Nemá oblíbeného zpěváka, ale zpěvačku

Od: Datum: 25.12.12 19:16 odpovědí: 11 změna: 26.12.12 11:06

sorry za blbou otázku - je normální, že holka, která je normální, na kluky, nemá oblíbeného zpěkváka ale zpěvačku?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ok®
Datum: 25.12.12 19:18

sorry za blbou odpověď, ale fakto to není normální! *modla*

Datum: 25.12.12 19:25

A v čem je podle Vás problém?

Nebo Vás ta zpěvačka přitahuje i po sexuální stránce, krom toho, že se Vám líbí její písničky?

Datum: 25.12.12 19:30

hm nene,dle mě je to ůplně v poho...taky nemám oblíbené zpěváky,prostě a jen poslouchám hudbu,ktera semi líbí,ale neupřednostňuju někoho před někým...*nevi*

Datum: 25.12.12 19:31

Já na tom nevidím nic nenormálního. Snad záleží na zpěvu a sympatiích, a ne na pohlaví, ne?

Datum: 25.12.12 19:38

jsem normálně na holky a můj nejoblíbenější interpret je Ozzy Osborne.

A mimoto miluji jeden fotbalový klub, i když jsou v něm samí chlapi. *smich*

Datum: 25.12.12 19:47

Přeci jestli se mi líbí nějaká zpěvačka nebo zpěvák, nesouvisí nijak se sexuální orientací. Já jsem holka, a moje oblíbená herečka je Sandra Bullock. Nevidím v tom vůbec problém.

Od: karelst*
Datum: 25.12.12 20:16

Předpokládám,že jde o dívčinu,tedy mladou ženu. ;) Je to normální.Ba co víc,řekl bych že je to i více normální než když by naopak takové zpěvačky či herečky atp. často odsuzovala. ;) Já bych řekl,že to spíše svědčí o určitém vyrovnaném rysu její osobnosti.V něčem se s ní prostě identifikuje,proto se jí líbí.Jinak kamarádství a vzajemné sympatie žen jsou více fyzicky intimní než u mužů.Ženy se klidně vedou za ruce a jejich doteky jsou častější než u mužů a není to sexuální orientací.

Od: askmenow*
Datum: 25.12.12 22:51

Ano.

Spousta lidí nemá nejoblíbenějšího nikoho.

A spousta ostatních zase, a tak by to mělo být, nehledí na pohlaví umělce, ale na umělecký výstup jako takový.

Upřímně nechápu, že vás to může podivovat.

Od: hop®
Datum: 25.12.12 22:52

Není to blbá otázka, jsou zde někdy daleko blbější *smich*

Asi ta holka v té zpěvačce nehledá sexuální idol, ale opravdu se jí líbí především její zpěv - já bych si toho spíš vážil, než to odsuzoval...

Datum: 25.12.12 23:16

Já jsem taky holka a miluji Szidi Tobias a Hanu Hegerovou. ;)

Datum: 26.12.12 11:06

Je to úplně normální. Nesouvisí to nijak se sexualitou, ale spíš se té dívce líbí barva hlasu zpěvačky, její rozsah, podání a výraz písní. A to je přece nomální.

Já jsem třeba, přestože holka, měla moc ráda naši češtinářku, byla spravedlivá, mateřská a hodně nás naučila. Na rozdíl od fyzikáře, který byl nervní, ječel a nadával nám "magoři". Takového troubu jsem měla mít ráda jen proto, že byl chlap? Tůdle!*bzum*

A dodnes, přestože holka, mám ráda Zdenu Tichotovou. Ten její sopránek mě pokaždé dostane. Kdo posloucháte Spirituál Kvintet, jistě mi dáte za pravdu. Při jejím: Když zahouká vlak půlnoční je marný zkoušet spát... jde až mráz po zádech.

A Věra Martinová také není k zahození. Jaga.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.