Datum: 01.01.13 02:56

Vždy jsem bývala skeptikem a racionálně myslící bytostí. Vše si ověřit, dokázat. V posledních měsících po zkušenostech z rodiny, kde máme človíčka naprosto opačnéě laděného, jsem ochotna uvěřit a hlavně chápat ty, kteří mají podobné problémy. Můj příbuzný míval podobné poředstavy, ale ne v tak masivní míře. Strašlivě ho to zžíralo a vůbec nikomu se nesvěřoval.V noci skoro nespal, celé noci svítil. Když to přesáhlo určitou mez, začal se sám snažit si pomoci. Nevím jak dlouho mu to trvalo, ale asi tak dva měsíce je téměř bez problémů. Jemu pomohlo toto: naučil se ve dne meditovat a během toho se snažil "napojit" na nějakou ochrannou sílu, konkrétně anděly a archanděly (myslím, že konkrétně Lahabiel), prostě je oslovil (když byl sám, tak nahlas, jinak v duchu) a velmi slušně požádal o pomoc a ochranu. No a než šel spát tak znovu. Vlastně prováděl podobný rituál jako věřící při modlení. Hlavně ale přestal panikařit, když měl představy duchů. Říkal, že když se mu nějaký zase objeví, požádá ho, aby ho nechal na pokoji a odešel, a okamžitě se snaží napojit na ochranného archanděla. Nefunguje to stoprocentně, ale rozhodně je klidnější, vyrovnanější a lépe spí,...

Takže v podstatě se to hodně podobá tomu, co radil mistr reiki. Koukněte třeba na tenhle blog, tomu mému příbuznému to dost pomohlo.

http://poselsvetla.blog.cz/rubrika/psychicka-obrana

Datum: 01.01.13 13:37

Není na to vůbec potřeba regrese, mohou být i jiné způsoby. Nicméně duše se běžně lepí na živé a pak jim různě otravují život, tudíž opravdu doporučuji najít dobrého "léčitele", může to být mistr reiki, mistr shambaly aj. Mohu poradit v jihomoravském kraji.

Datum: 03.01.13 23:23

Na duchy jsem taky nevěřil, dokud jsem nebyl nucen s partnerkou se na nějakých 6 měsiců přestěhovat do levného podnájmu než se budeme moci přestěhovat do vlastního. Vážený vydržel jsem v tom domě 3 týdny a od té doby na duchy věřím a že něco takové existuje. Takové to vrzaní, skřípaní a hlasy uplně odsouvám na vedelejší kolej. Já jsem zažil něco jako napojovaní na mé tělo. Během spánku jsem zažil okamžik, kdy jsem se chtěl normálně pohnout a na několik sekund jsem se nedokázal pohnout třeba rukou ani o mm a veřtě mi zahrát podobnou scénku by něšlo tam by jste cítili jak se vám klepe chvěje ruka při vašem odporu ja jsem měl ruku stuhlou jak kámen i když jsem chtěl postupně vší silou pohnout. Tohle jsem zažil asi 3x a ještě dneska mě polije pot na zádech a vstanou chlupy. To zažijete takový pocit bezmocnosti že vás to až děsí. Pak jen stuhle ležíte několik minut a koukáte do šera co se bude ještě nečekaného dít. Dejte mi pokoj s nějakým vyvoláváním duchů to bych nikdy nezkoušel po těchto zářitkách. Partnerka jen vnímala ty vnější znaky mě to ohrožovalo přímo. Ležíte na břichu k ránu a chcete se jen otočit a ono to nejde vždyt je to jen tak triviální věc a vidíte otočíte se třeba až za 10s a to nemám nic se zády nebo dočasné namožení zad. Kromě partnerky jsme to nikdy takhle neřekli, protože blázna ze sebe nechceme dělat. Ale něco kolem nás určitě chodí.

Datum: 04.01.13 10:52

Taky už jsem si párkrát přeležel svaly. Pořiďte si lepší matraci a bude po duchovi.

doplněno 04.01.13 20:00:

jukněte sem, není to nic nadpřirozeného, ani tajemného.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A1nkov%C3%A1_paral%C3%BDza

Datum: 04.01.13 22:04

Jenže před tím ani potom co nyní žiju jsem podobné problémy neměl. Těžko se ten pocit popisuje, ale máte v tu chvíli pocit jako by ve vás něco bylo a opouštělo vás to. Chlad tam byl hlavně si všimte těch změn a okamžik kdy se koukáte do pološera a cítíte jak něco se neviditelného pohybuje u vaši hlavy to je pěkný šok. Od té doby klid.

Od: krkovicka*
Datum: 04.01.13 16:25
Věřím Vám.Tohle jsem zažila jednou a nikdy více.Jen si nedokážu skutečně vybavit zda šlo o pocit bdění neboli dost živý sen.Kdosi nebo cosi mi držel tělo tak že jsem se nemohla pohnout.Pocit bplestiveho škrábání v dlaních a v nohou...Skutečný zážitek je když jsem stála v koupelně mé babičky ve starem domě,kdy nikdy ani jako dítě,jsem se v ní necítila dobře,bylo mrazivé fouknuti do vlasů a výdech!Neustále divný pocit že vás někdo sleduje.Netrpite stihomamem.Pouze se to děje v té koupelně a ne jen mě.Před dvěma lety jsme pátrali po důvodu.Dle pamětníku je chalupa postavena pro sudetské němce a dle zjištění v pokoji kde je nyní koupelna tehdejší němci tam zavraždili mladou sluzku.Dům poté chátrál a moje prababa jej získala od JZD a práci v něm.Nebo jak to nazvat...
Datum: 04.01.13 17:45

to co tady popisujete nazývají spánková paralýza... jestli to má co dočinění s duchy netuším.. jinak znaky že v místnosti nejste sami jsou například chlad, chladné závany, chladné doteky... jinak oni to i proměřujou... tyto "bytosti" zvyšují elektromagnetické pole nebo tak něco... nevim přesně.. ale mě stačilo si přečíst par témat, kde lide popisují jaké mají potíže s těmito věcmi.. pak jsem nemohl 2 noci pořádně spát... kdyby se mi tak ještě něco takoveho přihodilo tak nevim.. člověk na to musi mít asi povahu..

Datum: 05.01.13 04:14

Podle meho nazoru,se jedna,o jasne psychicke onemocneni.bud silne uzkosti,ale i paranoa.Kdo vi,jestli ne schizofrenie,ale to je na posouzeni jedine,lekare.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.